reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

czesc dziewczyny
mysmy juz wczoraj wrocilismy z Texel, bylo fajnie ale po tygodniu bylam zadowolona ze jestesmy juz w domu:-D dzisiaj rano kupilismy choinke i jest juz tak swiatecznie i przytulnie:-)
Natka wielkie gratulacje!!!! sliczny chlopczyk:-)
 
reklama
natka- gratulacje, czekamy na zdjecie malego :)

aneta- kupowalas juz cos z kolekcji bon prix? siostra zamowila sobie sukienke w rozmiarze 36 a dostala wieksza niz 42, nie przypominala tej sukienki ze zdjecia :/ moze to bylo pojedyncze zdarzenie ale jakos strach zaryzykowac nam bylo na kolejna rzecz..

gosia- wszedzie dobrze ale w domu najlepiej :)
 
Witam

NATKO
I w taką mroźną zimę przyleciał do Was bociek, i przyniósł maleńką dziecinę, a razem z nią - sto pociech. Ciesze się razem z Wami i ja kocham bociany. GRATULACJE!


Aneta super ,że wszystko poszło dobrze:tak:

Bira fajne fotki ,widze że nie tylko Inga zadowolona:tak::-)
 
chyba znowu zacznę tu pukać....jeśli można......
byłam tu z wami krótko jaieś 2lata temu i wtedy wróciłam do Pl a mąz został w Hol Ponieważ mamy dośc zycia na dwa domy zdecydowalam się ze znowu tam pojade Oczywiście mam pietra boję się szczególnie o dzieci
mam głowę pełna pytań i.........boję się
 
Witaj aOLA:tak:, ja Ciebie pamietam:tak::tak: Wyjechalas do pl i juz sie nie napisalas do nas:no: Smigaj do nas nie ma sie czego bac:-), najgorsze sa poczatki, ale przeciez juz tutaj bylas, wiec tym razem bedzie latwiej:tak: W jakim miescie pracuje Twoj maz:confused:
Olu pytaj i nie boj sie. Trzymam kciuki za Wasz wyjazd:tak:
 
Aneta to miło że mnie pamiętasz Moj mąż jest w Roosendaal koło Bredy Przeprowadzkę mamy w planach koło maja wtedy bedziemy rozglądac sie za mieszkaniem On tam już jest z.......10lat zna już język i obyczaje ze mną gorzej

najbardzej zastanawia mnie co z dziećmi i ich nauką Z tego co wiem Piotrek (rocznikowo bedzie 6latkiem)pojdzie do szkoły natomiast co z Alicją? ona bedzie miała 3.5 Wiem ze sa żłobki tylko ja nie bede pracowac wiec bez refundacji(kicha) więc kiedy ona może isc do szkoły Wiem rózwnież(taka mądra jestem:p ) że od 4 lat moga isc do szkoły Ona 4l skończy w styczniu 2012 Czy liczy się msc czy trzeba czekać do wrzesnia?
chciałabym zeby poszła jak najwczesniej
 
Witaj aOla

dzieci ida do szkoly w dzien swoich 4 urodzin.A wczesniej mozesz corcie zapisac do Peuterspeelzaal,tam dziecko chodzi jakies 3 dni w tyg. na 2,5h i nie kosztuje to tyle co zlobek czy przedszkole w ktorych dzieci spedzaja wiecej czasu.Tam placisz okolo 50e miesiecznie,a chodzi glownie o to zeby sie maluch przyzwyczail do dzieci a w przypadku naszych pociech glownie o oswojenie sie z nowym jezykiem.Wiec glowa do gory,bedzie dobrze,ale jesli masz mozliwosc to niech twoj maz wczesniej poszuka i zapisze juz dzieci do odpowiednich palcowek bo czas oczekiwania na miejsce jest zazwyczaj dosc dlugi.

Pozdro
 
reklama
Do góry