reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

reklama
hej...

Ja Agnes szatkuje, dodaje pomidorki koktailowe na pół, ogórek można rzodkiewke i ... zalewam sosem takim z zaszetki / 3łyżki wody+3łyżki oleju+ saszetka/ albo robie sos czosnkowy....:tak:
Smacznego....

p.s. juz po śniegu zamienił sie w deszcz,,,,:eek:
 
witam
Aniu u nas tez snieg sie pojawil :szok::szok: ale na szczescie zaraz topnieje
Mi sie udalo isc na silownie, mialam "opiekunki" na wieczor :-) a teraz zeby za bardzo nie schudnac grzeje sobie talerz spagetti :-D:-p
A sos do salatki to ostatnio wymyslilam sobie taki : kwasna smietana majonez troche chrzanu sol pieprz i chyba czosnek i bardzo pyszny wyszedl
 
hejka;-):-);-)

jest snieg wieczorm jeszcze nic a teraz jest i nawet nie topnieje :tak::tak::tak:
Dawid jak wstal to z pół godziny stał w oknie i podziwieł śnie:tak::-):-):-)on tak mówi na śnieg:tak::tak::tak::tak:

a ja wlasnie pije kawkę :-D:-D:-D:-Dpotem jadę do niemiec na zakupy :tak::tak::tak::tak:
na obiad dzisiaj robie kurczaka po chińsku :tak::tak:to nie jest za bardzo pracochłonne
:tak::tak: coś mi Julka nie chce zasnąć zawsze już dawno spala :no::no::no::no:

do potem spadam do tej mojej małej bulinki:-D:-D
 
hej mamuśki chce spytac jak jest z porodem w holandii
jak rodzi tam polka nie znająca języka jak sie dogaduje z tymi połoznymi?
i to prawda,ze trzeba mieć caławyprawkę dla dziecka przed porodem w domu bo połozna
przychodzi to sprawdzić?
przepraszam że sie wcinam ale moze ktos mi odpowie??dziękuję
 
hej mamuśki chce spytac jak jest z porodem w holandii
jak rodzi tam polka nie znająca języka jak sie dogaduje z tymi połoznymi?
i to prawda,ze trzeba mieć caławyprawkę dla dziecka przed porodem w domu bo połozna
przychodzi to sprawdzić?
przepraszam że sie wcinam ale moze ktos mi odpowie??dziękuję


Witaj...
Jeśli nie mówisz po holendersku możesz po angielsku ...a jeśli nie to istnieje możliwośc wybrania położnej polskiej...
co do wyprawki to prawda dostajesz liste co powinnas miec w domu dla dziecka plus zestaw do porodu domowego /zwykle dostarcze ubezpieczalnia/ a czy przychodzą to sprawdzić to nie wiem...ja urodziłam tu dwójke i żada połżna nie była sprawdzic czy jestem dobrze urządzona... hihi
POWODZENIA
 
Dzień dobry...

Ale sie dziiaj wyspałam... padam jak kawka wczoraj...:-D
Komu kawkę?
Mój dzisiaj ma urodzinki więc na ten moment serwuje wam kawkę...a reszte dopiero jutro...;-):-)
 

Załączniki

  • ed35e82a4d.jpg
    ed35e82a4d.jpg
    26,1 KB · Wyświetleń: 20
witam dziewczynki
wlasnie dostalam niezly opierdal od mlodych mamus z forum na ktorym czesto bywalam hiiii jak czytam ze na wszystko w Pl daja tym biednym dzieciom antybiotyk to mnie krew zalewa , z rozwolnienia u dziecka robia dramat przeciez to normalne ze zeby wychpodza i tak jest a one biegaja po lekarza bo to zatrucie , bo baktrie w brzuchu bo...... tysiace innych chorob troche ja zjechalam a one mnie !
dzoieki bogu ze tutaj jest paracetamol teraz zaczelam dostrzegac jego dobroć , nam pomaga w ostatecznosci ide do lakarza ale to jest sporadycznie tylko

milego dnia i sie polozyc bo mi glowa peka
 
reklama
witam:-):-):-)

właśnie wróciłam od koleżanki :-):-):-)zaraz zabieram się za ciasto żeby mieć jutro wolne bo jak mój mąż mam nadzieje wróci wcześniej to chcę jechać do Venray :tak::tak:po duże doniczki bo muszę przesadzić jukę a jest naprawdę duża :tak::tak:zupkę warzywną już zrobiłam rano :-):-):-)

Mamo M to nieżle ale fakt w Polsce przesadzają z antybiotykami z tym że to akurat wina lekarzy bo na wszystko dają antybiotyk aczkolwiek moje dzieci jeszcze antybiotyku nie miały nawet jak byłam w PL z Dawidem z tym że nie chorują na szczęscie wiec nie ma takiej potrzeby:tak::tak::tak:
 
Do góry