reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Idziemy na zakupy :)

No to sie pochwale jaka kiecke sobie na wesele zakupiłam :)
 

Załączniki

  • szafa364.jpg
    szafa364.jpg
    53,2 KB · Wyświetleń: 63
reklama
dziewczyny mam pytanie co do kosmetyków dla noworodka, zakupiłam z nivei - ale dopiero przeczytałam ze można stosować od pierwszego miesiąca
zakuopiłam jeszcze z avent - apteka ma kilka produktów na allegro i trafiłam na super ceny

AVENE PEDIATRIL Krem nawilż dla dzieci 50ml (1001029918) - Aukcje internetowe Allegro
AVENE PEDIATRIL Krem nawilż dla dzieci 50ml (1001029918) - Aukcje internetowe Allegro
tylko jeszcze musze dokupic balsam - czy te z nivei mozna stosowac szybciej bo ja juz zgłupiałam?
 
236009[/ATTACH]
Moja znajoma tez ma podobne i jej synek zadowolny jak nie wiem :-)
Ja kupiez wykla wanienke, najpierw pewnie bede kapala dzidzie zawinieta w pieluszke,ale jakos czuje,ze sie wprawie szybko:)

Z kosmetykow kupie emulsje do kapieli Oilatum. wydaje mi sie najbezpieczniejsza, nadaje sie nawet przy atopowym zapaleniu skory. nie trzeba do niej uzywac oliwki,ale do masazy kupie oliwke Bambino, no i mydleko tez 'bambino'.
Poza tym mam Sudocrem i Bepanten. Zrobilam wywiad wsrod znajomych mam i te kosmetyki wygraly bezkonkurencyjnie!
Wczoraj wypatrzylam w sklepie fajny kuferek z kosmetykami Johnosn's. Oczywiscie kupilam. Te kosmetyki nie maja najlepszych opinii,ale z samego kuferka jestem zadowolna,wiec najwyzje kosmetyki zuzyje sama:-)Sa tam m.in chusteczki, patyczki do uszu, szamponik, oliwka, zasypka itp...
Nie wiem co z pieluchami,ale kupie chyba opakowanie 'pampersow' i 'haggisow' w najmniejszych rozmiarach i male opakowania,po dwadziescia pare sztuk. Pozniej zdecyduje sie na ktores,albo ewentualnie wyprobuje kolejne.

zdec - ale ty mnie rozsmieszasz zawsze z tymi Twoimi zakupami... i tekstami typu 'ze zlosci kupilam to, to i to...' :-)
Bytlam zdecydowana na butelki AVENT,wczoraj w sklepie jednak zmienilam zdanie i kupilam taki zestaw butelek Tommy Tippee i smoczki AVENT, tylko nie wiem,czy nie beda za duze bo to 0-6m.
 

Załączniki

  • 2661101.jpg
    2661101.jpg
    24,4 KB · Wyświetleń: 20
  • 611230.jpg
    611230.jpg
    11,5 KB · Wyświetleń: 15
  • 2657503.jpg
    2657503.jpg
    19,5 KB · Wyświetleń: 21
ania, a ile kosztował ten kuferek wogole ? superaszczy :)

Jezsli chodzi o ten zestaw Tommee Tippee to tez taki sobie zakupilam :) Teraz tylko czekam do 1 maja i wpadam w wir zakupów , w końcu :)
 
Kuferek kupilam w sklepie ASDA,ale go chyba nie ma w Pl..;/ Jade w niedziele do pl,gdybym miala wiecej miejsca w bagazniku to kupilabym ich kilka i na allegro wstawila, bo sa nparawde fajne. Kosztowal tylko 10£,w srodku jest 8rzeczy,w tym niestety malutka oliwka i malutki szamponik,reszta normalnej wielkosci.
Dziewczyny myslicie,ze smoczki beda ok, bo to rozmiar 0-6,a chyba te najmniejsze to 0+?Ale kurde wczoraj takich nie znalazlam i kupilam te.
 
Kuferek kupilam w sklepie ASDA,ale go chyba nie ma w Pl..;/ Jade w niedziele do pl,gdybym miala wiecej miejsca w bagazniku to kupilabym ich kilka i na allegro wstawila, bo sa nparawde fajne. Kosztowal tylko 10£,w srodku jest 8rzeczy,w tym niestety malutka oliwka i malutki szamponik,reszta normalnej wielkosci.
Dziewczyny myslicie,ze smoczki beda ok, bo to rozmiar 0-6,a chyba te najmniejsze to 0+?Ale kurde wczoraj takich nie znalazlam i kupilam te.
Uważam, że będą dobre jeżeli od razu przyzwyczaisz do takich;)
 
reklama
szkoda szkoda :( , byłam w tym sklepie ASDA,ale wtedy kiedy to było jeszcze nie myslałam,ze bede zaciązona. Super ten kuferek :)

A smoczki napewno wystarcza, spokojnie. Ewentualnie kup sobie od 0 tu w pl.
 
Do góry