reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Hejka !!!!!

w końcu mam internet w Holandii :happy2::happy2::happy2::happy2:więc teraz będę już na bieżąco co tam u was chociaż widzę zę tu pustki się porobiły :tak::tak::tak::tak::tak:potem postaram się nadrobić jak Julcia pójdzie spać bo jest mega marudna wychodzą jej wszystkie czwórki na raz a nie ma jeszcze nawet trójek :confused::confused:w nocy budzi się co 2 godziny :tak::tak:

miłego dnia :-):-)zapowiada się super pogoda czyżby już wiosna :tak::tak::tak::tak:
 
reklama
Agnes witaj!!!:-)
Dobrze ze juz jestes...:tak::tak::tak::tak:
no mam nadzieje ze juz wiosna...tak cudnie dzisiaj ze aż Victor na spacerze popołudniowy ze zdziwienia otwierał buzie:-D, krokusy kwitną i bazie!!! niech juz tak będzie...plis!:-p
 
Karola no to gratuluje decyzji i..trzymam kciuki!:-D
Agnes i jak sie macie? opowiadaj...

my dziś w pracy wyjatkowo bo zawsze środy wolne z dzeciakami..:sorry: ale wczoraj sie nie wyrobiłam:eek:...poza tym prasowanie miałam do odebrania i...deske nową kupiłam...
Oprócz tego kawke wypiłam ze znajomą...:-) fajnie było bo dawno sie nie widziałyśmy a dzieci ma w podobnym wieku jak ja...:laugh2:
A teraz wcinam bami bo mi mąż wczoraj obiad ugotowł na dwa dni...:tak:;-)
miłego popołudnia!
 
witam
Pogoda rzeczywiscie przecudna, zeby juz tak zostalo
Mi sie dzisiaj udalo i siedzialam w domu wczoraj do mnie zadzwonili ze nie musze przychodzic do pracy. Z jednej strony fajnie bo moj M. tez mial wolne no ale z drugiej znowu mniej do wyplaty, ale co tam..... Dzisiaj rozpoczelismy dzien aktywnie i w koncu poszlismy na silownie, zaczynamy specjalny program -instruktorka nam go opracowala- i co najmniej 2 razy w tyg. musimy chodzic, zobaczymy jak nam pojdzie :rofl2: szkoda tylko ze musimy chodzic osobno bo Daan nie chce siedziec tam w kinderclub, ale moze kiedys sie przyzwyczai
Agnes witaj znowu:-) pochwal sie swoimi dzieciaczkami, Julcia ma juz 10 miesiecy ale to przelecialo
Karola zycze owocnych dzialan :-p nie daj nam za dlugo czekac
 
Hejka!!!

Gosiu a ile płacisz za siłownię też by mi się przydało troszke pocwiczyć :tak::tak::tak::tak:

Karola trzymam kciuki;-);-);-)
Mamo Mikołaja a czym ty jesteś tak wykończona kobieto:tak::tak::tak:wróciłaś do pracy bo nie jestem w temacie;-);-)

dzisiaj była taka super pogoda zapakowałam dzieci i pojechałam do Niemiec na zakupy zaszalałam ostro nakupiłam dla Julci tyle ubranek że szok :-D:-Ddla Dawida też a dla siebie kupilam suszarkę na ubrania :tak:i perfumy diora :-D:-D:-D:-Di nawet nie wiem kiedy dzień zleciał:szok::szok::szok:

Dobranoc do jutra!!!!!
 
reklama
KOBITKI my dopiero nad tym MYSLIMY:tak::-) Do działania myśle , że przejdziemy na wiosne:-D:-D
Agnes super że zakupy się udały:tak:
Gosia gratuluje ,ja nie mogę się zmobilizować:eek::baffled:
Aniu i jak idzie prasowanie?
 
Do góry