reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

reklama
witam kochane

wspaniałych walentynek i niezapomnianych
x035.gif
x035.gif
x035.gif
x035.gif
x035.gif
x035.gif
x035.gif
x035.gif
x035.gif
x035.gif
 
Hej dziewczyny.
U nas spokój Claudia przespała znowu 7 godz i zbudziła się po 4 na jedzonko.

A ja wam powiem, że nie lubię walentynek :zawstydzona/y: I nie mamy na dziś żanydch planów :szok:
Restauracje, kawiarnie, kina są przepełnione, bo wszyscy chcą jakoś ten dzień uczćić.
Dla mnie bardziej znaczące są prezenty, miłe wspólne wypady bez pretekstu, spontaniczne, na które po prostu mamy ochotę, a nie dlatego, że akurat dziś jest dzień zakochanych. Przez cały rok się wie że za rok znowu trzeba będzie coś urządzić, itp a to mnie jakoś nie kręci. Takie roczne czekanie by wyrazić swe uczucia...
Chyba nie zwariowałam co? :-D

Mimo tego, wszystkim zakochanym i lubiącym walentyki, życzę cudownego i romantycznego dnia zakochanych :-)
 
Ja tam lubie WALENTYNKI....!!!!!!!:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Nic specjalnego nieorganizujemy ale zawsze jest romantycznie ze świecami i takie tam...:sorry2:;-)
Dzieciaki już drugi tydzień zasypiają o 19.00 więc chyba się nam uda coś wyczarować;-):-)!
Kazałam zakupić shaker małżonowi bo mam ochotę na jakieś nowości...a on mi na to wczoraj :szok::szok::szok:...Tak to zrobi wieczorem dopiero!;-):-):-D

Bawcie się wszyscy dobrze i żeby humory dopisywały...:rofl2:
 
Sencilla!!

Chyba cię telepatycznie ściągnęłam...a ty co dziś konsumujesz?:-D
Ja dziś / oprócz męża oczywiście:-)/ wystawiam romantyczną kolacje; królik w śmietanie z kluskami i buraczki a do tego kompocik!:tak:;-)

A potem to już zimna płyta leci...i truneczki!:-)
 
heloł

Walentynom, Walentynkom i wszystkim zakochanym dużo miłości :happy2:

my z m. o 19tej robimy rząd i zmykamy stąd :wink:
19:30 zaczyna sie zabawa walentynkowo-karnawałowa w Amsterdamie ale nie wiem czy damy rade wytrzymac do końca tzn do 3ciej...
Antoś zostaje z moją ciocią i moj tata tez ma przyjechac dotrzymać im towarzystwa...
musze zaraz jakąś kreacje sobie wyczarować...

do natepnego kliknięcia
 
Czesc Walentynki:-)
U nas dzis piekna:tak:Spacerek nad morzem zaliczony. Walentynkowy,romantyczny z naszym kochaniutkim waletym Michałkiem:-D:tak::tak::tak:
Ania jakie dobroci robisz,chyba sie wprosimy:rofl2:
My tez nic specjalnego nie robimy,kolacyjka i truneczki jak i u was:-);-)

 
reklama
Zokazji dnia Walentego DUŻO MILOŚCI ŻYCZĘ :-):-):-)
u mnie z tej okazji z moim A też będziemy konsumować kolacyjkę romantyczną oprócz siebie oczywiście :-D:-D:-D:-Da potem może jak mały zaśnie to moja mama zostanie z nim zostanie a my wyskoczymy na disco poraz ostatni w PL;-)
MILEGO WIECZORKU WSZYSTKIM
 
Do góry