reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

reklama
Hejka !!!
I ja zycze wszystkim romantycznego wieczoru (nocy) walentynkowego, pelnego milosci i szczescia ze ma sie ta druga osobe ktora mozemy ta milscia obdarzyc:-)
Moje kochanie dzisiaj pracuje i zaraz bedzie w domu wiec my mozemy juz tylko swietowac w lozku,:-):-):-) ale on nie jest zbytnim fanem tego swieta bo twierdzi ze milosc trzeba wyrazac caly rok:tak:z czym sie zgadzam:tak::tak:ale mimo wszystko dostalam kwiaty a na drugi tydz. idziemy na kolacje............
 
Musze powiedziec ze my tez nie jestesmy fanami Walentynek, moj M ma podobne zdanie jak maz Gosi. Wprawdzie dostalam sniadanko do lozka ale i tak wiem ze caly rok kocha mnie tak samo, a owoce naszej milosci wlasnie rosna mi w brzuszku :-D
Tak czy inaczej (troche sie juz spoznilam) mam nadzieje ze macie udane Walentynki!!
Dobranoc
 
Dzień doberek!

Nie wiem jak wy ale ja to potrzebuję kawki z rana!:-D
Ktoś się mapije ze mną?
Gosiu,Ann ja też jestem tego zdania że kochać trzeba przez cały rok ale ten w ten dzień wiem że jest on zarezerwowany tylko dla mnie i zawsze jest....inaczej!:-)
Mój też lubi to święto,choć nie ma tygodnia żeby nie przyszedł do domu z kwiatami...:sorry2:;-)

 
Witam Was:-)
My wczoraj zrobiliśmy u mojej siostry małą imprezkę walentynkową:tak:. Wróciliśmy o 20stej dzieciaczki poszły spać, a my mieliśmy wieczór i całą noc dla siebie:-):-D
Nikuś wstał rano włączył sobie bajkę i nie budził rodziców, a Oli obudził się o 9:10, więc dzieci zrobiły nam niespodziankę i pozwoliły pospać:-D

Obiecałam Wam wrzucić zdjęcie mojego kochanego niejadka:tak:
 
Witam kochanieńkie!
U mnie było bosko.....:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Mężuś już od rana obsypywał mnie wierszykami, a jak wróciłam do domciu to kolacyjka była , dzieci też szybko poszły spać, a my baraszkowaliśmy w łóżeczku pełnym płątków róż......:-D:-D:-D:tak::tak::tak::-D:-D:-D:-D:-D

Coprawda po tym zapier....w pracy(sorki ale tak właśnie było), byłam komletnie wykończona, ale goraca kąpiel postawiła mnie na nogi i było uroczo......Szkoda tylko, ze nie pospaliśmy sobie dłużej bo chętnie powylegiwałabym się tak do 10, a tu Maja zrobiła mi pobudkę o 6.35:szok::tak:;-):-)

Teraz gotuję obiadek(rosół, kurczak, ziemnaczki i sałatka grecka), a na deser mamy jeszcze karpatkę, którą piekłam w piątek.....MNIAMMMMMM:-D:-D:-D:-D

Miłej niedzielki powalentynkowej!
 
dzieczyny u nas porażka:-( jak weszliśmy do łóżka to jak tylko poczułam ciepło kołderki, M mnie przytulił i zasnęliśmy:szok::-D:szok::-D:szok:
Zosia dzisiaj o 8 wstała, a ja spałam do 10:tak:
my na obiadek ziemniaczki duszone z koperkiem, rybka panierowana i do wyboru kapusta kiszona bądź modra.
mniam mniam;-)
 
Hi,hi...

Widze że wieczorki się udały!:-D
Ja wam oszczędze szczegółów...ale było superowo!
Dawno się tak nie bawiłam!:sorry2:;-):-D
Anetko twój niejadek wygląda całkiem,całkiem...nie martw się!:tak:
Właśnie wróciliśmy z kościółka - na obiadek u nas standardowo rosołek...krokiety mąż zdążył zrobić przed wyjściem na rybki a z ciast mamy szarlotkę!:-D
Miłego popołudnia

A tu coś extra!

o 44 latach małżeństwa przyjrzałem się mojej żonie:
- Kochanie, 44 lata temu mieliśmy tanie mieszkanie, tani samochód,
spaliśmy na sofie i oglądaliśmy TV w 10-calowym, czarno białym telewizorze, ale za
to, co noc spałem zcudowną 25-letnią dziewczyną.
Teraz mam dom za 500000 dolarów, samochód za 45000dolarów,
duże łóżko i telewizor plazmowy, ale sypiam z 65-letnią kobietą.
Wydaje mi się więc, że nie wywiązujesz się z naszej umowy...

Na to moja żona, która nigdy nie traci zimnej krwi:
-Kochanie! Znajdz sobie cudowną 25-letnią dziewczynę, a ja sprawię, że znowu
będziesz mieszkał w tanim mieszkaniu, jeździł tanim samochodem, spał na
sofie i oglądał TV w 10-calowym, czarno-białym telewizorze!


Taki żarcik!
 
reklama
Aniu żarcik ekstra! Ale się uśmiałam.....:tak::tak::-D:-D:-D:-D:-D

Anetko Niko wyglada normalnie... nie ma powowdu do niepokoju...taka poprostujego natura widać! Zresztą moja Oli też przedstawia się tak samo...No z wyjątkiem jednego drobnego, alejakże znaczącego szczegółu.....;-);-);-);-);-);-):-):-):-)

Ja mam obiadek już gotowy i czekam na moich członków rodzinki, bo wyszli na spacer przed 12, a Maja właśnie zaczyna sie budzić......:happy:
 
Do góry