reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

reklama
Dziewczyny dajcie biednej Birze troche odetchnac, ona wczoraj miala zalamanie nerwowe, a wy jej zaraz karzecie grac super nianie. Jasne, ze mloda trzeba ustawic, ale ja najpierw bym sie zrelaksowala. to akurat dziala w moim przypadku. jak mi mlode daly popalic na poczatku, to maz wygonil mnie do lozka spac o 20.30 i od razu bylo mi lepiej i mialam sily na kolejna walke z potworkami.

co do kapieli, to ja nikomu nie karze brudnemu chodzic, kazdy robi jak mu pasuje. moje maluchy uwielbiaja kapiele, pluskaja sie jak szalone, do tego chodzimy na basen, ale, ze skora im sie przesuszala, to lekarz radzil kapac co drugi dzien i tez jest dobrze. myje je myjka na przewijaku i sa czysciutkie i pachnace. Dzisiaj akurat bede je kapac. a z rytmem dnia to one jak na razie nie maja zadnego problemu, zobaczymy co bedzie dalej.
 
Ja rowniez nie zgadzam sie z Magda zeby zabrac mala do swojego lozka :no: Dziecko powinno spac we wlasnych lozku. jak Aneta pisze bedzie tylko gorzej, mala zauwazy ze jak krzycczy to pojdzie spac u mamy w lozku i bedzie to pozniej krzykiem wymuszac, a chyba nie o to Birze chodzi :no:

Oczywiscie sa wyjatki takie jak choroba, ale to juz inna historia :tak:

A tak naprawde to mozemy tu sobie gdybac, ale bira i tak musi znalazc wlasny sposob na opanowanie swojego diabelka :-D
 
SPALAM HURA !!!
prawie 2 godzinki a potem kolijne 2 karmilam Mala.Nie wiem czemu ona TYLE czasu potrzebuje zeby sie najesc :no: i naprawde pija a nie tylko sie bawi i wisi na cycku.Tylko ze czesto jej sie przysypia w miedzyczasie i wtedy musze ja najpierw obudzic i je dalej.
Babka z Kraamzorg powiedziala,ze to moze byc przez zoltaczke ze jest troszke podmeczona,a zolta jest troszke,ale tylko na buzi,oczka biale wiec nie tak tragicznie.
Ciekawe jak dluga bedzie ta noc ;-)

Jessy juz sie zaczyna USMIECHAC :-):-):-) ale jeszcze nie udalo mi sie tego utrwalic na zdjeciu.

Dobra,zegnam sie zycze RELAX NIGHT szczegolnie tobie Bira trzymam kciuki.
 
Karola to dobrze ze wazystko juz ok. Zastanawiam sie tylko czemu Michas mial teraz szczepienie bo mi pani w cb powiedziala ostatnio, ze nastepnie szczepienie Claudia bedzie miec w 12 miesiacu :eek:

Wszystkie kobietki lubujace sie w koralach, naszyjnikach, lancuszkach i branzoletkach zapraszam do dzialu sprzedam/kupie :-D
 
reklama
Agasta nie wiem dlaczego ci tak powiedziała:eek:Na karcie szczepień jest napisane ,że w 11 mies ,a nastepna w 14 :tak:Masz już date wyznaczona na to szczepienie?
 
Ostatnia edycja:
Do góry