reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Idziemy na zakupy :)

koriander te zakryte po prawej to 22, na jesień wzięłam.
A te z lewej to 20 na teraz bardziej kryte niż sandałki które wcześniej kupiłam.

agast w Tesco białe pampersy za 44zł.
 
reklama
Dziewczyny gdzie można kupić okulary przeciw słoneczne dla naszych maluchów z filtrem UV?? Jak już jakieś znajdę to same plastikowe bez jakiejkolwiek ochrony a mi okulistka powiedziała że już lepiej założyć czapeczkę z daszkiem nisz to plastikowe badziewie bez filtrów bo tylko więcej szkody zrobię.
 
Dziewczyny gdzie można kupić okulary przeciw słoneczne dla naszych maluchów z filtrem UV?? Jak już jakieś znajdę to same plastikowe bez jakiejkolwiek ochrony a mi okulistka powiedziała że już lepiej założyć czapeczkę z daszkiem nisz to plastikowe badziewie bez filtrów bo tylko więcej szkody zrobię.

najlepsze pewnie,i z prawdziwymi filtrami to u optyka,okulisty.
widzialam kiedys reportaz ,ze okulary za 15zl moga bardziej zaszkodzic niz pomoc..ale sama mam takie,bo nie stac mnie na przeciwsloneczne za 300zl
 
najlepsze pewnie,i z prawdziwymi filtrami to u optyka,okulisty.
widzialam kiedys reportaz ,ze okulary za 15zl moga bardziej zaszkodzic niz pomoc..ale sama mam takie,bo nie stac mnie na przeciwsloneczne za 300zl
nie wiem jak dla dzieci, ale ja właśnie dzisiaj kupiłam dla siebie. Pierwszy raz nie takie za 15zł, kasy szkoda jak diabli. Ale i tak musiałabym wydać później na kremy przeciwzmarszczowe, bo słońce przeszkadza mi bardzo i kończy się tym, że mrużę oczy:-D U mnie u optyka były za 75zł lub lepsze za 170zł
 
Ja zamierzam zrobić sobie takie okulary u optyka dla siebie, jako że mam wadę wzroku to będą z moją mocą i przeciw słoneczne w jednym za ok 100 więc z pewnością nie na jeden sezon :-) i plus taki że nikt ich nie będzie pożyczał ode mnie :-)

Z okularów dla małego chyba jednak zrezygnuje bo wydam kupę kasy a on nie będzie chciał ich nosić i mnie szlak trafi :-)
 
reklama
Do góry