reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Idziemy na zakupy :)

Ale Ty nie mówisz o pieluszkach firmy pampers, tylko chyba o tych ich firmowych prawda?

Tzn. chodzi mi o te pampersy w promocji o których Zdec pisała... chodzi o to że jestem uprzedzona do różnych towarów z tych marketów mimo to że są jakiejś znanej marki, i jakoś wydaje mi się że jakość jest do bani... wiem że np. jogurt danona w biedronce czy lidlu jest inny niż ten który można kupić w osiedlowym sklepie ;)
 
reklama
Pewnie że tak:) To te same pampersy, pampers to pampers;)

Ale np ostatnio kupiłam te rajtki w biedronce i miałyście rację, jednak nie są najlepsze jakościowo... już po pierwszm praniu i ubraniu w nią małą cały pampers i bodziak pod rajstopami "prześwituje" także chyba kiepski materiał... a inne np z woli nie prześwitują:-p

powinnam Wam wysyłać rajtki z woli, ciekawa jestem czy tu mogę je nabyć trochę taniej niż Wy... w końcu tu je produkują ;)
 
Mi też się wydaje że te produkty produkowane przez jakieś firmy dla biedronki to to samo, tylko inne opakowanie:) Ale ja nie przepadam za dyskontami, bo jak dla mnie to za mały wybór produktów tam jest;) Ale wodę żywiec w biedronce zawsze kupuję no i kabanosiki cienkie stary uwielbia;)
CO do rajstopek, to te woli są najlepsze pod każdym względem;)
 
mój kuzyn pracuje w fabryce Bakomy i mówi, że te jogurty co robią pod marką bakoma to dokładnie to samo, co jest w jogurtach biedronkowych czy na przykład marki real czy innego marketu, tylko kubeczki zmieniają

w biedronce jest wiele produktów no name, wytwarzanych przez znane firmy, z tyłu opakowania jest napisane wyprodukowano dla biedronki przez np. helmans itp. i są jakościowo przybliżone lub takie same jak oryginały a cena niższa
 
No sama nie wiem... nie do końca się z Wami zgodzę, ale niech Wam będzie ;) ale w sumie może i warto ten temat poruszyć... skoro jest dużo tańsze to nie może być tak samo dobre jak i to co kosztuje więcej... mam na myśli właśnie te dyskontowe produkty... kiedyś kupiłam parówki Sokołów w jakimś dyskoncie, nie pamiętam gdzie dokładnie, ale te same parówki które kupiłam u siebie w sklepie są znacznie lepsze i bez porównania inne mimo tej samej nazwy i firmy produkującej ;) to tylko jeden z przykładów
 
mi sie jeszcze nie zdarzylo zeby towar byl inny bo kupilam w realu albo biedronce
jezeli jest tej samej firmy to jest taki sam
mam na mysli firmowe produkty a nie produkowane przez...
 
Tzn. chodzi mi o te pampersy w promocji o których Zdec pisała... chodzi o to że jestem uprzedzona do różnych towarów z tych marketów mimo to że są jakiejś znanej marki, i jakoś wydaje mi się że jakość jest do bani... wiem że np. jogurt danona w biedronce czy lidlu jest inny niż ten który można kupić w osiedlowym sklepie ;)

a gdzie normalnie kupujesz pampersy? Ja kupuję zawsze tam gdzie akurat jest promocja, czyli markety, rossman itp i jakościowo są zawsze takie same.
 
Kasiulka - no ja właśnie też tam kupuje, najczęściej w rossmanie... tak tylko pytam, bo kiedyś kupiłam mleko bebilon w carefurze i było jakieś dziwne i wylądowało w koszu :(
 
Dla mnie jeśli jest firmówka to bez różnicy gdzie kupiona smakuje tak samo...Danonki, kasie itp czesto kupuje w biedronce...
A wiecie że Kamis i Galeo to dokładnie to samo....ta sama firma czyli kamis a tylko inne opakowanie i dlatego Galeo jest tańsze?
 
reklama
Dla mnie jeśli jest firmówka to bez różnicy gdzie kupiona smakuje tak samo...Danonki, kasie itp czesto kupuje w biedronce...
A wiecie że Kamis i Galeo to dokładnie to samo....ta sama firma czyli kamis a tylko inne opakowanie i dlatego Galeo jest tańsze?
Dużo firm tak robi, że ma coś tańszego i droższego pod inną naza;)
Chociażby jogurty z biedronki niby tanie a produkuje je bakoma!!Po prostu są takie tanie bo te sieci biorą ilości tirowe!!!
 
Do góry