reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

My wyjeżdżamy w niedziele:tak:pierwsza opcja była w sobote na noc ale A stwierdził ,ze wszyscy pojada wiec my poczekamy:tak: oczywiście tez się boję drogi i śniegów.Dziś w szkole słyszałam ,ze ktoś od poniedziałku jedzie bo 15 godzin przez same niemcy jechał:no::szok:
 
reklama
Karola my też jedziemy z soboty na niedzielę w nocy, ile zawsze śmigacie km/h:confused: Może w piątek wieczorem się spotkamy:confused: Karola jeśli chodzi o sylwester to powiem Ci szczerze, że droga mnie przeraża:szok: Nasze chłopy źle obliczyły, bo my nie mamy do Was 280km tylko 370km :baffled: Polskie drogi plus paskudna pogoda chyba jednak to nie jest dobry pomysł:no::no: Może latem się gdzieś razem wybierzemy:tak:
 
Hallo,
gdzie się podziewacie:confused::confused::szok::szok::szok::szok::szok: Ja na 11 idę do babci sprzątać, a u niej w mieszkaniu ostatnio było +1:szok::szok::szok::szok::szok::szok: i lód z okien można skrobać:szok::szok::szok:
chyba założę 3 pary skarpet:-D:-D:-D Ostatnio się zastanawiałam czy nie ścierać kurzu w rękawiczkach :-D:-D:tak::confused: Babcia ma 3 poziomy (1 to klatka schodowa), małe mieszkanko, ale kominek tylko w salonie :szok::szok: (salon zamyka) :cool:. 2 tygodnie temu włączyłam piecyk elektryczny, ale tam miesiąc można by było grzać takim małym piecykiem i ciepło nie będzie:no: Mam nadzieję, że jej nie będzie i w pół godzinki posprzątam wszystko, a później będę się ogrzewać w salonie:tak::-D
 
ja jestem:)
3h sprzatania i starczy
ide zaraz po Piotruska do przedszkola

jak rozmawiam z mężem to mowi ze u Was nic śniegu nie ma
a tu takie zasypy i zimmmmmmnooooooooooo rano -20brrrrrrr
 
Hej
ja jestem ,właśnie z pracy przyjechałam:tak: "troche" mnie zlało:wściekła/y:

Aneta jeśli tak uważacie... tak to jest jak chłopy piją wódke i liczą km:-D:-D
 
Też już jestem :-)

Dzisiaj byłam na zakupach :-) Wszędzie pełno przecen, wiec trochę poszalałam, do tego dzieciakom prezenty pod choinkę już kupiłam :-) I Sebanowi :-)
 
ja tez jestem:-)
i tez o dziwo w tym roku prezenty mam juz zalatwione:tak: jeszcze tylko pare drobnostek.
Anetko ja bym bardzo chciala ale niestety musimy jeszcze poczekac:sorry2::-p
biore sie do prasowania i pozniej jeszcze moze jakis stroik zrobie bo mam wene od wczoraj:cool2:
 
Hallo...

U nas nie za wesoło wczoraj znowu u lekarza z Victorem, potem szpital - mało nas tam nie zostawili:zawstydzona/y: - na razie przygotowania świąteczne na 3planie....:-(
Mam nadzieje ze to sie zmieni juz wkrótce....

Uciekam z dziećmi do szkoły
 
reklama
Dzień dobry :-)

U nas sypie, Inga przez to w domu została, bo nie ma jak jej do przedszkola zawieźć... Oczywiscie nic nie odśnieżone, więc jedzie się w żółwim tempie...

Ania, co jest z Viktorem? Chyba nie doczytałam... Wspólczuję Wam choróbska. Oby szybko przeszło...
 
Do góry