reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

dzien dobry
ja juz po pracy 3 godzinki, moge szykowac sie na przyjazd rodzinki, beda jutro rano:-)
Agasta udanej pogody nad jeziorem, mam nadzieje ze tez mi sie uda wyjsc chociaz na krotki spacer
Aniu ja mam taki slownik bol.com | Nederlands-Pools, Pools-Nederlands woordenboek, Nico Martens | Nederlandse boeken napisany przez tych samych autrorow co pisala Agasta (moze to jest ten sam tylko inna okladka:confused: ) i wydaje mi sie ze jest to narazie najlepszy slownik. Jest tu troche gramatyki, wymowa i idiomy. Troche drogi ale warto zainwestowac moim zdaniem
ide swietowac dalej:tak:
 
reklama
Gosiu ten slownik to jest chyba identyczny jak ten pl tylko ze tu inna okladka i wydawnictwo. Autor jest ten sam i zawartos tez bo rowniez ma 49 000 hasel, to o czym piszesz i nawet tyle samo stron a cenowo jest baaaaaaardzo wielka roznica :szok:
Jak dla mnie to to jest ten sam slownik tylko w holenderskiej oprawie :tak:
na spacerku bylo fajnie, ale pojechalismy do lasu a nad jeziorkiem bylismy przelotem :-D
 
Dobry wieczór:-)

Ja właśnie wróciłam do domku....

Dlatego póki jeszcze święta się nie skończyły spieszę rówież do Was z życzeniami:

Z dźwiękiem dzwonów melodyjnych,
Wraz z opłatkiem wigilijnym,
Z okazji świąt Bożego Narodzenia,
Ślę serdeczne te życzenia:
Zdrowia, szczęścia, powodzenia
A w Nowym Roku marzeń spełnienia. WESOŁYCH ŚWIĄT!!
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry...

No kochane święta,święta i...już prawie po świętach...:szok::-DJeszcze Nowy Rok i czas wracać do siebie...:zawstydzona/y:
Dzięki Agasta i Gosiu za odpowiedź co do słownika!!! ...zapytałam bo czasami jak wejdziesz do księgarni to nie wiem co wybrać a jak ktoś jest w NL i takiego używa to wie czy jest wystarczający czy mógłby być bardziej rozszerzony...;-):-) Cena nie gra roli....
A ja jeszcze dzisiaj 2 koleżaneczki z dawnych lat zamierzam odwiedzić, kawkę u cioci zaliczyć i jutro rano ruszam pod Wrocław...:tak::tak::tak:do męża rodzinki...
Na dodatek tego chyba przez tą podróż do PL pompka do spryskiwaczy mi poszła i żaden serwis nie działał tu przez święta...więc muszę tam poszukać....:tak:

Miłego popołudnia kobietki....
 
A jeszcze takie pytanko...czy wy te wasze słowniki w PL czy w NL kupowałyście?:eek: Bo jak nie znajdę takiego to może można zamówić i bez problemu...:-D
Kiedyś w Pl szukałam porządnego słownika to tylko mi rękami wzruszali:wściekła/y: że to taki nietypowy język...dla tego pytam:eek::eek::eek::eek:
 
reklama
dobry wieczor
my dzis zaliczylismy ogrod orchideii :-) juz chyba po raz 7 w tym roku bylam :-D:szok:
pieknie bylo, znowu pozmieniali scenerie.
Ale malo zdjec zrobilam tym razem, zaledwie 120 :szok::-D
A tu Claudia i dziadzio pod wodospadem, Claudusia z mamusia :-) Claudia i babcia w dolinie motyli i motylek na budce Claudisi :-)
 

Załączniki

  • IMG_4252.jpg
    IMG_4252.jpg
    34,5 KB · Wyświetleń: 28
  • IMG_4294.jpg
    IMG_4294.jpg
    35,4 KB · Wyświetleń: 26
  • IMG_4334.jpg
    IMG_4334.jpg
    55,9 KB · Wyświetleń: 25
  • IMG_4325.jpg
    IMG_4325.jpg
    30,9 KB · Wyświetleń: 26
Do góry