reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Holandia

Witam,

Alu wszystkiego naj, naj, naj.
Gosia gdzie jesteś bo sie niecierpliwimy :-)
Magdalena chrzest naszego kuzyneczka nie był podczas mszy. Był to tylko i wyłącznie chrzest połączony z 2 modlitwami i kilkoma piosenkami.

Tak na marginesie to w Holandii katolcki kościół pozwala wziąć ślub i ochrzcić dziecko nawet w przypadku, gdy rodzice nie są ochrzczeni :szok:

Wczoraj karmiłam małą butlą i dawała sobie świetnie radę. Wypiła 90 ml i poszła zadowolona spać. W nocy dałam jej cyca a zaraz jak się zbudzi to kolejna próba butli :-)
Na 9:10 jede do denstysty bry :baffled:
 
reklama
Dzien dobry mile panie!
Umieram z ciekawosci, co u Gosi... Wczoraj tez moja kolezanka ze studiow urodzila... Fajnie, prima aprilisowe dzieciaki :)
 
Witam
Alu z okazji urodzin zycze Ci duzo radosci,miłosci,szczescia i aby kazdy nastepny dzien był lepszy od poprzedniego!!!!!!!!:tak:
Agasta gratuluje Clauii picia z butli:tak::-)
Kochane udał sie wieczorek,udał:-DA dzis idziemy na 2 godz do pracy na prasowanko. Moj luby tez tam dzis pracuje:tak:Wiec cała rodzinka bedzie razem pracowac:rofl2::rofl2:
Pije kawusie i zaczynam sie zbierac.
 
Ja już po denstyście :-)
Rano Claudia pociągnęła trochę butlę i zaczęła ryczeć. Teraz wróciliśmy to płakała że chce jeść i znowu problem z piciem butli :wściekła/y:
 
Witam po kilkudniowej nieobecność:tak:
ewcia12 musisz się zalogować i kliknąć Uw gegevens en reacties, i tam masz podane na którym miejscu jesteś, musisz sprawdzać zawsze z środę z poprzedniego tygodnia na którym miejscu jesteś, bo to się zmienia.
Ann świetny brzuszek:tak:i murzynek też apetycznie wygląda:-). Dziękuję za powodzenia na teście:-)
Magdalena bez dzieciaczków byłam ok 3godz, więc przeżyłam, a na imieninki jechaliśmy do siostry, która właśnie przyjechała po moje dzieciaczki wcześniej:tak::-). My też się wybieramy chyba w niedzielę (mój M w sobotę pracuje) na ciuchowe zakupy, bo jakos szybko te moje dzieci chyba rosną:laugh2::-D. No i muszę sobie szafę odświeżyć w ciuchach, bo jeden rok byłam w ciąży, następny mieliśmy kryzys finansowy (nasze początki w NL), a teraz mam żałobę i sama nie wiem co mam kupić:baffled::confused: Postanowiłam, że nie będę kupować czarnych ciuchów, tylko jakieś ciemniejsze np szary, brąz lub czarny z jakim tam kolorkiem, latem się uparuję w tym czarnym:-(.
Karola ale ten Twój Michałek jest kochany, pozwolił Wam pospać do 11:szok:, szczyt moich marzeń:-D:-D:-D Karola jeśli kobieta się zgodziła, abyś chodziła z małym sprzątać to ja bym zaryzykowała:tak:, co Ci szkodzi, najwyżej jeśli uznasz, ze nie dajesz rady to poszukasz opiekunki czy żłobka :tak: Fajnie, że Wam się wieczorek wczoraj udał i życzę dużo miłości z okazji 7 rocznicy :-):tak:
Jak Michaś w pracy się spisał :confused::-)
Seniclla jak dziewczynki zdrowe już:confused: Zdjęcia dziewczynek cudowne, Marysia ślicznie się uśmiecha, a mama na tym zdjęciu świetnie wygląda:tak::-)
Aniu jak sie Erni czuje:confused: Świetne zdjęcia rodzinki nad morzem:tak: Ślicznie wyglądcie:-) Biszkopcik z truskawkami palce lizać:laugh2::tak:
Agasta ta Twoja księżniczka to wypisz wymaluj tatuś:-) Fajnie, że Claudia radzi sobie już z butlą:tak:Gratulacje z okazji ukończenia 3 miesiąca życia dla Claudii:tak:
Natka jak z Twoim zdrówkiem:confused: Lepiej Ci już :confused: Co u Zosi słychać:confused:
Pauka, Majka wzbogaciła się już o następną perełkę:confused::-) Brawa dla dzielnej pływaczki:tak:Gratuluję mamie zdolnej córeczki:-) Zdjęcia fajowe, skubaniec też pysznie wygląda:tak:.
Beauty fajnie, że coraz więcej radzisz sobie z niderlandzkim, gratuluję:tak::tak::tak:. Na teście troszkę byłam zaskoczona, bo moja kumpela mi mówiła, że miała 3 zadania na inteligencje i zajęło jej to chyba 10min, a ja miałam chyba 25 zadań:szok:, ale poszło całkiem dobrze:tak::-). Zaczynam 15.04 (już nie mogę się doczekać:laugh2:) i mam aż 380godz:szok::szok::szok::-) (mój mężuś również tyle), a Ty ile masz godzin? Gdzie chodzisz, do którego oddziału:confused: Musimy się kiedyś na kawę umówić, może wpadniesz do mnie w przyszłym tygodniu:confused: i Karola do nas dołączy:confused:. Oczywiście wszystkie mamusie u mnie mile widziane, wiec ZAPRASZAM:-):-):-):tak::tak::tak:
Niunia jak Wiki, przebiła się ta czwóreczka:confused: Mojemu Oliwierkowi wychodzą właśnie czwórki na dole:tak:
Agnieszko jak Twoje dzieciaczki:confused:lepiej już:confused:
Alu spełnienia marzeń i wszystkiego naj:tak::-):tak::-)
Gosiu skrobnij zdanie, jak się czujesz:confused:

