reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Idziemy na zakupy :)

Ja kupuję i takie i takie.
Zrozumiałam że dzidzię ubiera się o jedną warstwę więcej niż my sami. Więc skoro my będziemy mieli krótki rękawek to dzidzia długi???. Kurcze sama nie wiem jak takiego malucha ubrać.
A do tego nasza pogoda jest nieprzewidywalna :confused::confused::confused:
 
reklama
skóra niemowlaka jest bardzo wrażliwa i delikatna dlatego uważam że na pierwsze spacery (czerwiec-sierpień jak ciepło) lepiej ubrać go w cienki pajacyk lub body z długim rękawem i kocyk na nóżki, żeby chronić przed słoncem. dodatkowo kocyk w razie gdyby zrobiło się chłodniej. a w domciu oczywiście krótki rękawek :)
 
właśnie z tą naszą pogodą to nie da się przewidzieć jakie lato będzie w tym roku, najlepiej to jak kupimy po połowie i z długim i z krótkim a w razie czego na bieżąco cos się dokupi, myslę że cos z dłuższym na chłodniejsze dni i dla ochrony przed słońcem ale z drugiej strony malucha też nie mozna przegrzewać, i bądź tu człowieku mądry:-)
 
Nie wiem czy to dobry wątek, ale pokażę wam co już mamy dla Natalci:-)
Niby miałam nic nie kupować, ale sporo rzeczy kupiłam jeszcze dla Julci a teraz już nie mogłam się opanować żeby nie kupić, bo na tych przecenach takie te rzeczy tanie, jak patrzyłam na pierwotną cenę to :szok:
 

Załączniki

  • 20100130231.jpg
    20100130231.jpg
    26,6 KB · Wyświetleń: 79
  • 20100130232.jpg
    20100130232.jpg
    28,2 KB · Wyświetleń: 81
  • 20100130234.jpg
    20100130234.jpg
    26 KB · Wyświetleń: 80
zdec a gdzie kupowałaś ciuszki?
są śliczne :-D:-D:-D
Ja wczoraj byłam w fuctory i oczywiście nie mogłam się opanować i znowu kilka ciuszków kupiłam :blink:
 
a w jakim sklepie kupiłaś? poproszę nazwę :-) może u nas też będzie
śliczne i słodziutkie te ubranka!
 
zdec a gdzie kupowałaś ciuszki?
są śliczne :-D:-D:-D
Ja wczoraj byłam w fuctory i oczywiście nie mogłam się opanować i znowu kilka ciuszków kupiłam :blink:

Wszystko zależy które:-) Ale większość jest ze Smyka:-)
A jak w factory wygląda sytuacja, bo tam jest Cocodrillo i jeszcze jeden sklep taki większy, są tam przeceny jakieś?
Jeszcze muszę się do Cubusa w Magnolii wybrać, bo śmiejcie się ze mnie, ale to bolerko różowe było śliczne, a może tam będą mieli jakiś jeszcze większy wybór, bo w Smyku mają sporo rzeczy przecenionych i body można kupić za 10zł:):)
 
Wszystko zależy które:-) Ale większość jest ze Smyka:-)
A jak w factory wygląda sytuacja, bo tam jest Cocodrillo i jeszcze jeden sklep taki większy, są tam przeceny jakieś?


w fuctory w besta plus (czy coś takiego) byłam bo w cocodrillo zabardzo przerażające ceny były :-p i bardzo kiepski wybór. Ale koło fuctory jest sklep Dziecko i tam też są fajne ciuszki i cenowo nieźle.

To bolerko było odjazdowe, mówiłam ci wtedy :-p, było brać a nie się zastanawiać :-D
 
Ostatnia edycja:
w fuctory w besta plus (czy coś takiego) byłam bo w cocodrillo zabardzo przerażające ceny były :-p i bardzo kiepski wybór. Ale koło fuctory jest sklep Dziecko i tam też są fajne ciuszki i cenowo nieźle.

To bolerko było odjazdowe, mówiłam ci wtedy :-p, mówiłam ci wtedy, było brać a nie się zastanawiać :-D

Obiecuję następnym razem poprawę:-) I tak je kupię, tylko jeszcze nie wiem gdzie i czy będzie;-)
 
reklama
Super te ubranka, ja dla swojej Poli też już kupiłam 3 pary body (oczywiście w różowym kolorze) i przepiękne takie eleganckie skarpetki do sukieneczek w białym kolorze i różowe oczywiście....Jak zrobię zdjęcia to Wam je wrzucę!!!!
 
Do góry