reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

reklama
Czesc dziewczyny
Dzisiaj maly dal nam popalic, od 6 wczoraj wieczorem byl jakis niespokojny co zasnal ze mna i chcialam polozyc go do jego lozeczka to sie zaraz budzil, a o 1 w nocy to juz dal taki koncert :szok::szok::szok::szok: ale dostal butelke i wtedy zasnal. Nie mam pojecia co mu bylo na kolke to chyba nie wygladalo:eek:
Agasta ta babka tez mi tak powiedziala ale na wszelki wypadek kupujemy dzisiaj herbatke koperkowa
Ann sama radosc jak tak kopia, oczywiscie nie za mocno:-D
Natka witaj z powrotem w Nl
Pogoda piekna to wybierzemy sie na spacerek, malemu super sie spi na dworze a jak znowu taki cyrk w nocy zrobi to chyba pojde z nim na nocny spacer:-p:-D:-D
 
hej laski w etosie są pampki na promocji 3 paczki za 22,50 i chusteczki zwitsal 6-pak za 9,99.
wiecie o tym, że w etosie zbiera się pkt, które można wymienić na produkty zwitsal, frisso itp, prawda?
ja znowu się doję, mała właśnie się zbudziła zaraz ją nakarmię i idziemy na spacerek :tak:
 
hej laski w etosie są pampki na promocji 3 paczki za 22,50 i chusteczki zwitsal 6-pak za 9,99.
wiecie o tym, że w etosie zbiera się pkt, które można wymienić na produkty zwitsal, frisso itp, prawda?
ja znowu się doję, mała właśnie się zbudziła zaraz ją nakarmię i idziemy na spacerek :tak:


Ja sie wlasnie dzisiaj wybieram do etosa po pracy bo mam do odebrania pierwsze "zwangerkadoos" :-D
A zbieranie punktow tez mam juz obcykane, do zbierania to ja zawsze pierwsza... :-D :-D
 
ja mam jeszcze jak ktoś chce pkt zwitsal, w etosie też moża wziąć ich formularz z spaarprogramma, jak ktoś chce to prześlę pkt bo ja mam w nadmiarze :-)
 
agnes, to co najważniejsze mamy załatwione, czyli zespół:-) nie mamy jeszcze nauk do końca i zaproszeń rozwiezionych, ani nawet kupionych i w sumie listy gości tez nie mamy:eek::sorry:
ja jade do polski za 3,5 tygodnia na cały miesiąc:-) i potem w połowie lipca i zostaje juz do wesela:tak: a ty jak robisz????

agasta wiem o tym:tak:

gosia no to nieźle mały daje wam o sobie znac:baffled:

chanelka hejka:happy: jak się czujesz i jak dzidzia???
 
Witam Was po świętach:tak:
...ale się rozpisałyście:-)
Agasta ja też zbieram punkty:tak: i mam taki zapas chusteczek nawilżających, że łohoho :szok::-), jeśli ktoś używa etosowych pampersów to na opakowaniu też jest 1 punkt:tak:. Można poprosić w etosie kartę (kosztuje 2,5e) i wtedy masz taniej w etosie, V&D, AH, PRAXIS, Dixons, itp (dokładnie nie wiem na czym to polega bo dopiero tą kartę zakupiłam):tak:
Natka fajnie, żę już z nami jesteś:tak:, Jak Ci minął urlop:confused:
Ann gratuluję pierwszych kopniaków:tak:
Gosiu mam nadzieję, że Daan czuje się już lepiej:tak::-)
Karola ja też dziś się za pranko zabrałam, bo po świętach sie troszkę tego uzpierało:tak:
Pauka zdrówka Ci życzę :-):tak:
Agnes jak Twoje przygotowania do ślubu:confused:
Życzę miłego dnia kobitki:-)
 
Aneta to o czym piszesz to karta air miles i na nią nie dostajesz zniżkę :no: tylko zbierasz pkt np. w etosie, ah, praxis itp. Tak wogóle to nie wiem czy wiesz ale musisz (chyba) się zarejstrować na stronie Air Miles : Home

Szczegóły zbierania pkt w konkretnym sklepie opisane są tutaj
Air Miles : Deelnemende bedrijven

Za te punkty możesz kupić rzeczy w sklepie internetowym air miles
Air Miles Shop
a w v&d dostajesz 20% zniżki ale dostając zniżkę odciągają ci pkt z karty i dodatkowo musisz mieć vip kartę z v&d żeby to działało :tak:
Możesz też np kupić bilety samolotowe ze zniżką nawet do 80 euro ale tylko wtedy jeżeli zamawiasz wycieczkę przez internet.
Albo np kupić bilety wstępy do zoo czy parku atrakcji ze zniżką

A to o czym ja mówię pkt z etosa to za zakup dziecięcych produktów z wyjątkiem mleka w proszku to dostaje się pkt i wymienia je na nagrody
szczegóły tutaj
Spaar voor korting of gratis producten - Etos

a tu o zbieraniu pkt z produktów zwitsal
Zwitsal : de beste verzorgingsproducten voor je baby

no to teraz juz chyba wszystko jasne :-)
 
reklama
my właśnie wpadłyśmy do domku na obiadek....piękna pogoda, słoneczko przygrzewa, że grzech siedzieć w domu:tak::tak::-)
Robię kawkę...Jeszcze ktoś się dołączy????:-):-):-)
 
Do góry