reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

reklama
i ja też już samym zapachem się najadłam a potem ziadłam 2 i mam dość a jak w PL moja mama robila to potrafiłam zjeść z 5 :szok::szok::szok::szok:
ja też zmykam spać bo jestem padnięta :tak:
dobrej nocki;-);-);-)pa pa;-);-)
 
Natka, ja tam nie wiem, co oni do tych szczepionek walą... Sie naczytalam na ten temat i teraz mam stresa. Ja nie zjadlam zadnego dzis :zawstydzona/y: Mezus mial teraz robic, ale mu sie zasnelo :sorry2:
Tak w ogole to jestem w pracy i powoli wymiekam.. A jeszcze dlugo przede mna.. Hulp... ;(
 
U nas OSPA:angry: dostalismy od doktora jakies cos do smarowania i tyle, narazie ma kilkanascie krostek ale mam nadzieje ze jutro nie bedzie caly wysypany:wściekła/y::no::happy: ,budzi sie co chwile wiec ciezka noc przedemna:szok::szok:

teraz uciekam do lozeczka!1:confused::nerd:

spokojnej nocy
 
Aniu ogladałam twoj album sliczne macie dzieciaczki:-):tak::tak::tak: az milo ogladac............
Paczki zjedlismy wszystkie, tradycja utrzymana ze spokojnym sumieniem moge isc spac:-D:-D:-D:-D
Ja juz tez znikam dobranoc wszystkim
 
witam wieczorkiem,

widze, ze tutaj dzisiaj paczkowe "obzarstwo" bylo... ;-);-) :-D ja rowniez mam ich dosc... na dzisiaj...:tak:

Ann, brzusio sliczniutki... widac, ze Twoje kruszynki juz sie w nim troszke rozpychaja... :tak::-)
Ania, mialas racje, chcialam rabarbar do ciasta... ale niestety go na targu nie znalazlam... :baffled: pisalas, ze aby otrzymac becikowe nalezy sie udac z aktem urodzenia do osrodka... jaki "osrodek " masz na mysli? :baffled::confused:

Paulina, milo Cie znowu "widziec"... :tak:;-) duzo zdrowka zycze dla Twojego meza... :tak:
Agasta, dla Ciebie rowniez duzo zdrowka... kochana ta Twoja Claudia... :-) wiesz, my z Manuelem tez mielismy dobrze... jak tylko skonczyl 2 miesiace karmilam go przed 12 w nocy i kolejne karmienie bylo juz rano (pomiedzy 7 a 8 godzina)... :tak:

a to nasze dzisiejsze objadanie sie niestety nie pozostanie bezkarne... :no: ;-):-D:-D:-D

aby spalic jednego paczka
(ok. 100g - 378 kcal) trzeba AKTYWNIE:
  • 25 minut pływać
  • 30 minut skakać na skakance
  • 35 minut biegać
  • 1,5 godziny jeździć na rowerze
  • 2 godziny robić makijaż
  • 4 godziny sprzątać pokój
dobranoc dziewczynki... ;-)
 
reklama
Do góry