reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Idziemy na zakupy :)

reklama
hefi ja swojego mierzę kiedy leży na brzuchu lub śpi :-) a jego pediatra kładzie przy mierzeniu małego na boku.

Kamil też jeszcze do niedawna miał pajacyka 0-3 w którego wchodziła i jedno body 9-12 które było za małe :-) Szkoda że ja w taką M nie wchodzę :-)
 
Ostatnia edycja:
bo co firma to inna rozmiarówka
mój ma pajacyka na metce przedział wiekowy 9-12 miesięcy a on już w niego sie nie mieści
 
mama kubulki mi się to krzesełko strasznie podobało:) Cena 170zł to rzeczywiście taniutko:) Wydaje mi sie że bardzo się opłaca;) Nowe ok400zł kosztuje, a w sklepie to nawet i 500:) Też miałam na nie straszną ochotę, już nawet zalicytowałam, ale babcia w ten sam dzień napisała że kupiła małej krzesełko do karmienia, no i musiałam czekać aż mnie ktoś przebije, na szczęście przebił:)
Mamy dostać krzesełko na Mikołaja też plastikowe chicco, ciekawa jestem jakiego kolorku:)
 
zdec o to Natalka dostanie fajny prezent :) chicco ma ładne krzesełka, trzymam kciuki, zeby Wam sie spodobało:)
a mi się udało wylicytowac w innej aukcji to krzesełko Fisher Price'a za 207,5 zł, ale i tak się ciesze, bo jak mowisz nowe 400-500 kosztuje:)
 
reklama
Ja też się czaiłam na fisher prica krzesełko :) ale podobno ten plastik co dziecko ma między nogami jest na stałe w krzesełku i nie da się go zdemontować co później utrudnia korzystanie starszego dziecka z tego krzesełka a nam zależało żeby później takie krzesełko podsunąć do stołu :)

zdec - chicco rzeczywiście robi fajne krzesełka :) My się wahaliśmy między chicco a tym co mamy - przeważyła właśnie kolorystyka naszego :)

Ewa - fajne krzesełko, fajny bajer z tą dodatkową częścią tacki i cena super :D
 
Do góry