reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Idziemy na zakupy :)

taaaa juz by został on sie boi z nią zostać na 15 minut, ja nie wiem o której bede może tez około 17 z tesciową albo pozniej z rafałem, sama bym pojechała ale dopiero dzis bede miała opony na zimowe zmienione...
 
reklama
muszę się wam pochwalić moim dzisiejszym zakupem oczywiście z tego powodu z moim się scięłam bo to przecież nie potrzebne a ja mimo wszystko się cieszę nowy folder(2) 003 [800x600].jpgnowy folder(2) 004 [800x600].jpgnowy folder(2) 002 [800x600].jpga wszystko za całe 15 zł:szok:
 
ola_fasola no rzeczywiście 62 to trochę maławy;-) Ale tak to niestety jest jak się idzie z facetami na zakupy, dlatego rzadko chodzę:-D:-D
Ja kupiłam w lecie Cocodrillo roz 74 i jest sporo za duży, ale kupiłam używany za 30zł w super stanie jak nówka;) ale już w nim śmiga i mam nadzieję że do końca zimy da radę. W sumie kutkę też babcia kupiła na 74 w Wójciku, trochę przydużawa ale daje radę:-)
iza_tcz super zakupki:-) A jak taniutko i na czasie:-D A facetem to się nie przejmuj mój mi zawsze mówi że po co, dlatego mu się czasem nie przyznaję np dzisiaj kupiłam małej pajace w tesco:-) 3-pack disney'a za 34zł:-)
 
ola- moje dziecko to 62 nosiło zaraz po urodzeniu :) ale na mojego powoli już 74 za małę, a jak ze szkocji dostaje od ciotki to rozmiar 6-9 mies maławy jest :p wielkoluda mam :)

jeśli chodzi o zakupy dla filipa, to b się pyta tylko, czy potrzebne coś, jak mówię, że tak, to no problem, tylko czasem jak na koncie kasy mało to się pyta, co kupiliśmy, że tak mało mamy :) a ja wtedy, że dziecko kosztuje :p:p:p
 
Nasza mała dopiero mi z 62 wyrasta :) i niektóre ciuszki zakładamy jeszcze z przedziału 0-3 :p ale wiadomo rozmiar rozmiarowi nie równy :D
A ja dzisiaj kupiłam w tesco małej zestaw body z długim rękawem i papucie z reniferem do kompletu :D
To chyba jedyny pozytywny aspekt tego dnia...


aaaa i kupiłam sobie forme do muffinek :)
 
Moja to spokojnie jeszcze w 0-3, 62cm wchodzi, m.in. kurtkę ma na 0-3 :) i nawet w bluzy i w jednego pajaca newborn, 0-1 się mieści :D
izia_tcz Ja właśnie w takie ciuszki muszę się zaopatrzyć, żeby były do grudniowej kartki z kalendarza :) Tylko nie mam, kiedy się na poszukiwania wybrać :(
 
Katarzynajanicka- to okazuje sie ze ja tez wielkoluda mam. 74 jest w sam raz a spodnie to juz na 80 w h&m kupilam są dobre :)))

Konniczynka- Emilka się malutka urodziła to moze dlateo taki mały rozmiarek macie. Moja przy porodzie prawie 4 kilo wazyla :)

Hefi- no uwierzyć nie moge w to co piszesz! Ubrania z przedzialu 0-3!!!
 
muszę się wam pochwalić moim dzisiejszym zakupem oczywiście z tego powodu z moim się scięłam bo to przecież nie potrzebne a ja mimo wszystko się cieszęZobacz załącznik 306071Zobacz załącznik 306072Zobacz załącznik 306073a wszystko za całe 15 zł:szok:
jeszcze nosem krecil? powinien Cie chwalic ze taka zaradna zone ma i takie swietne ciuchy za grosze kupila

Jas tez urodzil sie malenki, 45 cm i 2 kg a teraz kawal chlopa
az mi sie wierzyc nie chce ze wasze kobietki wchodza w 62 jeszcze, moze rzeczywiscie rozmiar rozmiarowi nie rowny, albo drobniutkie
 
reklama
Hefi- no uwierzyć nie moge w to co piszesz! Ubrania z przedzialu 0-3!!!

Julka ma np. Bluzę w którą wchodzi i powiem wam że pewnie jeszcze troche na nią dobra będzie a na metce ma 0-3 :) Podobnie kurtka i dresik :) Myślę że poprostu ciuszki te "grubsze" są rozmiarowo czasami większe :) bo z bielizny typu body, śpiochy i pajace już dawno powyrastała :)
Swoją drogą muszę ją w końcu zmierzyć bo ja jej . (jak ktoś ma jakiś patent na mierzenie dzieciaków to słucham/czytam z uwagą)
 
Do góry