Wczoraj tir wjechał na chodzik przy przejściu dla pieszych na którym ja stałam z wózkiem z Oliwierkiem, zdążyłam, odskoczyć i pchnąć wózek, ale Pan który stał obok już nie i naczepa przejechała mu po nogach:szok::-( Mieliśmy szczęście, dobrze, że nie zagapiłam się nigdzie, bo owa ciężarówka wjechałaby prosto na wózek z Olim:-:)-:)-(

Mój Oli ma takie pomysły, że nie wiem skąd on je bierze... Ostatnio wszedł do pralki, nie mam pojęcia jak ją otworzył, bo była zamknięta, dziś schował swoją butelkę z sokiem do szuflady z taty bielizną:szok: i chyba 2 godziny jej szukałam:baffled::laugh2:, przedwczoraj przewrócił szafkę z butami na moją nogę:baffled::szok:, nauczył się wyłączać TV, non stop wyłącza, więc zakleiłam plastrem, ale go oderwał:baffled:, 30 razy dziennie sprząta mamie w szafach, wczoraj posiał kawę po całym mieszkaniu:szok::szok::szok:. Jak mam nastawione pranie to mi non stop pralkę wyłącza:baffled:
Dziewczyny ratujcie kiedy to minie:confused::baffled:

Wczoraj pół dnia spędziłam na pieczeniu różnego rodzaju mięska na święta :-D, pomroziłam i na święta będzie jak znalazł :tak:Nie chce mi się w święta przy garach stać:no:. Fasolkę po bretońsku już zaprawiłam w słoiki:tak:. Dziś robię jeszcze mielone z serem i pieczarkami:-)
Będziemy mieli rodzinkę mojego męża z Belgii na święta, więc mam nadzieję, że miło spędzimy święta mimo, że w NL:-)
Powiedźcie gdzie kupię taniego grila:confused: Takiego za 15-20e:confused: Widziałam nawet za 49e:szok:, a chcę coś tańszego:tak::-)

Zapomniałam się pochwalić, że Niko przedwczoraj był kilka godzin przyzwyczajać się do grupy wyżej czyli II, bardzo ładnie sobie radzi, gada po niderlandzku jak najęty:szok: :-) i jeszcze się pochwalę, że coraz lepiej nam idzie czytanie oczywiście po polsku:-):tak:
Miłego dnia życzę:-):tak:
 
Ostatnia edycja:
Anetko ale się rozpisałaś :szok: Fajnie, bo lubię czytać co u was słychać.
Dziękujemy za gratulki dla Claudusii, a Tobie gratuluję pomysłowego synka :-D
Co za historia z tym tirem :szok: Na szczęście nic Wam się nie stało.
Taniego grila możesz kupić w actionie ale ile dokładnie kosztuje to Ci nie powiem. No i nie jestem pewna czy już są w sprzadaży, ale wydaje mi się że powinny już być.
Chorowitki jak wasze zdrówko?

Bo ja dziś w nocy zbudziłam się z bólem garła i do tej pory mnie trzyma :-( Mam nadzieję, że się nie rozchoruję na weekend. W niedziele rano może wybierzemy się całą rodziką na basen :-).
 
Aneta ale cie poniosło hihi:-):tak:Extra!!!Ciesze sie ,ze dobrze ci poszło z egzaminami:tak:Ale ma pomysły Oli ,prze śmieszne . A mnie to dopiero czeka za pare miesiecy :tak::tak::-DFajny pomysł z tym mieskiem na swieta:tak:A jakie robiłas,daj pomysł:sorry:
Okropny ten incydent z tirem:wściekła/y::no:,dobrze ze z wam nic nie jest.Jezdza takie patałachy,i na nic nie patrza!:no::wściekła/y::angry::angry::angry::angry:
My juz po pracy,zostalismy 3 godz .Nie było zle,Michałek jak zobaczył ta babke to sie rozpłakał :laugh2:A potem lezal sobie grzecznie na łózku a ja prasowałam.Potem był marudny i musiałam go uspic na rekach.Ale było ok.Lece cos zjesc bo głodna jestem:tak:
 
reklama
Hej!

Anetko - to najdłuższy post jaki widziałam!:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::-D
Super a ja Ty to wszystko spamiętałaś???;-)
Grilla właśnie oglądałam w KIJKSHOPIE:laugh2: za 19,00€ więc limit mam dobry...
Karola no widzisz daliście radę...super!Ja też wyprasowałam - 12 koszul,3 pary spodni i jeszcze jedną wielką torbę dziecięcych ciuszków!!!:-)
Moje prasowanie w domu zyskuje pomału sławe:laugh2::sorry:...
Gosia świata nie widzi poza swoim maleństwem ....i dobrze!:tak::-D
Ja uciekam na kolacyjkę małą!
 
Do góry