reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Aniu ja jestem,melduje się po pracy! Też mam weekend:-p:-):tak::tak:
GATULACJE dla Viktorka szybko mu poszło:tak::tak:

Gosiu faktycznie ci sie udało:tak:
Robale szerokiej drogi i miło spedzonego czasu z rodziną...:tak:

Wczoraj tak ładnie było a dziś :wściekła/y::wściekła/y: znów zimno:crazy:

Zapomniałam wam powiedzieć ,ze mam egzamin 16 marca nic poważnego:sorry2: ale uczyć się trza:tak:
 
reklama
Karola a jaki masz egzamin? bo ja mam 24-go w Eindhoven taki 3godzinny.... :confused:

Brrr faktycznie zimno:baffled: sie zrobiło a ja juz liczyłam na kawke na ogrodzie jutrzejszą...
Robale udango wypadu do PL...:-)
 
witam ja tez jestem
pogoda u nas tez nieciekawa, bylismy w poludnie male zakupy porobic i pozniej w domu siedzielismy takiego lenia mialam ze na obiad mielismy krupnik od wczoraj, a pozniej do szostej lezelismy z Daanem i dwie serie teletubis obejrzelismy :rofl2: udalo mu sie dzisiaj
Aniu, Karola to musicie ostro do nauki sie brac bo to tuz, tuz szybko wam to przelecialo. Aniu po egzaminie zapraszam do mnie, ja mieszkam rzut kamieniem od Eindhoven to opijemy sprawe ;-)
mnie czeka jeszcze prasowanie i tak telepatycznie zaczynam myslec o mojej mamie moze wejdzie na skypa i mi umili troche zajecie
 
Aniu ja mam taki "wewnętrzy" ,żeby wiedzieć na jakim poziomie jestem:tak: do szkoły chodzę 4 miesiąc wiec za dużo ode mnie nie oczekujcie:baffled::sorry2::happy: tego co umie nie ćwiczę bo się wstydze:baffled::baffled::nerd:w pracy zaczynają do mnie mówić po nederl. ale ja się przełamać nie mogę:no::no:.

Gosiu miłego prasowania:tak:
 
hello !!!

wstalismy o 6.00 i.............pije juz 2 kawe jakos nie moge sie obudzic:-:)-(
nadal zabkow brak choc moje sloneczko wczoraj mi dalo popalic , to dziwne ze w dzien spac nie moze za bardzo marudzi a cale noce spokjnie przesypia tzn raz sie budzi na mleko i spi dalej :-D:-D:-D

mialam w planie zrobic male prezenty dla rodzinki ale moj pan pojechal do pracy i wroci ok 16 wiec za pozno na zakupy :angry::angry: pozniej ja jade na rozmowe .....2 lata szukalam jakies dorywczej pracy i znalazlam przez przypadek jedna babke ktora jest po operacji obojczyka i sprzatam u niej od tej pory mam juz chyba z 5 domow do sprzatania , wszyscy jej znajomi dzwonia i pytaja a ja kurcze nie mam czasu......2 dzieci , szkola,dom to troche trudno az szkoda mi odmawiac ale mowie ze niedlugo wakacje wiec moze bede miala wiecej czasu . Dzis jade do babki ktora chce tylko 1 raz w tyg wiec na to jeszcze znajde czas. Podobno moja pracodawczyni jest bardzo zadowolona :szok::szok::-):-):-) ciesze sie !
teraz uciekam troche ogarnac chate :eek::szok::-D

milego dnia !!!!!!!!!
 
Bry...

MamoMiłaja ja tez ja zombi chodzę.... właśnie sobie kawke zrobiłam ale pogoda za oknem -życ sie nie chce...:baffled: a mój M dzisiaj impreze zaplanował bo teraz jego znajomi sa w NL na tydzień więc chcą sie spotkać... zaraz ruszamy na zakupy...:tak:
Gosiu ucze sie ucze... a na kawke nie wpadne bo moje dzieciaki bedą u gasthouder i musze je odebrac o 15 a 15.30 Karcia ze szkoły wychodzi..:-pAle dziekuje za zaproszenie...


Kto nie pił kawki proszę bardzo!:-D
 

Załączniki

  • Caribbean-Coffee.jpg
    Caribbean-Coffee.jpg
    11,5 KB · Wyświetleń: 17
Hejka laski:-):-):-)

dzisiaj chyba taki dzień bo ja też drugą kawkę piję bo jestem nietomna;-);-):tak:
a wstałam o 6 30 :baffled::baffled:mała nie chciala dłużej pospać:tak::tak:ale za to już ciasto zrobiłam jest w piekarniku:tak::tak:Julcia spi to mam chwilkę wolnego :-):-):-):-)ale jeszcze muszę sałatkę warzywną zrobić bo też mam dziś gości wieczorkiem i zostają do jutra :-D:-D:-D
Mamo M to super że trafilaś na taką spoko babkę i masz coraz więcej pracy dodatkowa kaska zawsze się przyda:tak::tak::tak:u mnie na tej prowincji ciężko o pracę a już dodatkową to wogóle masakra:tak::tak:a ja już mam dość siedzenia w domu muszę w końcu się wziąść za szukanie tego domu gdzieś indziej bo mnie trafi:tak::tak::tak:ale tutaj mało płacimy i jest fajnie cicho to nas trzyma :tak::tak::tak:ale jest problem z meldunkiem:tak::tak:i Dawid nie może iśc do przedszkola:-:)-(
Mamo M jak byś wiedziała o jakimś domu w Venray albo okolicy to daj znać:tak::tak::tak:

narka kobietki spadam sprzątać :tak::tak::tak::tak:tylko troszkę mi się nie chce:baffled::baffled::baffled:ale co zrobić trzeba:tak::tak: miłego dnia
 
Witam

My dziś idziemy na urodziny:tak::tak:Wiec się za bardzo nie wysilam obiadem:sorry:My dziś wstaliśmy o uwaga 10 ;30 :szok: ale kawe też litrami piję:tak:
 
Karola ty to sie umiesz ustawić.:-D:-D:-D..
u nas w kuchni wre...kurczaczki , sałatki, kawior:-) goscie mają być na 19.00 a przed nami jeszcze przystawki i golonki sie pieką bo chłopaki uwielbiają... na szczęście mały śpi od 13 wiec chate ogarnęłam i siebie tyż:-p..tylko obrus wyprasować i stół zastawić...

miłego wieczorku 4all!
 
reklama
agnes - zaden problem z wynajeciem mieszkania przez maklera niedawno moja znajoma zalatwila sobie mieszkanie wlasnie przez maklera za 700 euro i jest zadowolona, wiec zapraszam do nas napewno cos byscie znalezli cos szybko
 
Do góry