reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

reklama
Dzięki Marita... no właśnie legoo zawsze jest nr.1 a ja chciałabym jeszcze opcje 2:-) a myślicie że taki dinozaur ok.25cm do złożenia i malowania jest też fajny dla chłopców? bo widziałam w sobote będąc na zakupach i powiem szczerze zaintrygował mnie:rofl2:. Miłego poniedziałku dziewuszki! /czytacie i nie piszecie?/
 
no właśnie się widziałam z mamą solenizanta w szkole:tak: i zasięgnęłam informacji - lego, playmobile, car's wszystko jak najbardziej u niego na topie... jednak zdecyduje się na playmobile:-) /rycerze właśnie/ i ...z głowy! Jeszcze raz dzięki Marita ;)
 
Aniu Piotr jest fanem dinozaurów Nie wiem jak wygląda ten Twój do składania ale przeważnie są dośc ciężkie w robocie (jak P miał urodziny dostał takich chyba z 5rodzajów-kiepska zabawa)
 
hejka
Aniu, dokladnie czytam ale jakos nie umie sie zebrac zeby cos napisac :-p a co do prezentu to mozna jeszcze jakies zestaw do gry na dworze, u nas aktualnie jest na topie badminton, Daan rakieta do tenisa a ja paletka :-D czasami uda nam sie nawet kilka razy odbic :tak:
Dzisiaj Daantje byl w koncu caly dzien w szkole i jakos dziwnie pusto w domu, dobrze ze jeszcze Thijsje jest...
Dziewczyny sprzedajecie cos na maarktplaats'ie ???? ja mam kilka rzeczy wystawionych i ludzie licytuja, ja pisze ze zgadzam sie z cena a tam cisza :baffled: zero reakcji :wściekła/y: ostatnio nawet babka mi pisze czy mam jeszcze boxkleed bo ona by przyjechaa po niego i pozniej tez zadnej reakcji .....pisze jej wiec czy jest nadal zainteresowana a ona na to ze juz ma :angry: wiec WTF...... juz sie tak wkurzam na to ze chyba wszystko porozdaje gdziecs do kringloopu..... wy tez tak macie????
 
Gosia ja od jakiegoś czasu urzeduje na marktplaats.... sprzedaje i kupuje i powiem Cie ze to co opisujesz co NORMA!!!! ja akurat sprzedawałam bez problemu ale kupowanie to nieraz kłopot, lictyuje cos , babka mi pisze ze zgadza sie po czym ani adresu odbioru ani pocałuj sie sie w dupe.... szok!!! albo pisze ze cos kupuje a oni nagle w meilu cene sobie podwyzszaja..... no to dziekowa za takie cos....
 
Czesc
Aniu, no ja wlasnie tak - czytam, ale piszę tylko jak mam o czym :-D:-D


juz sie tak wkurzam na to ze chyba wszystko porozdaje gdziecs do kringloopu.....
Ja osobiście mialam na marktplacu wystawione tylko swoje prace, ale zero reakcji, no i zapomnialam przedluzyc i musze wystawić znowu. Jak coś kupowalam to tez mialam czasem zero reakcji przez dluuugi czas, a jak juz kupilam gdzie indziej to sie ten ktoś odzywał :baffled:
Nie rozdawaj do kringloopu, niedlugo Koninginedag... o sorki Kroningdag to możesz sobie stanąc na ulicuy i sprzedać:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Iskierko, na marktplaatsu nie opłaca się sprzedawać rękodzieła. No chyba, że masz sklep internetowy i tam sie tylko podlinkujesz dając ogłoszenie. To miejsce, gdzie ludzie wystawiają wszelkie graty, które im gdzie indziej nie pójdą, jest niepisana zasada, że za wyżej niz połowę rzeczywistej wartości rzeczy nie sprzedasz.
Dla rekodzieła polecam Etsy.com i DaWanda.com
W moim podpisie linki do moich sklepów na tych stronkach;)
No, trzeba znać angielski. I płaci się prowizję od sprzedaży, ale naprawdę niewielką. A stronki profesjonalne, forum, pomoc itd.. No i międzynarodowe. Kto wie, może jakiś Japoniec kupi Twoje kanwy????

Gosia, a jak długo jesteś na marktplaatsu? I jak Twój niderlandzki? Jeśli jesteś tam dopiero kilka miesięcy, i kaleczysz język, sadzisz byki w korespondencji, to ludzie nie będą Cię poważnie traktować. Tubylcy poza tym nie lubią kupować od obcokrajowców, jakimś dziwnym trafem:baffled:
Spróbuj na Niedziela.nl/ogłoszenia albo na e-bay - bardziej wiarygodne stronki.
 
Ostatnia edycja:
Do góry