reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Holandia

Dzień dobry.
U nas sypie od rana. Dzieci zostały w domu, szkoła odwołała zajęcia i są z tego powodu przeszczęśliwe:-D. Ciekawe jak długo ten snieg polezy?
Miłego dnia.
 
reklama
Witam.

No i sprawdzily sie prognozy pogody. U nas swiata nie widac tak sypie :szok: Na drogach dramat. Slisko i topniejaca breja :baffled:
U nas niestety nie zrobiono dnia wolnego i dzieciaki pomaszerowaly do szkoly.
Poniewaz nie jestem zmotoryzowana, wiec do wyboru mialam rower albo spacerek. Zdecydowalam sie na rower bo tak zawiewalo mokrym sniegiem, ae szkoda mi bylo dzieciakow. Na szczescie mam 3-kolowy bakfiets, wiec jezdze bez problemu nawet jak jest slisko, a dzieciaki siedza sobie suchutkie :tak:

Milego dnia i nie dajcie sie sniezycy :-)
 
Ma-Rita u nas w szkole większość dzieci dojeżdżających, niektorzy i 50 km więc dlatego zajęcia odwołano. Chociaż starszy ma dzisiaj matematyke przez skeypa:-)
 
The Hague, witaj w klubie.. u mnie najpierw Tosia, teraz ja.. najgorzej, ze jestem sama na 4 dni, bo moj wyjechal.. ledwo sie na nogach trzymam, a tu dzieciaki.. moze ktos chce przyjechac mi pomoc? :)
 
No to wpadaj do mnie, bo ja jutro tez caly dzien sama, bo moj tez do pracy wyrusza - jak nigdy w sobote i to akurat teraz :baffled: wspolczuje Ci, nie dosc ze 3 dzieciakow to jeszcze chorobsko sie przyplatalo....:baffled::dry:
 
Dzień dobry.
Karolina babcia cię też pozdrawia!:tak:
Marita jak tam pranie kanap? Apropo ile kosztuje wypożyczenie takiego odkurzacza pioracego z karwei?:sorry2: przydałoby się u mnie wyprać błękitny dywan u dzieciaków....
Sencilla i Hague zdrówka dla was kobietki!! U nas już po chorobie, Victor w pełni sił witalnych.pzdr.
 
Ostatnia edycja:
Witam i od razu na wstepie: zdrowia dla niedomagajacych :tak:

Aniu tutaj link do tego cudownego urzadzenia czyszczacego :-) Podane sa tez ceny:

rentpartner

A i polecam kupic w Karwei plyn do czyszczenia dywanow, ktory oni polecaja. Jest drozszy od innych ale naprawde lepszy i starcza na dlugo.

Ja mam w pokoju Mai bardzo jasna wykladzine i pieknie sie wyprala. Jest jak nowa, a byla naprawde poplamiona i juz sie zastanawialam nad wymiana, bo zadne normalne srodki: spraye, pianki do dywanow tego nie ruszaly a ten odkurzacz w pare minut sobie z poradzil z plamami :tak:


Kurcze, link nie pokazuje odkurzacza, tylko stronke glowna. Trzeba wejsc na "verhuurproducten", potem na "reinigen" i tam bedzie "tapijtreiniger".
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry