reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

cześć;-)

u nas dzisiaj bez pączków... może i lepiej, bo tyle kalorii....:-)

pauka- niedługo i będziesz śmigać autkiem sama;-)

natka- no musimy sie kiedyś spotkać, nasze córeczki na pewno świetnie by się bawiły:tak:;-)

ann- sliczny brzuszek;-)

wiktoria sie już obudziła więc zmykam do niej;-)
 
reklama


Czwartek tłusty dniem rozpusty,
każdy zajada pączek tłusty.
Czy to jeden czy to dwa,
a czasem ile się da.
Ja Wam życzę dziś smacznego,
zjedzcie pączka chociażby jednego.
A do pączka smaczna kawa,
to dopiero jest zabawa!
Wszelkie diety dziś na boku
tłusty czwartek jest raz w roku.
 
Wygląda to na ospę...Mamo Mikołaja!;-)
Idź do Kruidvata i kup sobie takie mleczko na WATERPOKKEN i talk mentolowy,i standardowo paracetamol też!:tak:
Ja ledwo żyje z głodu...:-Dlece coś wrzucić!
 
Ja juz pączki mam z głowy:-). Te wisnie w puszce super sie nadaja na nadzienie:tak: Padnieta jestem...
 
Witam,

ja tylko melduję że żyję....Amelka i ja całe i zdrowe , mąż nadal chory i nadal w domu :baffled:
Aniu-nie wiem dlaczego administracja nie zrobiła z Cieb ie moderatora, naszczęście widzę że nie ma tu żadnej roboty do moderacji :sorry2:
Buziaki i do sklikania.
 
Witajcie kochane
ja wlasnie chcialam sie zabrac za pieczenie paczkow, troche pozno, ale lepiej pozno, niz wcale. Nie mam dostepu do przepisow, czy moge prosic o jakis sprawdzony fajny przepisik na watku ogolnym? pozdrowionka wieczorne..
 
Sencilla ja robiłam z ziemniaków, przepis od beauty
Wielkie Żarcie - Pączki z ziemniaków Jaśki

i jeszcze jeden przepis od beauty

Szybkie pączki


2 serki homogenizowane waniliowe ( ja daje 1 duży, chyba 500 gram)
3 szklanki mąki
6 jaj ( ja daje 4-5 szt)
2 łyżeczki proszku do pieczenia
1 łyzka spirytusu
opcjonalnie rodzynki

Wszystkie składniki wymieszać ze sobą, ciasto ma być dość gęste ale nie sztywne, powinno sie dawać wymieszać łyżka. Rozgrzać w naczyniu fryture lub olej i na rogrzany tłuszcz nakładać łyzką porcje ciasta . Uwaga pączki zwiększaja swoją objętość. Wazne jest by smażyć je na niezbyt ostrym ogniu, bo wtedy szybko robi sie brazowa skórka , a w środku pozostaną surowe
 
reklama
Hej mamuśki!!!!
Ja własnie skonczylam z pączkami, ale zjadlam 2 i juz mam dosyc:-):-):-) wiecej z tego roboty mialam niz jedzenia:-D:-D
Aneta - paczki widze udane i na pewno bardzo smaczne
Mamo Mikolaja zdrowia wam zycze, widze ze nie mozesz odgonic sie od tych choróbsk:no::-(
ide na kanape ulozyc swoje paczki w brzuchu:-D:-D
 
Do góry