reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Dzien Dobry,

Musze sie pochwalic, dzis jest nasza 3 rocznica slubu. przychodzi znajoma zajac sie malymi, a my idziemy do kina. miala byc kolacja w naszej ulubionej restauracji, taka mala tradycja, ale ja jestem na diecie i stanowczo zaprotestowalam. mam plan zrzucic minimum 7 kg w niecale 3 tygodnie. trzymajcie za mnie kciuki.

dzieki za rady, zdecydowanie biore male do zoo. wczoraj w parku kaczka do nas podeszla i emma byla bardzo nia zainteresowana.
a tak w ogole to my chodzimy na basen, male uwielbiaja sie pluskac.
 
reklama
magda_1976 gratulacje i dobrej zabawy dzis wieczorem

Z okazji święta Waszego
życzenia wszystkiego najlepszego:
niech każdy dzień dostarcza radości
i uśmiech zawsze w sercach gości,
niechaj problemy Was omijają,
a wszyscy bardzo Was kochają,
Bo jak nikt inny na świecie,
Wy na to zasługujecie!
 
Magdo....GRATULUJĘ!!!:-D


Ann planowałam Galder i sobie poprzestawiałam troche prace...pogoda sie zrobiła nawet ale ja sie źle czuje po moim dentyście:crazy: sprzed 30 min...więc niegniewaj sie ale zakupy jutro ci podrzuce albo wieczorkiem!:-(
 
czesc wam!!!
a ja dopiero z pracy, jeszcze do tego bungala prywatnego musialam zrobic ale na dzisiaj juz koniec czuje sie okropnie skora mnie swedzi szczypie i jakas wysypka sie pojawia na plecach podejrzewam ze to polpasiec:-( ale napisze wam jak
wroce od lekarza
teraz ide na sniadanie bulki gotowe
narka
 
Madzia wszytskiego naj z okazji rocznicy slubu

a ja dopiero wrocilam z Holandii, bylam w mojej starj pracy upomniec sie o swoje chorobowe, bo juz 3 miesiace jak mi nic nie placa, no zapomnieli jak to oni...poza tym nakupilam znowu ciuchow dla malej, nie potrafie sie oprzec w sklepie, ale tez mam problem jakie rozmairy kupowac bo czasem najmniejszy to 56 a czasem 44 moze cos doradzicie?a dostawalyscie takie paczki na poczatek np z prenatala? jak to trzeba postarac sie o to?i co tam bylo?kurde mma metlik w glowie przed szykowaniem 1 zakupow a sni sie mi juz ze wczesniej urodze, no jakiegos stresa zlapalam
 
Magda, wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy slubu !!!

Ania, jak sie czujesz? Lepiej juz, widze ze Oana tez cie niezle meczy, tez sie musze do niej wybrac, ale to juz jak sie rozpakuje...

anna117, co do paczek to podaje linki (z tych ktore sama dostalam, moze cos pominelam) wpisujesz swoje dane i przychodzi ci potem jakies info gdzie i jak odebrac...

Prenatal WIJ Jonge ouders - Ontvang gratis deze fantastische producten!
etos Zwanger.nl - Zwangerkadoos aanvragen
Kruidvat Kruidvat Baby & Mama Geschenkendoos (gratis)

Co do rozmiarow ciuszkow to sama sie nie moge jeszcze dokladnie polapac
ale wiem ze 50/56 to na poczatek, a 44 np to dla wczesniaczkow...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Czesc
Ja dzis pociaglam po godzinach:-D az 8:szok::tak: Glowa mi peka,chyba jakas migrena sie przyplatala:angry::crazy:
Ide kozystać z okazji ,ze Misiu spi i poleze troszke:eek:
 
Do góry