reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

reklama
Dzien dobry
Aniahaven wczoraj mialam okropna noc, bo nic nie spalam :wściekła/y::no: Zasnelam o 5:30 a o 6:10 wstawalam wiec nie za dlugo pospalam :no:
Agnes gratulacje! Bedziecie miec parke :-) Mi tez wszyscy mowili ze bedziemy miec chlopca, bo promienialam i wyladnialam :-D No i ze brzuch mialam okragly jakbym pilke polknela, a od tylu nie bylo wo ogole widac ze w ciazy jestem :-D A mowia, ze dziewczynka urode odbiera, wcale nie prawda :-D
Dzis w planach lenistwo :-D
 
Dzień doberek;-):-)
Agnes wielkie gratulki:-D Super, że będzie dziewczynka!
Aniu zazdroszczę Wam tych wypadów na narty...Też bardzo bym chciała, zeby moje dzieczyny uczyły się jeździć od małego, ale narazie to nierealne.....:zawstydzona/y::zawstydzona/y::-(
Agasta słodkiego leniuchowania!:tak::-D
Majcia śpi a ja własnie walczę z żelazkiem...:tak::-D
Śledziki zrobione, farsz na pierogi i krokiety już odtaja, bo zamarzł na balkonie, bigosik dochodzii serniczek w przedbiegu...;-);-);-):-):-):-)

No i oczywiście nie obyło się bez wywrotki choinki:-D Maja już od rana się przy niej kręciła i chciała cukierki ściągać...:laugh2::laugh2::laugh2:

No to do roboty...:tak::-) Ale zostawiam Wam kawusię...
 
Hej...

Ja właśnie skończyłam uszka lepić...:tak::-DZakupiłam sukienke Karince wigilijną o jeden rozmiar za mały pomimo ze na metce pisze 128 to mała...:eek:
Pauka dzieki za kawke...
 
Anna to szalejesz :tak:
Aniahaven a mozesz wymienic sukienke?
Pauka u nas claudia regularnie wedruje do choinki i sciaga bombki albo je dotyka raczka, ale fruwajacej choinki jeszcze nie bylo :-D
Ale tu pustki :szok:
 
nie wiem co sie stalo:eek: nie skonczylam jeszcze pisac a list na forum powedrowal
widze ze juz wszystkich dopadl przedswiateczny szal przygotowan. u nas tez juz bardzo swiatecznie ja mam juz uszka, pierogi, pasztet z poledwica i probuje makowiec upiec jeden juz wyladowal w koszu:-D:-D probuje jeszcze raz, a mak mielilam jak za krola piasta w mozdziezu bo u nas oczywiscie nie idzie nigdzie maku w puszce kupic:sorry: jeszcze tylko piernik i jakis torcik moze a reszta w czwartek
U nas na szczescie Daan nie interesyje sie choinka czasami idzie w prezentach pogrzebac bo juz leza i czekaj:-)
A wogole to mu drugi zab wyszedl i juz kilka dni z goraczka kladlam go spac i taki marudny, dzisiaj jakby lepiej
uciekam do makowca
a jak czytalam wasze pzygody z podroza do PL to mi sie wlos na plecach jezyl brrrrr wspolczuje wam
 
Hej...

Ja na dziś skończyłam wojarze dotyczące świąt...
Sukienke Agasto wymieniłam na rozmiar146:szok: i teraz jestem happy...
Udało mi sie nawet gina zalizyć wieczorkiem wiec plan dnia wykonany...:cool2:
Poza tym na jutro zostawiłyśmy sobie z mamą ciasta i choinkę na wieczór i to by było tyle...bo wigilie spędzamy u babci i nasze potrawy juz zrobione.
Jeszcze tylko musze pomóc opracować dekoracje na stół siostrze i tyle!:-D
Daan gratuluję ząbka drugiego...;-);-);-)
Aniu widzę że ostro działasz...mniam mniam mufinki!:cool2:
A mój Erni już dzisiaj całkiem dobrze sie ma, w nocy juz nie wymiotował :-p ani gorączki nie miał wiec myśle że to koniec jego przygody z tą grypą żołądkową!
Mam nadzieje...:tak:
Śpijcie dobrze...
 
reklama
Do góry