reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

oo widzisz ja nie mogłam tam zajrzeć hihi Ania wal do sklepu i najlepiej przymierzyc , ja lubie obcasy ale muszą być.dobrze wyprofilowane i wygodne inaczej cierpię. daj znać później co upolowalas ;p

ja też się zgodzę z gosia że teraz się już inaczej nosi z.klasa ale nie w stylu operowym ;) napewno będzie super
 
reklama
witam sie z wieczora.
dzien byl dla mnie bardzo dlugi, najpierw fryzjerka do mnie wpadla (mam teraz ciemne wlosy:sorry:), a pozniej bylam w "pracy". po robocie zabralam sie za robienie salatki z czarnych oliwek, ogorkow malosolnych i innych smakowitosci:-D gdyz dzis sa urodziny mojego mezusia:happy: 3/4 salatki sama zjadlam bo nie moglam sie oprzec :-D:eek::rofl2:
 
witam po dluuuugiej nieobecnosci...

mam pytanie do was .. wybieramy sie w sobote oczywiscie jak bedzie ladna pogoda nad morze do scheveningen , jest tam w okolicy jeszcze cos ciekawego co zainteresuje dzieci lub nas ??
 
mamo mikolaja, na scheveningen jest sea life - oceanarium, fajna atrakcja dla dzieciakow :tak: jesli Ci to zainteresuje, to wejdz na watek ciekawe miejsca w nl, ja tam podalam pare linkow, inne dziewczyny tez, moze cos ciekawego wybierzesz :-):tak:
 
Hague wrzuc fote z tymi wloskami :tak:ciemniejszymi i ...wszystkiego naj naj dla twojej polowki:-)!
a ja dzis cierpie na...................... bezsennosc..:eek:
 
Witam

Hauge no pokaz fryzurke..

Aniu cisza na forum jak makiem zasial:tak:

Wczoraj mialam dziuen zlosci ,Milenke brzuszek bolal i ciagle marudzila ,a Misiek wszystko mial na nie :baffled:
 
reklama
Czesc kobitki,no mam nadzieje ,ze pogoda dopisze:-)
Holenderska sluzba zdrowia jest the best .Od poniedzialku probuje uzyskac pomoc na zapalenie pecherza ,tzn podejzewam to,no i czekam na wyniki .W pl robia wynik w 5 min. i czlowiek dostaje leki i zapomina ,a tu chyba na nerki mi pojdzie .
 
Do góry