reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Idziemy na zakupy :)

cały czas sie zastanwiam nad tym rogalem zdec, bo wydaje mi sie,ze ona bedzie bardzo przydatna, ja pamietam,ze zawsze sobie mała poduszke podkladałam i w sumie ona nie jest az tak droga, mozna znalezdz juz za 36zł ,chyba kupie,ale powiem moim kolezanka ,ze jak maja mi cos zprezentowac na baby shower to ,ze moze to byc rogal .
 
reklama
Takie balerinki sobie kupilam do tej sukienki

akkie.jpg
 
Wiadomo że trzeba pilnować czy przypadkiem nie ma bużki przyciśniętej do chusty a jak ktoś włożył dziecko jak lalke i się nie martwił czy oddycha czy nie to mogło się tak zdażyc zresztą i we własnym łóżeczku czy wózku też może się udusić dlatego ja nie słucham takich nowosci na temat niektórych rzeczy teraz się uwzieli akurat na chusty ech
 
do pół roku napewno bym dziecka w taką chustę nie włożyła, już słyszałam jak się dziecko udusiło bo miało złą pozycję

Z tego co pamiętam to te chusty wadliwe usunięto ze sprzedaży. A problem w nich polegał na tym, że dziecko źle leżało i na skutek uniesienia główką brodą dotykało do piersi i przez to nie miało powietrza...
Słyszałam opinie na temat tych chust, że są bardzo dobre. Bo można sobie dziecko włożyć i ma się dwie wolne ręce, a poza tym stymulują więź dziecka z matką poprzez bliskość;)
 
reklama
Do góry