reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

reklama
Witam

Ha,ha,ha....ja rodzę...niedoczekanie :D, maleństwo ma inne plany,ale ma też jeszcze 9 dni do terminu.
MamoMikołaja-czy skontaktowałaś się z innym lekarzem lub tą położną polską co tu pisałam???

U nas dziś córa jedzie do teściów i tam też będzie nocować...mam w planach prasowanie, strychu ogarnięcie i co tam jeszcze mi do głowy wejdzie ..... :)
Miłęgo słonecznego dnia mamusie.
 
Witam w ten piękny ,słoneczny dzień!

Paulina ani się nie obejrzysz a maleństwo będzie z tobą:tak:
Mamo Mikołaja jak twoje sprawy,byłaś u lekarza?
Aneta nie wybieracie się czasem na plaże?
Aniu nad jeziorem pewnie tłok

My już wróciliśmy z nad morza ,Michaś spi:tak: Ja obiad gotuje ale ziemniaków mi brakło a dziś sklepy pozamykane:baffled:
Po obiadku dalsza cześć plażowania:tak:
miłego dzionka
 
Dzień dobry :-)

Ale dzisiaj piękny dzień :-) Nareszcie :-) Aż chce się żyć :-)

Karola, musiałyśmy się minąć, bo my ok. 13 przyjechaliśmy na plażę :-) Ale nie spodziewałam się takiej gorączki, wiec nawet kostiumów nie mieliśmy ;-) Na szczęście koc, picie i zabawki dla Iny były :-)
Później wstawię zdjecia, bo teraz idę się trochę wyciągnąć, a po 18 na plac zabaw jeszcze skoczymy :-)
 
Karola zminiliśmy plany na dziś i byliśmy nad morzem też! :-D
Super pogoda i ta zima bryza od morza :-):-):-).... cudnie, ale raczki spiekliśmy.Pierwsze koty za płoty z opalenizną....:tak:
 
nie kontaktowalam sie z innym lekarzem bo wszystkie znajome ktore tutaj rodzily mi mowia ze nie mam sie przejmowac bo tutaj tak jest ( takie maja podejscie ) a sam porod milo wspominaja,wiec stwierdzilam za na sam koniec mam sie jeszcze denerwowac ??>>>
teraz mam co tydz echo i KTG choc niewiem dlaczego ale ok lepiej zeby sprawdzali za duzo niz za malo ,teraz we wtorek mam wizyte i chyba juz przedostatnia ..??
mam nadzieje ze moj porod tez bede milo wspominac tak sobie mowie pomimo iz bardzo sie boje :szok::szok::szok:
 
reklama
bira cudownie wyglądacie, widzę że Inga też jest fanką Hello kitty;)

a my dzisiaj na rybach byliśmy, fajniutko było, jak złapaliśmy coś to najbardziej Zośka skakała z radości, ale jak zobaczyła już skakającą rybkę to tak się krzywiła i uciekała że prawie ze śmiechu sikaliśmy..
 
Do góry