reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

reklama
Hej...

Ja też ostatnio ledwie wyrabiam na zakrętach:-D..i na nic czasu nie mam hihi...
Karola sorki ze mnie wczoraj nie było ale ... nie zdążyłam tu zagladnąć i padłam ze zmęczenia... coś mi sie o 22,30 przypomniało i mamie smsa pisałam jak zombi!:sorry:
A więc ten tort to taki kombinowany był... wziełam zdjęcie mojego z internetu ściagłam mape satelitarną rzeki Ebro i ...razem zamieszałam w programie Picasa..napis dorzuciłam od siebie a całość MADE IN HEMA:-D:-D:-D /jak kazdy mój tort/

MamoMikołaja szczęśliwj drogi i...miłego pobytu...
Agnes i jak tam@?:rofl2:

A teraz hit dnia...:tak:;-):tak:;-):tak:
Ik ben geslaagd voor het examen! :-):szok::-):szok:

 
Aniu gefeliciteerd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

MamoM szerokiej drogi i miłego wypoczynku:tak::tak:

PAUKA sto lat!!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
witam
Aniu gratulacje!!!!!! ciesze sie ze ci sie udalo wow
Gefeliciteerd.gifcongrats007.gif

u nas dni pod znakiem remontu, narazie pomalowalismy i wytapetowalismy salon, jutro nasza sypialnia no i moze przed wyjazdem do Pl uda nam sie gdzies podloge polozyc.
MamoM. udanego pobytu z rodzinka i duzo odpoczynku
Agnes no i jak ????
 
Dzień dobry....

Gosiu mam nadzieje że nic złego cię przez ten sen nie spotkało...:-p:-D mi wczoraj kot czarny przebiegł droge i też pomyslałam ze pech:baffled: ale potem ie dopatrzyłam że ma białe łapki:-) i pech sie skończył hihi...
Dzięki kobitki za GRATKI... świetować bede jak dyplom dostane z Geemente!:tak:

U nas słonko pięknie świeci... a ja generalki w szafach i wielkie pranie hahah...
Mój leży bo go połamało w plecach - jakieś maedykamenty polecacie bo mam tylko masc rozgrzewającą:sorry:....
Pije kawke i ...do roboty!
 

Załączniki

  • Caribbean-Coffee.jpg
    Caribbean-Coffee.jpg
    11,5 KB · Wyświetleń: 15
Hejka !!!!

Julkę wlaśnie położyłam spać ja piję kawkę a zaraz będę robiła pączki :tak::tak::tak:
Aniu gratuluje :tak::tak::tak:
Mamo M szczesliwej drogi i miłego pobytu z rodziną w Pl:tak::tak::tak:
a jak piszecie o pechu to mi spadło przedwczoraj lustro ze sciany i potlukło się w mak a to podobno nieszczęście :szok::szok::szok::szok::szok::szok:
a i nadal @ brak ale testu jeszcze nie robiłam jakoś boję się :tak::tak:

narka
 
Ja pączusie zamówiłam w PL sklepie tylko 6 szt bo znajomy bedzie wracał jutro rano to wieczorem dowiezie moje ulubione z marmoladą różaną...hihih MADE IN TESCO ...
 
reklama
Witam
My dopiero wstaliśmy :szok::szok:i śniadanko jemy:tak:
U nas słonko pięknie świeci ale na spacer nie idziemy bo Michaś miał w nocy temperaturę- zęby idą:tak:
Agnes ja nie wieże w takie przesądy ale pewnie też bym się przestraszyła:baffled::sorry:
 
Do góry