reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

witam
Wczoraj odebralismy klucze do nowego domu :-) Juz teraz nawet nie wydaje mi sie taki znowu maly, chociaz bedziemy sie musieli duzo nakombinowac jak na dole pomiescic kuchnie jadalnie i pokoj goscinny. Jutro zabieramy sie za mierzenie moze pomalujemy juz cos, po sklepach bedziemy musieli pojezdzic poogladac :tak:ciesze sie niesamowicie
MamoM. ale sie wychylilas :-D:-D z takim tematem na polskim forum. Polscy lekarze i wiekszosc spoleczenstwa traktuje antybiotyk jak zloty srodek na wszystko (moja opinia) jak slysze jak moja siostra na kazde przeziebienie u swoich dzieci dostaje antybiotyk to mi skora cierpnie, a oni sa kilka razy w roku chorzy, no ale co kraj to obyczaj
 
reklama
Witam w piątkowy wieczorek
Znów kilka dni mnie nie było...
Któraś z Was dziewczyny pytąla o dietę Dukana...Moje 2 koleżanki z pracy ją stosowały i rzeczywiście schudły po naście kilo...Dieta nie jest tak bardzo restrykcyjna i to jest w niej najlepsze...:) Je się same produkty białkowe w początkowej fazie, potem dołącza się naprzemian warzywa z mięskiem...Więcej poczytajcie sobie w necie:)

Miłego weekendu:)
 
dzień doberek
A co wy takie zabiegane od rana?

Gosia gratuluje nowego mieszkana:tak: Fajnie jet użądzać się:tak:
mamo M faktycznie za dużo napisałaś ale moze coś dotrze do tych mam:cool2:

Pogoda dzis okropna:no: Dwa razy wychodziliśmy do sklepu i się wracaliśmy bo pada:cool:
Oprócz tego głowa mnie boli:wściekła/y:
 
Witam...

Gosiu GRATULACJE cieszę sie Twoim szczęściem...:tak:
MamiMikołaja jak ktoś napisał "co kraj to obyczaj" i ciężko kogoś nawracać,hihihi..:-p
Don't worry...
Pauka sama z ciekawości zaglądnę bo może naście to nie ale tak z osiem to bym sie pozbyła hahah...:-):-):-)A mnie wczoraj nie było bo mój miał urodzinki i cały dzień w biegu...pierwsze zakupy potem przygotowania..ale główka dziś nie boli:cool2:... całe szczęście bo mnie prasowanie popołudniem czeka....

Karola u nas też psia pogoda a moi od wczoraj tacie mardzą o wycieczce rowerowej;-)...no zobaczymy moze sie popołudniu wyklaryje:tak:

A to mój tort własnego projektu dla mężusia.... dorzucam do kawki..
p.s Dodam tylko tyle ze to mapa satelitarna na Hiszpanie i rzeka Ebro bo mój sie tam na ryby chce wybrać...
 

Załączniki

  • mj.jpg
    mj.jpg
    44,4 KB · Wyświetleń: 35
  • mus-z-kawy.jpg
    mus-z-kawy.jpg
    61 KB · Wyświetleń: 32
Hej

Aniu extra torcik:tak::tak::szok::szok: Pewno twój mąż był bardzo wzruszony :happy2:A zdradzisz nam jak zrobiłaś tą mapę:sorry:

miłej nocki
 
Dzień dobry!!!!

Aniu torcik sliczny :-D:-D:-D:-Dmasz talent :tak::tak::tak:

u mnie właśnie pada a ja muszę jeczać na zakupy :szok::szok::szok:

a wogole to spóżnia mi się okres tydzień i już normalnie jestem przerażona :szok::szok::szok::szok::szok:ale z testem jeszcze poczekam bo to chyba nie możliwe:tak::tak::tak:
 
reklama
dzien dobry !
poniewaz biegam jak oszalala chcialam juz powoli sie pozegnac na kilkanascie dni , nie jestem jeszcze spakowana a jutro w nocy wyjezdzamy , jeszcze codziennie do 20 pracuje wiec niemam kiedy nawet tu poczytac , pozatym moj synus dostaje na glowe i chyba go zostawie u babci bo mam dosc !!! ( zartuje oczywiscie ) teraz lecimy do przedszkola , potem ide do szkoly potem obiad i praca...............buziaki i trzymajcie sie cieplo
 
Do góry