reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Ja już po pracy....

Magda niezle się zorganizowałaś z tym wyposażeniem!:szok::szok::szok:
Jak widać pomyślałaś o wszyskim i wcale sie nie dziwie - ukłony przed WSZYSTKIMI mamami bliźniaczych ciąż!:tak::tak::tak:

Anetko mój Erni na urodzinki dostał kilka aut wiekszych i mniejszych i samolot bo ostatnio bardzo go fascynują!:-DPoza tym piłke z piratami bo też niezły Pirat z niego rośnie i konia takiego co wsadzasz między nogi i wydaje odłosy....i powiem szczerze bardzo go lubi!:cool2:

Karola zaczęłaś się już pakować?:rofl2:
 
reklama
Anna117 dzieki, ja jestem szczesciara, rodzina mojego szanownego malzonka nie ma zadnych dzieci, moje sa pierwszymi wnuczkami dla tesciow, do tego 3 siostry mojej tesciowej i wujowie i siostra mojego meza i kuzynka i dobra znajoma mojej tesciowej! Oni szaleja, a ja krece nosem, ze przeciez nie lubie zoltego, hehehhe.

Generalnie uklony dla wszystkich matek, to jest pelnoetatowa praca. Chyba zadna z nas nie zdaje sobie z tego sprawy, poki nia nie zostanie, czy podwojna, czy pojedyncza, zawsze mnostwo pracy.

Aniahaven, ja sie nie szczypalam, stwierdzilam, ze to nie sa wyrzucone pieniadze, bo w gre wchodzi moje zdrowie psychiczne, poza tym to sa rzeczy, ktore latwo potem sprzedac. Ja do tego nie placilam cen sklepowych, nie jestem szalona, wiec jest win-win.


ja kawke sobie odpuszcze, herbatka z cytryna i miodem, bo mnie przewialo.

wrzucam fotke truskaweczek w calosci, to juz jakis czas temu, juz prawie wyrosly z nich.
 

Załączniki

  • 065.jpg
    065.jpg
    32,1 KB · Wyświetleń: 41
Magda dla Ciebie...

Zdjęcie rozkoszne a dziewczynki wyglądają na grzeczne dzieciaczki....:tak:;-)
Co do "sprzętu":-D:-D:-D to masz racje - mama musi być wypoczęta i szczęśliwa! A tak jak mówisz zawsze PO można sprzedać!:cool2:
Ja zmykam do wyrka...
 
U mnie właśnie rozpoczęła się najgorsza pora dnia czyli usypianie młodej... jest yk, krzyk i waenie o ściany... już milion pięcset razy byłam u niej odkładać ją do łóżeczka i nadal to samo. zaczynam wariować...

Magda, niezła lista sprzętu, z jednym nie mogę się zgodzić z tymi nosidełkami, których jestem totalną przeciwniczką. Jeżeli sprzęt do noszenia dziecka to tylko chusta. Nie obciaza tak delikatnego kręgosłupa dzicka jak nosidełko i dla matki jest zdecydowanie wygodniejsza, bo ciezar dziecka rokłada się równolegle na całe plecy, dzięki czemu one nie bolą.
A córeczki masz cókierkowe :-) śliczne:-)

Karola, uciekasz na wakacje? Super, my jedziemy dopiero 19 września, ale w Pl zostaniemy tylko 4 dni. I dopiero przed samym powrotem do Nl pojedziemy ze znajomymi jeszcze na weekendzik, ale to dopiero 9 października:-)
 
dobry wieczor,

Czarna, ja troszke spozniona, ale wciaz serdeczne gratulacje z okazji narodzin Twojej slicznotki... :tak::-):-)
Bira, sliczna ta Twoja coreczka... widac, ze ma charakterek... ;-):-)
Magda, Twoje pociechy rowniez cudowne... takie rozkoszne... :-) i te pizamki w truskaweczki... :-D super... ile one juz maja? bo nie widze u Ciebie suwaczka...
Ann i Magda, rowniez wyrazy podziwu dla Was... :tak: u nas w rodzinie rowniez sa duze szanse na blizniaki... ciekawa jestem na kogo teraz padnie... ;-)
Gosia, a Ty kiedy sie przeprowadzasz w moje strony? a z PL to jestes z Bytomia, tak?
Anetko, moj Manuel na drugie urodzinki dostal miedzy innymi klocki lego, samochod ciezarowy (z kolorowego drewna) z klockami edukacyjnymi, puzzle drewniane, ksiazeczki oraz keyboard... :tak::tak::-) wszystkimi prezencikami jest bardzo zafascynowany... ;-):-D

zaraz uciekam spac, bo jutro znowu trzeba rano do przedszkola zmykac...
dobranoc
 
reklama
Magda ale masz sprzetu no,no:-)Świetne te poduszki do karmienia:tak:jeszcze się z takimi nie spotkałam:happy:
Bira my też dziś mieliśmy przeboje z zasypianiem ,biedaczek nie mógł zasnać i płakał .
Teraz już śpi ale cały czas się zanosi:no:
Ania jeszcze się nie zaczełam pakować ale najwyższy czas,bo w poniedziałek i wtorek raczej pójde do pracy na 7 godz a we wt po pracy wyjazd:eek::cool:
dobrej nocki
 
Do góry