reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

karola- ja sie skusze:tak:;-)

u nas wkońcu pierwsza nocka w miare normalna, wiki obudziła sie o 5tej. wyszły jej dwie dwójki a czy z tyłu wyszły nie moge jej sprawdzić:baffled:

mamo mikołaja- długo trzymnie cie choroba, całe szczeście że dostalaś jakies lekarstwo bo ile człowiek sie może męczyć.... ale może lepiej zmienić lekarza, albo następnym razem wybrac sie do szpitala-w szpitalu zawsze wszystko dobrze sprawdzą:tak:

paulinaAnna- zdrówka dla męża:tak: ja chyba z swoim bym nie wytrzymała tak długo jak by siedział w domu;-)

natka- Zosia już dzisiaj lepiej się czuje po szczepionce?
 
reklama
hej,
ja sie tylko melduje ze juz wrocilam
wszystko w porzadku u nas, kruszynki maja juz ponad 7cm, serducha mocno bija, znowu skakaly jak wariaty, mam fajne zdj dwojki potem wkleje
wyniki badan tez ok, nastepna wizyta za 3tyg
a teraz uciekam do pracy
do pozniej
 
Hej. Mała znowu rano miała temperature,ale dałam jej czopka i jest ok, teraz spi,szkoda mi jej, bo w Polsce po szczepieniu nigdy nic jej nie bylo,a tu masakra:baffled: ale wogóle marudziła i sama nie wiedziala czego chce:szok:

my juz zjedlismy obiad-dzisiaj spagetti:-)


a o 13 mamy sobie jechac i chyba bede musiala Zośka obudzic:-:)baffled:
ale sie obżarłam, zjadłam talerz spagetii i na to 3 pączki:zawstydzona/y::szok::dry::sorry2::baffled::-p:-D:-)
ale ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, jak co to si odchudzam:tak::-D
 
Hej dziewczyny,
nasza Claudia jest niesamowita :-) Dziś w nocy ustanowiła nowy rekord. Poszła spać o 19:30 a zbudziła się o 5:15 :szok: Spała prawie 10 godzin bez jedzenia :szok: Za to rano tak mi cycka wydoiła że łohoho :-D

Właśnie wróciliśmy z mojej pracy. Poszliśmy odwiedzić "ciotki" :-D Po drodze wpadłam na szefa i co mi powiedział? Że w tym tygodniu zwolnili już 6 osób. A wszystko oczywiście przez ten kryzys. Ciekawa jestem czy mnie też wywalą, chyba zacznę się bać, bo z tych 6 osób 4 to Polki :szok: No i z Polaków to zostałam jeszcze tylko ja i koleżanka.

A u nas wczoraj nie było ani pączków, ani faworków. Zjedliśmy za to cały tort śmietankowy :-D

Ann super, że z Tobą i maleństwami wszystko ok.
Karola ciekawa jestem czy Michasiowi posmakują nowe produkty. Oczywiście czekamy na info.

A tu zdjęcia mojej roześmianej kruszynki
 

Załączniki

  • IMG_2198.jpg
    IMG_2198.jpg
    20,8 KB · Wyświetleń: 18
  • IMG_2196.jpg
    IMG_2196.jpg
    20,9 KB · Wyświetleń: 22
Hej kobietki!

Ja wróciłam właśnie do domku...weekend już dla mnie!:-D
Ann cieszę się z tych dobrych wiadomości...
Agasta mała rozkoszna...
Wszystkie ząbkujące mamy...łącze się z wami - u nas wychodzą "piątki":szok::tak:
Więc jeślI jesteście na dwójkach,czwórkach itp...czekają was jeszcze bolące PIĄTKI!:-DNie cieszcie się że to koniec!:baffled:
PaulinaAnna podziwiam cię za "tego męża w domu" ja też bym zwariowała z moim!:-)

A nam się szykuję mała imprezka wieczorem...:-D:-D:-D
 
My już po spacerku teraz moja mała marudka śpi a ja mam chwilę luzu ;-)
na obiad dzisiaj mam tylko zupkę ogórkową po wczorajszym obżarstwie :-):-)
a mam takiego lenia że :szok::szok::szok:
Agasta maleńka słodziutka:-)
Aniu to piątki też jeszcze będą :baffled:a ja myślałam ze te pierwsze ząbki to się kończą na czwórkach:szok::szok::szok:to mnie pocieszyłaś nie chce myśleć co będzie z piątkami :rofl2:
Mamo Mikołaja szybkiego powrotu do zdrowia życzę
Paulina Anna no ja też cię podziwiam ja z moim też bym nie wytrzymała w domu dłużej niż 1 dzień i zdrówka dla męża
teraz idę trochę chatkę ogarnąć póki Dawid śpi......:tak::tak:
 
Ann ciesze sie ze dzieciaczki rosna,Michas tez skakał w brzuch.A teraz tez jest bardzo zywy:tak::tak::tak::-D:-D
Agasta Claudia to ma spanie:happy:
Natka biedna Zosienka ,ciezko przechodzi szczepienia:no:
Niunia zapraszam tylko szybko ,bo zaraz nie bedzie:rofl2:
Ania udanej imprezki;-):cool2:
Ja tez korzystam z okazji ,ze maly spi i cosik posprzatam
 
Witajcie
ja padnieta, poszlam spac o polnocy, a o 6 juz mialam pobudke.. Teraz male spia, ale ja oczywiscie.. musze projekt robic :baffled::nerd::nerd::nerd:
Ale za to bylysmy dzis u Anihoge na zielonej herbatce z suszonymi jablkami :-p:tak::-D:-) Mniam.
Nasze Coreczki swietnie sie razem bawia :happy:
Milego dnia! Czytam Was caly czas, wiec wiem, co i jak :sorry2::tak:u kazdej z Was!
 
Karola faworków nie robiłam, ale na pewno kiedyś wypróbuję:tak:
Sencilla, a co z Twoją opiekunką się stało, że pracujesz z dziećmi :confused: Podziwiam Cię:tak:
An fajnie, że u twoich małych wszystko ok:tak:
Aniu ja już mam nie tylko weekend, ale i cały tydzień ferii:-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
aniahaven my już mamy u Zosi piątki:-)
teraz jej wychodzą te pomiedzy piatkami a jedynkami:tak: i w tym już są 3 czwórki:-D więc ząbkowanie jest ok.:sorry2:

agasta sliczna ta twoja niunia;-)

sencilla no właśnie,a co z opiekunką???
 
Do góry