reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

reklama
I ja się witam niewyspana wczoraj poszłam pózno spać a dziś musialam wstać normalnie bo moja Julcia o 6 była już wyspana:szok::szok::eek::wściekła/y:ale wczoraj zrobiła 4 kroczki a dziś już 5 więc zaczyna coraz pewniej się czuc na nóżkach bo już wcześniej zdarzało jej się stawiać pojedyncze kroczki ale nie więcej jak 2 myślę ze na roczek bedzie już chodziła na całego :-):-)

Aniu jak tam po imprezce:-):-):-)

MamoM to jak wrócisz z Polski to się odezwę do ciebie w sprawie tego mieszkania teraz już ci nie będę zawracać głowy:tak::tak::tak::tak:
 
Hej...

Imprezka udana - poszłam spać po 4.00 - dawno sie tak dobrze nie bawiam...
Victor oczywiście rozumiał mamusie i ...właśnie przed chwilą zwlekłam swoje zwłoki z łóżka:-).... a on znowu sie bawi po babygym... :cool2:
Rano uwierzyć nie mogłam w to co widzę...full śniegu -moje dzieciaki po 8.00 same robiły bałwana w ogrodzie.... :tak::tak::tak: a teraz jakby nigdy nic...:szok:
 
dobry wieczor
Aniu a skad tys ten snieg wytrzasnela :szok::szok::szok: tzn. przysnilo cie sie????? czy co ????
Ja dzisiaj niedziele pracowicie spedzilam ale tyle dobrze ze wczesnie sie wyrobilismy i o 14 bylam w domu, pozniej silownia, spacer polesie z rodzinka obiad i wieczor na odpoczynek a jutro znowu na 6 :confused2:
Agnes gratki dla Julci, moj len zaczal samodzielnie chodzic jak mial 12 miesiecy :-)
 
Bry...

Gosiu ja najpierw też myślałam że mi sie śni:-p ale śniegu było z 15 cm full biało jak na świeta:-D:-D...dzieciaki bałwana zrobiły - szkoda że zdjecia nie zrobilam ...
Ale znajomi przyjechali po południu z Bredy i w szoku byli że ..śnieg padał?:szok::confused:
No nie wiem co to było...

A moje maluchy tez wczesnie chodziły ... Karina 10mies a Erni 9... łobuzy;-)!
 
Witam!!!!

ja już zaliczyłam zakupki w Lidlu:tak::tak:a dzisiaj normalnie ciągle spotykałam znajomych :tak::tak:Polaków z jedną koleżanką się zgadałam że ona stosuje dietę Dukana (słyszał ktoś)i ona już schudla przez 7 dni 3 kilo a mi też by się troszkę zdało nie jestem jakaś strasznie gruba tak z 4 kilo :tak::tak::tak:wogole to w sobotę kupilam sobie hula hoop i kręcę ostro słyszalam że są niezle efekty a mi głównie chodzi o wycwiczenie troszkę brzuszka i boczki mi zostały po ciąży :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:a wiosna idzie to trzeba się trochę wylaszczyć:-D:-D:-D:-D
Gosiu jak twoj synuś zacząl chodzić na roczek to tak w normie znam chłopca który zaczął dopiero jak miał 16 miesięcy:szok::szok:zresztą mój Dawid też poszedl dokładnie w dzień swojch urodzin:tak::tak:a JULKA skubana szybko i nawet podnosi się sama nie przytrzymując się niczego:tak::tak:Dawid tak długo nie umiał jak już się przewrócil to nie umiał wstac:tak::tak:trzeba go było podnosić i wtedy szedł dalej:tak::tak:

u mnie dziś na obiad gołabki leniwe wiec się nie napracowałam :tak::tak::tak:
 
Agnes ja tez sie wziełam za siebie...skakanke porządną kupiłam / z licznikiem/ i mam taki przyrząd do ćwicznia nóg / rozjezdzasz sie:-D i łączysz stopy razem/ podobno super działa na nogi i pośladki...:-p i mam jeszcze pas wibrujący...hahha mam nadzieje ze do wiosny cos z sobą zrobie...:sorry2::zawstydzona/y::-)
 
najlapsza dieta ...............MŻ ( mniej żreć ) hiii
codziennie dlugi spacer , zero slodyczy i kolacja do 18 godziny to moja dieta i skutkuje tyle ze mi sie juz niechce odchudzac !!))
ide sie wykapac i pouczyc bo jutro szkola bleeee niechce mi sie isc ale musze bo niedlugo bede miala msc wakacji wiec musze teraz nadrobic

mowie juz dobrej nocy
 
reklama
najlapsza dieta ...............MŻ ( mniej żreć ) hiii
codziennie dlugi spacer , zero slodyczy i kolacja do 18 godziny to moja dieta i skutkuje tyle ze mi sie juz niechce odchudzac !!))
ide sie wykapac i pouczyc bo jutro szkola bleeee niechce mi sie isc ale musze bo niedlugo bede miala msc wakacji wiec musze teraz nadrobic

mowie juz dobrej nocy

MamoMikołaja ten przyrząd co mam zwie sie LEG MAGIC TWIST a rysunek wkleiłam poniżej...
Co do diety MŻ to ja ją zamieniam na NNŻ nic nie żrem...bo ani słodyczy, późnych kolacji, śniadanie jak 5latek na lunch banan albo jogurcik a spacery zamieniam na bycie w ciągłym ruchu od 7.30 do 16.00.... no ale ekekty zobaczymy dopiero wiosną...:-D
 

Załączniki

  • leg_twist_2.jpg
    leg_twist_2.jpg
    20,1 KB · Wyświetleń: 34
Do góry