reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Słodkich snów...

Kochane a co wy takie zabiegane że na forum nie zaglądacie?
Ann co u ciebie?:sorry:
Sencilla a ty dotarłaś w końcu?:eek:
Twiggless dzieki za życzenia..kartka jak zawsze bombowa..ty to masz talent!:-D:tak:
Anetko,Pauko...Gosiu,Niuniu i Natko...czekamy na sprawozdanie...;-)
 
reklama
witam juz swiatecznie
u nas ostatnie zakupy, moj M. jeszcze do pracy ale o 5 ma sie urwac ja do kuchni i prawie swieta
Aniu ja tu caly czas mam na oku forum:-D mam nadzieje ze rodzinka sie jakos pozbiera i do wieczora stana na nogi, trzymam kciuki i zdrowiejcie szybko:tak:
Agasta a w Holandii to chyba tylko my dwie zostalysmy:-);-) a no i Ania 117
Aniu wyszlas juz z kuchni????
 
dzien dobry,

dziewczynki, ja rowniez zycze Wam zdrowych i radosnych swiat Bozego Narodzenia... spedzonych milo w rodzinnym gronie... :tak::-):-)

Sencilla, niestety czapeczki nie bylo... ale zaraz po Nowym Roku wybiore sie do innego, znacznie wiekszego Prenatalu i jesli tam bedzie to oczywiscie ja kupie... :tak::tak:

Anna117, to poszalals w kuchni... :tak:;-)
AniaHaven, zdroweczka dla rodzinki... :tak:

a w Holandii jeszcze ja zostalam... ;-)

my pomalu sie juz szykujemy i jedziemy na Wigilie do mojej siostry do Niemiec... :-)

 
Witam świątecznie
Aniu zdrówka dla was zyczę,mam nadzieje ze choróbsko nie popsuje wam świąt:sorry:
Anno faktycznie poszalałaś w kuchni:tak:Pewnie efekty sa smakowite:tak:
Gosia gratuluje makowca:tak:
My biegamy od rana ,atmoswera swiateczna:tak:Około 16 siadamy do kolacji ,bo o 19 mamy następna:tak:
Jeszcze raz wszystkim zycze zdrowych , wesołych świąt i wspaniałych chwil z rodzina przy wigilijnym stole :tak:
żegnam sie i do poklikania za kilka dni:tak:
 
reklama
A to Moj maly karpik z Babcia;-)
 

Załączniki

  • Karpik.jpg
    Karpik.jpg
    29,5 KB · Wyświetleń: 23
Do góry