reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Idziemy na zakupy :)

a ja sądziłam, że Nelka jest duża.. Ubranka, które nosi to głownie 74 ale dużo zakładam jeszcze 68 i niektóre mniejsze 80 też są ok już, w 86 to jeszcze się topi...
 
reklama
a ja sądziłam, że Nelka jest duża.. Ubranka, które nosi to głownie 74 ale dużo zakładam jeszcze 68 i niektóre mniejsze 80 też są ok już, w 86 to jeszcze się topi...

To tak jak Kamil :-) ale to mnie nie dziwi :-)

Dziewczyny pamiętam że parę z Was robiło na święta fotoksiążki, gdzie je robiłyście i czy jesteście zadowolone??
 
Ostatnia edycja:
To tak jak Kamil :-) ale to mnie nie dziwi :-)

Dziewczyny pamiętam że parę z Was robiło na święta fotoksiążki, gdzie je robiłyście i czy jesteście zadowolone??

Heh te mentalne bliźnięta :)
Co do fotoksiążek to ja robiłam na dzień dziadka i babci - robiłam w Photoboxie i jestem bardzo zadowolona, dobra jakość, szybki termin realizacji i mega szybka wysyłka, ja dodatkowo wykorzystałam tam kody z grupona więc było jeszcze i tanio, ale i bez kodów polecam!
 
P5090364.jpgP5070354.jpgP5060333.jpgP5090370.jpgZobacz załącznik 353072Zobacz załącznik 353073Zobacz załącznik 353074P5090368.jpgP5070343.jpgZobacz załącznik 353077




DZIEWCZYNY WYBOR UBRAN JEST OGROMNY, DODAJCIE MNIE DO NASZEJ KLASY, A ZOBACZYCIE CALA OFERTE. CENY 50-70% TANSZE OD METEK, WSZYSTKO Z IRLANDII SUPER JAKOSC FIRMY TAKIE JAK EARLY DAYS, GIRL2SIRL, J.d iwona przebinda
 
reklama
Zobacz załącznik 353068Zobacz załącznik 353069Zobacz załącznik 353070Zobacz załącznik 353071Zobacz załącznik 353072Zobacz załącznik 353073Zobacz załącznik 353074Zobacz załącznik 353075Zobacz załącznik 353076Zobacz załącznik 353077



DZIEWCZYNY WYBOR UBRAN JEST OGROMNY, DODAJCIE MNIE DO NASZEJ KLASY, A ZOBACZYCIE CALA OFERTE. CENY 50-70% TANSZE OD METEK, WSZYSTKO Z IRLANDII SUPER JAKOSC FIRMY TAKIE JAK EARLY DAYS, GIRL2SIRL, J.d iwona przebinda



napisz pw do naszej moderatorki czerwcowej Kasi ,tak bedzie szybciej a ona tez konto na nk nam zalozyla
 
Do góry