reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Nie no nie martwie sie zreszta jutro sie wszystko wyjasni, juz sie doczekac nie moge...
najgorsze jest tylko to ze spac w nocy nie moge bo mi nogi cierpna jak na bokach leze a na wznak to juz wogole nie moge bo mnie dusi :szok: cos czuje ze mam do porodu po spaniu.

P.S. Aniu u was wszystko ok, rybki nakarmione, kwiatki podlane :tak:;-)a trawa na balkonie cudna, szkoda ze u nas chwilowo slonca nie ma :baffled:
 
reklama
hej mamuski mam pytanko,ale z calkiem innej beczki jak widzialyscie (zalozylam nawet temat) podoba mi sie wozek quinny speedi sx,ale ostatnio widzialam wozek x-adventure i to w calkiem przystepnej cenie, w porownaniu z quinny. Czy moze mi ktos powiedziec cos wiecej na ten temat, ktory jest lepszy waszym zdanie, bo ja mam coraz wiekszy metlik w glowie, z gory dziekuje za pomoc:)
 
Hej dziewczyny,
rano dzwoniłam do pracy powiedzieć że jutro na 100 procent nie przyjde bo sie rozchorowałam na całego i wiecie co, przed chwilą do mnie dzwonili że jutro mam przyjść do pracy, bo dziś dostali bardzo dużo zamówień i brakuje im ludzi, ha ha.
Jeszcze niespałna 2 tygodnie temu chcieli żebym siedziała w domu bo nie mieli dla mnie pracy a teraz jestem chora i żadają żaebym przyszła. Żart roku :-D
A najlepsze jest w tym wszystkim to, że wczoraj załatwiłam sobie wolne na piątek, bo w piątek żłobek jest zamknięty i nie mam gdzie zostawić małej, a oni mi dziś mówią, że po konsultacji z szefostwem wolnego mi dać nie mogą, bo w piątek już 5 osób ma wolne i będzie im brakować ludzi, więc ja nie mam szans na wolne :szok: A jeszcze wczoraj mi powiedzieli, że nie ma problemu, dziś dostali dużo zamowień i już dupą trzęsą. Normalnie cyrki w tej robocie jak nie wiem co.
Kleżanka z kolei wychodzi za mąż pod koniec sierpnia i chciała wolne 3 tyg przed ślubem, bo musi jeszcze kilka spraw załatwić to jej powiedzieli że nie dostanie, że może tylko 2 przed i ewentualnie tydzień po sobie zwiąć.
Normalnie porażka :baffled:
 
czesc dziewczyny
ja dalej leze korzystam ile sie da poki moge, jutro ostatni dzien przychodzi babka z kraamzorgu:-:)-:)-( szkoda ze to tak krodko
maly w nocy daje popalic w dzien spi a w nocy chce z nami spac, co polozymy go do lozka to ryk. Agasta moj maly juz teraz z 20 minutowa przerwa wypija czasami 120 ml.:tak::tak::tak: a rosnie jak na drozdzach. Dzisiaj mialam wizyty chyba wszystkich instytucji: polozna, lekarz rodzinny, pielegniarka na badanie sluchu i pobranie krwi mam nadzieje ze to na razie wszyscy:baffled::baffled::baffled:
teraz nawet nie mam czasu was czytac na biezaca :sorry::sorry: a zaraz juz musze isc budzic malego na kapiel, mam nadzieje ze jakos uregulujemy mu ten czas spania
narazie dziewczyny
 
Ann a patrzyłaś na te stronki co Ci kiedyś na pw wysłałam? Nie było tam nic ciekawego?

patrzylam, patrzylam kochana, mimo wszystko na nowy sie nie zdecyduje chyba, moze bede miala od znajomych (trzeba bedzie chyba tylko gleboki dokupic) albo kupie uzywany na marktplaats bo te ceny to mnie dobijaja...:szok:
 
Ann ty się nic nie stresuj, bo ruchy dzieci sa wyczuwalne tak mniej więcej między 18 a 20 tygodniem....Ale to est uśrednone i wiadomo, że u jednym szybciej a u jednych później....A ty z racji tego że masz dwójeczkę w brzuszku i one pewnie będą ciut mniejsze, to możliwe że i później ich poczujesz....:tak::tak::-)
Jutro idź na to badanie pozytywnie nastwiona!!!! Ja z niecierpliwością bedę czekać na wieści.....:tak::-D
 
reklama
Ann ty się nic nie stresuj, bo ruchy dzieci sa wyczuwalne tak mniej więcej między 18 a 20 tygodniem....Ale to est uśrednone i wiadomo, że u jednym szybciej a u jednych później....A ty z racji tego że masz dwójeczkę w brzuszku i one pewnie będą ciut mniejsze, to możliwe że i później ich poczujesz....:tak::tak::-)
Jutro idź na to badanie pozytywnie nastwiona!!!! Ja z niecierpliwością bedę czekać na wieści.....:tak::-D

Kochana jak najbardziej pozytywnie nastawiona jestem :tak:
Tylko juz wszyscy pytaja czy czuje, a ja nie czuje, albo nie wiem ze to to...:szok::-D
 
Do góry