reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Holandia

hej aOla
ja latalam z dzieckiem na trasie Krakow-Amsterdam
wczesniej ze SkyEurope, (nigdy nie narzekalam) teraz z Centralwings (raz, i rozne przeboje byly, a to godzina przesunieta, a to dzien wylotu, wiszenie na telefonie zeby dodzwonic sie do call center i potwierdzic zaproponowana zmiane) ogolnie cenowo OK i obsluga mila (panie stewardessy bardzo cierpliwe jesli chodz o biegajacego po samolocie dwulatka), zawsze zamawialam bilety jakies 3 mies. wczesniej - wtedy bylo to np. gora 30E+oplaty lotniskowe
nic innego nie lata do mnie na poludnie Polski, a z WizzAir z Eindhoven do Katowic nie korzystalam.
a tu link do strony lotniska: http://www.eindhovenairport.nl/
atu do centralwings: http://www.centralwings.com/
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej jestem spod Venlo i musialabym leciec do Poznania a tutaj z Eidhoven do Poz. niema zadnych lotow wy jestescie blizej Amsterdamu to wam pasuje lepiej

Gdyby ktos znalazl cos z naszych stron to bede wdzieczna.....Eidhoven-Poznań
 
Witam Was:tak:
Otrzymałam kartę szczepień Nikodema i Oliwiera do wypełnienia, ale nie wiem czy dobrze wypełniłam
Hepatitis B - WZW B razy 3
DTP - błonnica, tężec, krztusiec razy 4
Polio - Poliomyelitis razy 3
BCG - gruźlica 1raz
BMR - odra świnka i różyczka 1raz
Czy to są wszystkie szczepienia, które powinien mieć 4latek (prawie)?

Co to jest HiB? Wygląda na to, że Oliwier był na to zaszczepiony, a Nikodem nie, wiecie może dlaczego?
 
Witam :-)

Aneta HIB to bakteria Haemophilus influenzae typu B. Bakteria ta wywoluje m.in zapalenie opon mozgowych. Moze kiedy Niko sie urodzil ta szczepionka nie byla jeszcze w pakiecie szczepien :confused:

Uff ale duchota u nas :baffled:

 
Aneta,nie jestem pewna ale w Polsce to byla kiedys dodatkowa szczepionka ,na zyczenie,jednak glowy nie dam sobie uciac,tak mi cos swita tylko,moze sie myle:sorry2:
Ja tez myslalam o podrozy samolotem,ale jak pomysle,ze mam dojechac do Amsterdamu,potem lot i potem jeszcze podroz z Krakowa to juz chyba wole samochodem.Teraz na lotniskach jest odprawa celna czy jak weszlismy do srefy Schengen to zniesli?
 
Ostatnia edycja:
hej Dziewczyny!! Nie pisze jakos ostatnio, bo czasu brak, a i przez te upaly nie mam jakos weny...
Mam do Was pytanko w delikatnej i dosc "nietypowej" sprawie.. hihi..
Moja znajoma jest wdowa, juz jest w srednim wieku, chcialaby znalezc jakiegos fajnego faceta.. Chcialabym moze jej jakos pomoc, ona zreszta sama mi to zaproponowala... Chce dac jakies ogloszenie na marktplaats moze? chyba tam jest jakis dzial matrymonialny.. Czy nie wie ktoras z Was, pod jakim haslem mam tam szukac takich ogloszen?
Bede wdzieczna, bo z holenderskim to u mnie cienko..
 
Aneta, ta szczepionka tak jak pisze Kamila kiedyś była dodatkowa i płatna. Teraz o ile dobrze pamietam to przy 3 dziecku jest darmowa no i szczepionki skojarzone ( płatne) ja zawierają.

Tak sie dotleniłam na pikniku,że po powrocie do domu padłam i spałam razem z małym do 18.30 :cool2:

Ania rozpakowuj się szybko i wracaj do nas :-)

U nas właśnie pada sobie deszczyk i już nie jest tak duszno :-p
 
reklama
Sencilla tak jak pisze Kamila na Marktplaats jest rubryka kontaktow i prawie na samym koncu masz " Vrouw zoekt man". Tam mozesz dac ogloszenie znajomej. Albo "man zoekt vrouw".
 
Ostatnia edycja:
Do góry