reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

No u mnie jakoś leci....:-):tak:
Dzieciaki w miare zdrowe i obydwie zaliczyły pełny tydzień w przedszkolu i żłobku!:-):-):-)

Pracy dalej nie znalazłam, ale na te dwa dni Walentynki(pamiętacie, że to jutro nie?!) mam fuchę u kumpeli w kwiaciarni....:-):tak::tak::tak::tak: zawsze to jakaś kaska dodatkowo!

Ann jeszcze raz WIELKI GRATKI!!!!!!! Nadal nie mogę uwierzyć......:tak::tak::-):-):-):-):-):-)

Aniu i Sencillo ale jesteście obyte z tymi wszytskimi sprawami....W razie co wiadomo na kogo liczyć.....;-);-);-):-)

Anetko gratuluję! Jak widzisz nadzieja umiera ostatnia.......:-D:-D:-D:-D:-D:-DPisałaś, że Niko niejadkiem jest...Moja Oli to samo! wogóle to tylko picie dla niej mogłoby istnieć...:tak::tak::tak::-)

Beauty przykro mi z powodu wózka! Temu komuś wyrwałabym z dupy nogi!!!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
natka nie mam pojęcia czy Oli lubi tą ciocie, ale na pewno uwielbia swoją prawdziwą ciocie czyli moją starszą siostrę:tak:, jak przyjeżdża do nas to Oli aż rzuca się na nią i do wujka lgnie również:-):tak:. Nie mają swoich dzieci, więc moje rozpieszczają:-D:-):tak:
Magdalena wysłałam Ci książkę, przyjemnej chwili przy książce Ci życzę:happy:
Pauka fajnie, że Majka się zaaklimatyzowała w żłobku:tak:
Aniu zadzwoń pod ten numer i powiedz, że jesteś zainteresowana kursem językowym (imburgering) i jesteś z Bredy :)confused:), oni Ci podadzą odpowiedni numer. Nie wiem czy to jest numer ogólny (na to wygląda). Otrzymałam ten numer w naszym Gemennte, ale ja nie dzwoniłam, bo dostałam już list. Dziewczyna na niedzieli pisała, że dzwoniła pod ten numer i podali jej inny:tak: Trzymam kciuki za Ciebie:tak::tak::tak::-):-):-)
U nas dziś troszkę padało i troszkę słoneczko świecił, więc umyłam 2 duże balkonowe okna:tak::-) Oby jutro pogoda dopisała może umyję pozostałe:confused::-)
 
Ostatnia edycja:
Jak mi sie marzy miec wieksze mieszkanie:-(Tez chce duze okna balkonowe:-)
Pauka kazda fucha jest dobra,a praca sie znajdzie:tak:
Magdalena byłam na sardegni jest pieknie:-) ,jak w raju:tak::tak:.Polecam na wakacje wszystkim dziewczynom.Tylko troche drogo:crazy:
Aneta dzieki za ksiazke,poczytam ale praktykowac jeszcze nie bede:rofl2::sorry2:
 
a JA WITAM WIECZORNIE!!!!!!!
U nas dzisiaj byla taka piekna pogoda ze wystartowalam do ogrodka, nasadzilam sobie bratkow żonkili stokrotek normalnie wiosna:-):-):-):-) byle juz tak zostalo, ale po wszystkim padlam na kanape i spalam chyba z godzine
Wzielam sie rowniez za pranie i prasowanie ubranek, wszystko to takie slodkie i malenkie:-), az mi sie wierzyc nie chce ze on sie w to zmiesci.....:szok::szok:
Anetko moj e-mail gg.gg1710@op.pl i z gory dziekuje za ksiazke:tak:
Magdalena moj chlopak wybiera sie na swiat 1 kwietnia, ale czasami tak kopie za mam wrazenie ze pewnego dnia poprostu wyskoczy ze mnie:-D:-D
A teraz ide na szarlotke z jablkami, oczywiscie dla dobra malego:-D:tak::-D:tak::-D
 
No to Dobrej Nocki kochane....:-D:-D:-D

Jutro mnie nie będzie aż do wieczora, bo na rano mam jazdę, a potem idę do tej kwiaciarni....:tak::tak::tak::-)

Miłych WALENTYNEK!!!!!!!!!
 
Pauka, Gosia książki wysłane:tak:, miłej lektury życzę:-)
Gosiu moja siostra urodziła 1 kwietnia małego Norbercika:tak:, a Wy już macie imię:confused:
Pauka Tobie również życzę miłych walentynek i pozostałym rówież :-):tak::tak::tak:
Karola jakbym wiedziała, że lubisz myć duże okna balkonowe (w sumie to tarasowe:-D) to już dałabym Ci je troszkę poszorować:-D:-D:-D:-D
Miłej nocy kobitki:tak:

Ps. Wiecie, że dziś 13 piątek:confused::-):tak: Piękny dzień, prawda:confused::tak:

Jeszcze coś Wam wrzuce
http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/news/ar ticle2233878.ece - 13 latek został tatusiem:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:
http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/news/article2233878.ece
 
Ostatnia edycja:
witam noca,
chyba juz wszystkie spia? :dry:

Sencilla, na zajeciach jest oczywiscie duzo muzyki, sluchanie i poruszanie sie w jej rytmie, spiewanie roznorodnych piosenek, razem z gestykulowaniem (nie wiem czy dobrze to ujelam, ale chyba sie domyslasz o co mi chodzi?), "granie" na instrumentach typowych dla dzieci, takich jak: bebenek, cymbalki, dzwoneczki, flet, marakasy, tamburyn, terkotki itp... :tak::-) ponadto na kazde zajecia dodatkowo przychodzi jeszcze osoba i gra przez okolo 15 minut na wybran "prawdziwym" instrumencie... w zeszlym tygodniu byla to gitara, a w tym tygodniu pianino... :tak: jest bardzo wesolo i sympatycznie... w grupie jest 10 dzieci wraz z mamami... Manuel jest bardzo wszystkim zaciekawiony i zadowolony... :-) takze bardzo mnie to cieszy...

Dziewczynki, ja rowniez zycze wszystkim WSPANIALYCH WALENTYNEK !!!!

uciekam spac, dobranoc... ;-)
 
reklama
Dzień dobry!:-)

Oooo:szok: może prawdziwe talenty muzyczne nam kiedyś tu zakwitną...Trzymam kciuki!
Moi już zrobili pobudke po 6.00:szok::-D i wpadli do sypialni w takich wspaniałych humorach:sorry2::-):-D jakby dopiero wrócili z super zabawy a nie ze swych łóżeczek!
Tak więc my już na nóżkach...cały dzień przed nami bo nasz tata w pracy znowu...
Serwuję kawkę - czy ktoś już nie śpi?!:blink:



Cudownego dnia WALENTEGO!!!:tak::-D
 
Do góry