reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

reklama
Cześć dziewczyny :-)
Podczytywałam was trochę i w końcu postanowiłam napisać. Mój K. od 13 miesięcy pracuje w Holandii i w końcu wstępnie postanowiliśmy, że dołącze do niego w czerwcu jak się zakończy rok szkolny.:tak: Wiem,że przechodziłyście podobne etapy dlatego piszę. Największe obawy mam co do szkoły starszego syna, po prostu nie wiem czy sobie poradzi. Nie zna języka, a do tego należy raczej do dzieci, które na początku siedzą z boku i się przyglądają więc boję się że będzie mu bardzo trudno. Jakie macie doświadczenia ze szkołami ?? Natomiast jak to jest ze szczepieniami np. w przypadku mojego Błażeja, nic kurcze jeszce nie wiem i ne wiem jak się do tego zabrać z głową. Będziemy mieszkać w Middelburgu, może są jakieś mamy z okolicy, które zechcą wapomóc dobrą radą :tak::tak::tak:. Przepraszam za chaotyczny post ale mam wiele pytań i sama nie wiem od czego zacząć. Pozdrawiam Was gorąco jeszce z Polski :-)
 
Witam...

my juz w domu... dłuuugi dzień i jeszcze zakończony deszczem!:baffled:
Witaj tami_dj... miło ze sie odezwałaś, ile mozemy to podpowiemy:-) co do szczepien to oni tu porównują w bazie jakie macie szczepionki ajakich nie i je robią:tak::tak::tak:.
Ja zrobiłam kopie karty szczepień z PL i im to dostarczyłam - to im znacznie ułatwiło działanie;-). Co do szkoły to nie martw sie ..nawet 10-latki potrafią sie tu znaleść...
Moja znajoma przywiozła tu synów jak mieli 14 i 12 i super sobie radzą chłopaki choć do luzaków nie należą i tak jak twój synek na początku "stali z boku":sorry:
pisz jak najczesciej!

Kobitki a wy gdzie jestescie?:eek:
 
Tami dj witaj
Ja dziś się kuruję, zaczyna mnie brać przeziębienie. W zeszły piątek myłam okna i mnie przewiało, sobota na lekach, a że wczoraj było dobrze to poszłam sobie samochód umyć, a dziś boli mnie wszystko, włącznie z lekkim bólem płuc. Ogólnie jestem osłabiona, mam nadzieję że jutro będzie lepiej bo czeka mnie kolejne mycie okien u szefowej.
 
Tami dj witaj
Ja dziś się kuruję, zaczyna mnie brać przeziębienie. W zeszły piątek myłam okna i mnie przewiało, sobota na lekach, a że wczoraj było dobrze to poszłam sobie samochód umyć, a dziś boli mnie wszystko, włącznie z lekkim bólem płuc. Ogólnie jestem osłabiona, mam nadzieję że jutro będzie lepiej bo czeka mnie kolejne mycie okien u szefowej.

Zdrówka życze...
 
witam!!!!!

Tami _dj witaj :tak::tak::tak::tak:będzie dobrze moja szwagierka przywiozła tu córki 8 i 13 lat pół roku temu i bardzo dobrze sobie radzą języka też szybko się uczą:tak::tak::tak:
Robale zdrówka życzę:tak::tak::tak:


my dziś zaliczyliśmy krótki spacerek zrobiłam ciasto z jabłkami (właśnie je zajadamy z Dawidkiem )a pozatym nudy nie mam dziś samochodu bo mąż pojechał do pracy w jego się jakaś kontrolka podobno swieci:baffled:i muszę siedzieć w domu :tak::tak::tak::tak::tak:


narka
 
dzięki dziewczyny. A teraz dobre wieści w przyszłym tyg jedziemy na tydz do PL :). Jestem zadowolona bo szykuje się ślub 20 a my z M jesteśmy świadkami :). Idę się położyć bo trza się wyleczyć :)
 
witam
nareszcie spokoj, mlody spi a ja sobie jem obiad :tak: jeszcze troche prasowania i dzien zakonczony, a jutro od nowa polska ludowa ;-)
Agnes placimy tylko 30€ na miesiac bo moj M. ma znizke. Od 5 miesiecy placi a dopiero teraz bylismy 1 raz :zawstydzona/y:
Robale to w tej sytuacji musisz ekspresowo dojsc do siebie:tak: taka impreza ci sie szykuje, zdrowka ci zycze
Tami dj witaj na forum i juz niebawem w Holandii, o dzieci sie nie martw one szybciej sie aklimatyzuja niz my dorosli :tak:
 
robale .....kuruj sie kobieto wiosna idzie...

agnes ...witaj... dobrze ze macie polaczenie ze swiatem :-D, i musze przyznac ze masz dobrze z tym autem mozesz pojezdzic a ja nadal na swoim prawie nowym rowerze hiiii :tak:smigam z obojgiem i mam nadziejej ze dzieki temu schudne troche , ale na nastepna zime musze miec auto bo zacznie sie powazna szkola Mikolaja a ja nie mam zamiwru kolejnej zimy na rowerze przejezdzic.Pozatym Mikolaj mi daje czadu jest okropny nic a nic nie slucha:no::no: , mowie jak w echo juz nie mam sily na niego caly dzien z nim tylko utarczki .co za paskud!!:angry::szok:
pozatym znalazlam sobie dorywcza prace na najblizesz dni moze i lata ,sprzatam u babki fajnej mozna z nia pogadac kawe wypic i jeszcze dosc ladnie placi , jeszcze moja szkola i mikolaja do szkoly i zakupy i dom iiiii......tak calymi dniami:sorry::sorry:

ale 03.03 jedziemy na wakacje do POLSKI !!!!!!!:-):-):-) niewiem czy sie cieszyc czy nie ale czekaja mnie tam takze nie przyjemne sprawy do zalatwienia :crazy::crazy:
teraz ide wzias prysznic i nogi na stol mam juz spokoj moi od 7 spia oboje po kapieli poszlo jakos szybko dzis........wiec

DOBRANOC
 
reklama
MamoM witaj w klubie :-)mój Dawid też jest okropny nie wiem co mu się porobiło on taki nie był po ostatnim pobycie w Polsce taki się zrobił :tak::tak::tak::tak:tylko by leżał na kanapie i bajki oglądał nie mam już siły do niego :tak::tak::tak:nic się nie słucha żeby coś zrobił to muszę się nieżle nakrzyczeć już mam gardło zdarte przez to dziecko:szok:
a z autem to fakt mam wygodę :tak::tak::tak::tak:

mykam na Barwy Szczęscia :tak::tak::tak:moj ulubiony serial:tak::tak::tak:
 
Do góry