reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Cześć
Ja znów wireczory samotnie spędzam ,chodz dziś nie koniecznie......................... Michaś jeszcze nie śpi ,liczy ile ma paluszków:tak::happy:

co do diety to ja stosuję dietę cud:tak::tak::-D:-D:-D jem wszystko iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii czekam na cud :-D:-D:-D:-D:-D:-D


Mamo M nie lubisz do szkoły chodzić? Ja się cieszę jak idę:tak::tak:

dobrej nocki
 
reklama
Karola zastrzelilas mnie ta dieta :-) :-D:-) usmialam sie do lez :-D a Michas ile w koncu naliczyl tych paluszkow????
spokojnej nocy wam zycze
ide spac, moze tez cud sie zdarzy ;-)
 
Dzień dobry...

Karola super ta dieta - chyba zaczne stosować!:-D dzieki tobie już mam dobry humor na caaaały dzień!
Ja też lubie chodzić do szkoły...niestety to już ostatni tydzień bo w czwartek mam exam:zawstydzona/y:...pewnie znając życie zaraz sobie coś poszukam i bede sie uczyć dalej... lepiej kuć żelazo póki gorące a mnie naprawdę sie chce uczyć...:tak:
Miłego dnia kobiety...
 
hejo kobietki ;)
maly mi zasnal.
Victor, gratulacje! Jestes dzielny chlopak :D
u nas dziasla spuchniete, mieciutkie, ale czekamy. na razie widac jedna torebke zebinowa na wysokosci dolnych 3.
Ogladam Rozmowy w Toku z Natasha Kampush.
Szukam pomyslu na rozpoczecie pracy... mam skonczona pedagogike, zrobilam tez stylizacje paznokci, ale kurcze... ciagle nie wiem co robic. Wolalabym robic cos w domu, zeby byc z malym mozliwie jak najdluzej...
Macie jakies pomysly :)??

moj maz tez na diecie. je wszystko gotowane na parze i w 2 tygodnie zrzucil 4 kg ;) dzisiaj kolejne wazenie ;)
 
Witaj Karola...my tez właśnie wpadliśmy do domu...:tak::tak: i stosuje nową diete naleśnikową - bierzemy naleśnika owoce z puszki plus bita śmietana...zjadamy z uśmiechem :-) i ...czekamy na efekty!:-D
Od strony smakowej rewelacja - zobacze tylko jak szybko działa!:cool2:

A teraz czas sie zabrać za normalny obiad dla mężusia... dziś kurczaczek + suróweczka + ziemniaczki i kompocik!;-)

Spadam...
 
hejka ja tez na diecie mż wiosna idzie:p

mąz wciąz siedzi w bankach ja przeglądam mieszkania ciekawe co z tego wyjdzie chciałabym być juz po zakupie i juz po przeprowadzce Zeby udało sie do wakacji
 
Cześć dziewczyny :-)
Decyzja już zapadła, wyjeżdżamy do Holandii po zakończeniu roku szkolnego :-). Cały czas mam największe obawy związane ze szkołą Michała :-:)-(, ale on sam jest w miarę pozytywnie nastawiony. Muszę po kolei spisać sobie co mamy do załatwienia przed wyjazdem bo potem w ferworze walki mogę o czymś zapomnieć.
Życzę dobrej nocki :-):-):-)
 
reklama
Do góry