reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

reklama
Aniu moja mała ma 10 ząbków :tak::tak::tak::tak:a teraz chyba czwórki będą bo dziąsła ma bardzo spuchnięte :szok::szok:mam nadzieje że szybko się przebiją :tak::tak::tak:jej jakoś tak po 4 naraz wychodzą:szok::szok::szok:i dlatego tak zle to znosi :tak::tak::tak:
 
witam:-D:-D

u nas 9-ty miesiac i ZERO ząbkow ale strasznie marudzi....ale musze wam powiedziec ze ja nie spotkalam takiego radosnego dziecka :tak::tak: ona zadko kiedy placze i budzi sie z usmiechem na twarzy i idzie spac z usmiechem , daje nam tyle usmiechu w domu ze szok Mikolaj nie byl taki kochany i do dzis daje mi do wiwatu :no::wściekła/y::tak::-D tzn. kochamy go nad zycie ale on ma swoj charakterek :tak::tak::tak:

pozatym my juz za 2 tyg do polski tj. 02 marca :laugh2::laugh2: na prawie 3 tyg!!!! ale ostatnio byłam rok temu w domu :tak::-D:-)

uciekam po mlodego do przedszkola
 
Hej...

Od rana niespodzianki... mamy dwa ząbki już:eek::-)... szybko poszło bałam sie ze bedze marudzić znowu kilka dni...:szok: a tu proszę...
Karina ma dzis małą holenderke w domu i szaleją w ogrodzie od pół godziny, za to Erni pada ze zmęczenia i mi tu jęczy:wściekła/y:... ach jak cudnie sie zrobiło - wiosna idzie czujecie to?:-D
 
Witam:-):-):-)

u nas też dziś kolejny ząbek :tak::tak::tak:Julcia troszkę lepsza ale jeszcze 3 będą za nie długo:tak::tak::tak:

Aniu ja też już poczułam wiosnę:-):-):-)tak cieplutko się zrobiło :-):-):-)super:-):-):-)
Mamo M nawet mi nie mów o Polsce też bym jechała ale moj mąż nie dostanie wolnego:-:)-:)-:)-(Inga nie ma jeszcze żadnego ząbka :szok::szok::szok:ale to dobrze jak będzie starsza lepiej zniesie chyba ze wyjdą jej wszystkie naraz tak jak u mojej koleżanki córeczki:szok::szok::szok::szok::szok:

Ja właśnie przyjechalam z zakupów kupilam soie ekspres do kawy i teraz degustuje kawki tylko za bardzo nie umiem się obsługiwać a instrukcja jest nie po Polsku:baffled:
 
witam
macie racje dziewczyny, tak ladnie wiosennie jest ze szkoda w domu siedziec, krokusy i przebisniegi juz kwitna :-) juz mam taka chec w ogrodku pogrzebac :tak:
MamoM. moze to tylko chlopaki takie uparciuchy, bo moj tez do aniolkow nie nalezy
Udalo mi sie dzisiaj kupic krzeselko na rower za 20 E w super stanie na marktplaats'u.Nareszcie juz bedzie z tylu siedzial i calkiem inaczej sie bedzie jezdzic, jeszcze tylko musze znalesc bagaznik na rowery do samochodu nalepiej tez za 20 E ;-)
 
witam
macie racje dziewczyny, tak ladnie wiosennie jest ze szkoda w domu siedziec, krokusy i przebisniegi juz kwitna :-) juz mam taka chec w ogrodku pogrzebac :tak:
MamoM. moze to tylko chlopaki takie uparciuchy, bo moj tez do aniolkow nie nalezy
Udalo mi sie dzisiaj kupic krzeselko na rower za 20 E w super stanie na marktplaats'u.Nareszcie juz bedzie z tylu siedzial i calkiem inaczej sie bedzie jezdzic, jeszcze tylko musze znalesc bagaznik na rowery do samochodu nalepiej tez za 20 E ;-)

Bry...ale ci sie Gosiu udalo z tym krzesełkiem!!!
Uciekam do pracy
 
reklama
Do góry