reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

reklama
Ja tam z Marktplaatsem zbytnich problemow nie mialam,w koncu koncow sie kupilo co chcialo.Chociaz rozne sytuacje bywaly.A holendrzy to nie raz gorsze byki walili w mailach,ze nam galy wychodzily na wierch jak oni w swoim wlasnym jezyku pisza:szok:
 
juz myslalam ze tylko ja mam taki problem z tym, a to wszedzie taki burdel.... wogole to myslalam ze oni sa bardziej konkretni i wiedza czego chca i to mnie wkurza ze zwyklego "sorki ale nie jestem zaiteresowana " nie umia napisac :baffled:
Wiatraczek juz tez tak myslalam ze zmienie imie......moze lepiej pojdzie
Iskierka z tymi paroma rzeczami nie chce mi sie na ulicy stac :-p

upieklam wlasnie pasztet z soczewicy, ciekawe jak smakuje......
 
hejka ..ale tu dziś ruch jak na jarmarku:-D ja tez kupuje więcej niż sprzedaje...:tak: o ile z kupowaniem nie mam problemów to ze sprzedaniem owszem ;) bo mi się nie chce tego odświeżać w kółko:rofl2::laugh2:... z korespondecja też raczej sprawnie idzie... sprzedałam już łóżeczko, wózek, pchacz itp. mam jeszcze chodzik i fotelik samochodowy ale ostatnio czasu brak...:-p najbardziej nie lubie ludzi na marktplatsu co meila wstawią do kontaktu i... tydzień albo dwa tam nie zaglądają:eek::wściekła/y: a ty sobie czekaj i się najwyżej dowiesz ze... już nieaktualne:baffled: wrrr...:-D
 
Z Marktplaatsem nigdy jakos wiekszych problemow nie mialam. Czasem rzeczywiscie sie zdarza, ze ktos umiesci oferte a potem ani widu ani sluchu :rofl2: No ale to nie tylko "zaleta" MP i Holendrow bo sprzedaje sporo rzeczy przez forum, gdzie udzielaja sie glownie mamy nie-Holenderki i tam tez takie sytuacje sa na porzadku dziennym :tak:
Wiec nie ma sie co zrazac, tylko uzbroic w cierpliwosc a na pewno w koncu trafi sie powazny kupujacy.

No i nie powiedzialabym, ze MP to miejsce, gdzie ludzie sprzedaja stare graty, ktorych nikt nie chce.

Gosia wrzuc prosze przepis na ten pasztecik :-).
Dziewczyny, macie moze jakies przepisy na wegetarianskie dania obiadowe. Staram sie ograniczyc spozycie miesa w mojej familii :tak:
 
Ostatnia edycja:
Ma-Rita ja to taki mam przepis ze byle gdzie poczytalam i co mialam to wrzucilam :-D ugotowalam soczewice, dodalam gotowane ziemniaki, jajko, podsmazona cebulke z czosnkiem i przyprawy sol, pieprz majeranek, ziarenka smaku. Pasztet wyszedl zjadiwy, pisze zjadliwy bo ja nie jestem za bardzo roslinozerna :-p ale tak jak piszesz chce ograniczyc troche mieso. A na obiad to ostatnio zaczelam robic tarty albo ze szpinakiem i mozarella, albo brokuly i tez jakis ser plesniowy. Poza tym z mniej zdrowych to robie pierogi, nalesniki, placki ziemniaczane ......ewentualnie zupy, bardzo lubie szczawiowa i chyba jutro zrobie :tak:
 
Witam, jestem nową osobą na forum, szukam na necie informacji związanych z obawami , pytaniami dotyczącymi wyjazdu do NL. Czytałam na Wiatraku, Niedziela.. ale nie znalazłam odpowiedniego wątku :no: może możecie coś mi polecić?? pozdrawiam serdecznie .


P.S mama 2 dzieci :-D
 
reklama
Iskierko w tym roku mamy ostatni Konninginnedag 30 kwietnia i wtedy bedzie koronacja króla, a od przyszlego roku 27 kwietnia konningdag :)
No popatrz, jakbyś mnie nie oświeciła to bym nie wiedziała...:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
Iskierko, na marktplaatsu nie opłaca się sprzedawać rękodzieła. No chyba, że masz sklep internetowy i tam sie tylko podlinkujesz dając ogłoszenie. To miejsce, gdzie ludzie wystawiają wszelkie graty, które im gdzie indziej nie pójdą, jest niepisana zasada, że za wyżej niz połowę rzeczywistej wartości rzeczy nie sprzedasz.
Dla rekodzieła polecam Etsy.com i DaWanda.com
Dzięki. Na Etsy mam niedokończoną rejestrację, bo życza sobie karty kredytowej, a ja takiej nie posiadam i nie widzialam możliwości zeby to obejść, na DaWanda zaglądalam, ale nie mam ostatnio czasu się wgłębić
Spróbuj na Niedziela.nl/ogłoszenia albo na e-bay - bardziej wiarygodne stronki.
No z tą Niedzielą to nie wiem czy to taka wiarygodna stronka, ale nie będę się kłocić:-D:-D:-D:-D
wiatraczek nie gadaj ze same graty ktore nigdzie sie nie sprzedaja bo sa tez nowe rzeczy ktore mozna kupic za polowe ceny niz w sklepie.....
Co prawda, to prawda:tak::tak::tak:
Ja mam ciut więcej niż kilka rzeczy i chyba sobie stanę w KONINGINEDAG na ulicy:-D:-D:-D:-D
 
Do góry