reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Idziemy na zakupy :)

ola- a ty na allegro czy w sklepie kupiłaś? bo jak w necie to nie ma bata, każdy ma 10 dni na zwrot towaru bez podania przyczyny, a jak w sklepie to gadaj z kierownikiem jak agast radzi i oby dało radę zwrot zrobić :) a z chłopem tak zawsze, szybko, szybko, a potem się kobieta męczy jak coś nie halo
 
reklama
udało sie, jest taki sam w targówku i mozna zamienic wiec dzis po poludniu jade zamienic. a wy w jakim rozmiarze macie kombinezony? bo nie wiem czy kupic wiekszy czy taki akurat...
 
udało sie, jest taki sam w targówku i mozna zamienic wiec dzis po poludniu jade zamienic. a wy w jakim rozmiarze macie kombinezony? bo nie wiem czy kupic wiekszy czy taki akurat...
ja mam kombinezon 74 coccodrillo i narazie jest jeszcze trochę luzu, i kurtkę minoti też 74 i to samo, a Iga raczej dość duża jest. Nie wiem jak rozmiarówka wojcika ale pewnie minimum 74 musisz wziąć
 
Ostatnia edycja:
my mamy 80-86
przymierzaliśmy mniejszy 74 i był taki na teraz i końca zimy napewno by nie doczekał, tym bardziej że pod niego też trzeba dziecku coś ubrać
 
dziewczyny
musze sie pochwalic! bo to mój najlepszy zakup w całym zyciu!
niedawno kupilam kombinezon w ciuszku za 15 zł, niebieski, stan idealny!!!!!!!!! i rozmiar pasuje 12-18miesiecy, ma troche luzu, ale mialam kupowac nowy kombinezon za prawie 100zł w tym własnie rozmiarze, bo mój mały to kawał chłopa ;)
tylko rękawiczek nie ma, ale co tam.......
jak zrobie fotke to dodam
 
ja poprosiłam Panią w sklepie zeby odłożyła do końca dnia 68 i 74 bo ten co kupiliśmy jest 62 - czego ja sie tego mojego chłopa posłuchałam!!! według niego jest dobry ale pani w sklepie mówiła że u nich jest zawyzona rozmiarówka. tym razem jade z Klarą niech przymierzy jak prawdziwa kobieta hih a tak jeszcze wam napisze ze w wójciku jest przecena i za 23 zł sa takie fajne futrzane kamizelki...
kam1.jpg
 
moj kuba tez ma kombinezon za 15zeta , rozm 86i szczerze mowiac nie jest mu za duzy.
sprzedawlam na allegro identyczny, tyle z e w rozm 68, o wiele wiele za maly
 
ja poprosiłam Panią w sklepie zeby odłożyła do końca dnia 68 i 74 bo ten co kupiliśmy jest 62 - czego ja sie tego mojego chłopa posłuchałam!!! według niego jest dobry ale pani w sklepie mówiła że u nich jest zawyzona rozmiarówka. tym razem jade z Klarą niech przymierzy jak prawdziwa kobieta hih a tak jeszcze wam napisze ze w wójciku jest przecena i za 23 zł sa takie fajne futrzane kamizelki...
Zobacz załącznik 306024

wow, kupiłaś kombinezon 62 :szok::szok: a ile Klara mierzy?
 
reklama
Do góry