reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Idziemy na zakupy :)

ja u tego allegrowicza juz zamawiałam i maja dobre rzeczy. Powiem wam jak mi przyjda te rzeczy co i jak wyglada. Jesuu jak mi sie spac chce ,pffff
 
reklama
Dziewczyny czy slyszalyscie o pasach poporodowych? Czy ma ktoras z obecnych juz mam jakies opinie na ten temat lub doswiadczenie? Tak mysle ze rozciagnietej skorze na brzuchu bedzie moze nalezalo jakos pomoc, czy ona sie sama "wchlonie"? :baffled: Jedyne co wiem to ze przez okres pologu (czyli ok 6tyg) nie powinno sie niczym sciskac..
 
Dziewczyny czy slyszalyscie o pasach poporodowych? Czy ma ktoras z obecnych juz mam jakies opinie na ten temat lub doswiadczenie? Tak mysle ze rozciagnietej skorze na brzuchu bedzie moze nalezalo jakos pomoc, czy ona sie sama "wchlonie"? :baffled: Jedyne co wiem to ze przez okres pologu (czyli ok 6tyg) nie powinno sie niczym sciskac..

Tzn. powiem tak,ja nosiłam majtki takie wyszczuplajace i dzieki nim brzuch mi sie wchłonął, dla przykładu o te działanie powiem tak,ze kolezanka nic nie nosiła i sie dziwiła,ze mi sie tak szybko brzuch wchłonął,a jej nie. Mysle ,ze to indywidualna sprawa. Lepsze chyba w noszeniu sa majteczki wyszczuplajace niz ten pas, szczegolnie,ze to juz sie ciepło robi.
 
Dziewczyny czy slyszalyscie o pasach poporodowych? Czy ma ktoras z obecnych juz mam jakies opinie na ten temat lub doswiadczenie? Tak mysle ze rozciagnietej skorze na brzuchu bedzie moze nalezalo jakos pomoc, czy ona sie sama "wchlonie"? :baffled: Jedyne co wiem to ze przez okres pologu (czyli ok 6tyg) nie powinno sie niczym sciskac..

Wszystko zależy od kobiety.:) Mi w sumie po poprzedniej ciąży nie został żaden zwis na bruchu, pomimo tego że brzuszek miałam taki jak teraz. Także łódzę się że może w tej będzie podobnie;)
 
Dziewczyny czy slyszalyscie o pasach poporodowych? Czy ma ktoras z obecnych juz mam jakies opinie na ten temat lub doswiadczenie? Tak mysle ze rozciagnietej skorze na brzuchu bedzie moze nalezalo jakos pomoc, czy ona sie sama "wchlonie"? :baffled: Jedyne co wiem to ze przez okres pologu (czyli ok 6tyg) nie powinno sie niczym sciskac..

ja miałam ten pas po pierwszej ciąży, ale było mi w nim jakoś nie wygodnie, cały czas mi się zsuwał jak siadałam, może był źle dopasowany, ale polecam majtki wyszczuplające poporodowe, super sprawa, wygodne i naprawdę powodują,ze brzuch się wciąga przynajmniej w moim przypadku. Co do okresu przez który nie można ich nosić to mi lekarz mówił,że ok 2 tygodnie po porodzie naturalnym i ok 3 tygodnie po cesarce.
 
Witam z rana :)
Jesli chodzi o pasy poporodowe to ja tez mialam tylko takie majtki wyszczuplające, ale nosilam je tylko jak mialam jakąś obciślejszą bluzke zeby nie było widac oponki na brzuchu, hehe. Moja teoria jest taka ze jak sie brzuch sciska czyms to on sie rozleniwia i wolniej "wchłania". O wiele lepiej jest jak sie samemu ma nad nim kontrole i wciąga jak najczesciej napinając przy tym miescnie, ktore przez całą ciąże sie bardzo rozleniwiły. Ale to tylko moja teoria :)
Miłego dnia!
 
Dziewczyny dzieki za odpowiedzi :tak::tak:

A te majtasy, nosi sie je jako bielizne czy zaklada na bielizne?

ja nosiłam normalnie jako bieliznę, bo one oprócz brzucha opinają też pośladki i pupa jest w nich zgrabna ;) nawet zostały mi dwie pary, które zakładałam potem pod sukienki,żeby mieć płaski brzuszek :) tzw, magiczna bielizna :) mniej więcej coś takiego, bo te wyższe się zsuwają

http://moda.allegro.pl/item1011209604_figi_wyszczuplajace_majtki_korygujace_s_m_l.html
 
Ostatnia edycja:
co do pasów to mam podobne zdanie do agast że przy ich używaniu mięśnie brzucha się rozleniwiają i wolniej wracają do formy
ja sama w pierwszej ciązy nie używałam i nie miałam żadnego problemu z wiszącą skórą, oponką etc. a brzuch miałam także dość sporawy
 
reklama
Moja koleżanka zaczeła używać zaraz 3 tyg po porodzi...niby nie można ale ona się bała....tym bardziej, że przytyła 30 kg....i teraz ma piękny brzuszek jak 16-tka dlatego ja też będę używać;)
 
Do góry