reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

reklama
Anetka dzieki:tak::-D
Ala gratuluje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I ciesze się razem z wami:-):tak::tak::tak::tak:
Lece do mojego lubego:tak:
Dobrej nocki mamusie;-):tak::tak:
 
Ala gratulację!Cieszę się Twoim szczęściem...:-D:-D:-D
Ja właśnie wróciłam z wizyty u nowej koleżanki a jej mąż pomógł mi z papierami bo on Holender...i się okazało że prawdowpodobnie będe płacić bardzo małe pieniądzę za opiekę nad naszymi maluchami!:-):tak:
Biorąc pod uwagę nasze dochody między innymi!:sorry2:
Ann dbaj o siebie...
Gosia śliczne imiona...:tak:
Aneta ja też chce kiszonego!:-)
My do PL jedziemy...na szczęście, ostatni raz byłam na wakacjach!i się troszkę stęskniłam...:sorry2:;-)
A teraz zmykam do wyrka...Bo jutro do pracy!
 
Kochane!

Ponawiam moje pytanko odnośnie prezentu na rocznicę dla męża...czy ktoś ma jakieś ciekawe pomysły???:szok::szok::-D
Czas mi się kończy a u mnie w głowie pustka!:baffled::sorry2:



Pomyślcie o mnie przy kawie...
Sencilla zmęczona wczoraj byłaś tak?:sorry2:;-)
 
Alu moje wielkie gratulacje:tak: bardzo się ciesze:-)

ania pije kawke i myśle o tobie- jak sobie życzysz:-D
sencilla- czemu sie nie odzywasz????:cool2:

nie śpie już od 6 bo mała się obudziła na mleko i już nie mogłam zasnąc, wiec włączyłam pranie i zaraz mykam prasowac,bo uzbierało się tego chyba ze 3 prania:zawstydzona/y:
dziewczyny wczoraj popołudniu byłam u znajomej na takim pokazie ciuszków używanych dla dzieci:happy2: ale nakupiłam Zosi ubranek, ale ta babka- holenderka, miała cudowne te ubrania:sorry2: śliczne, kupiłam ubranek od niej za 11,5 euro, połowa z metkami,a reszta używana,ale takie bialuśieńkie te ciuchy że niewiem czy ktos faktycznie je nosił:confused: ale mam tak, sweterki, 3 pary spodenek, 4 sukienki, bluzeczke na długi rekaw na krotki, chyba z 15 sztu wszystkiego:shocked2: ale się ciesze,że tanim kosztem obkupiłam Zosię:cool2:

buziaczki
pozdrawiam was wszystkie:-p
 
Witam rankiem:tak:
Alu gratuluję i wiem jak się cieszysz, bo ja w listopadzie przeżywałam to samo:-)
Aniu na ogóreczki zapraszam jak najbardziej (tak naprawdę to Ty blisko masz do mnie wiesz:confused:):tak:. Fajnie, że będziesz płaciła mniej za opiekę nad dzieciaczkami:tak:
Aniu może kup mężowi zegarek:confused:, perfum:confused: jakiś fajny ciuch:confused: O ile dobrze pamiętam to na rybki jeździ, więc może jakiś sprzęt z tym związany:confused:
Natka to Ci się udało z tymi ciuchami:tak::-)
Karola wyspałaś się po tej upojnej nocy;-):-D
 
Witam,
melduję że przespaliśmy całą noc do godziny 6:40. Teraz jedziemy po chlebek, później po lodówke turystyczną na którą mój luby czekał od września 2008 :szok: wkońcu dowieźli do sklepu :-D po drodze zaliczymy kawke u mojej byłej nauczycielki holenderskiego, w drodze powrotnej muszę do mnie do pracy skoczyć, na 14:30 jedziemy do szpitala na usg bioderek a ja na 16:50 mam jeszcze dentyste :baffled:
Także pracowity dzień się zapowiada :-)
 
Wróciliśmy już ze sklepu więc teraz napisze więcej :-)

Natka zdrówka dla Zosieńki. Ale Ci się fuksło z tymi ciuszkami :-)
Ala gratuluję chatki. Jak się czuje Marthusia?
Karola ząbków jeszcze nie widać, ale mała ma takie huśtawki nastrojów, że ło ho ho. Wczoraj cały dzień praktycznie szalała a wieczorem tak grzecznie leżała na dole w łóżeczku, że co chwilę musiałam do niej zaglądać, bo nawet nie było słychać jak oddycha. Leżała jak zahipnotyzowana i około godz czasu wpatrywała się wielki oczami w sufit, bez mrugnięcia, bez najmniejszego drgnięcia ciałem :szok: Później jej się przypomniało że czas najwyższy dać o sobie znać i zaczęła tak ryczeć, że nie mogliśmy jej uspokoić. Poszliśmy ją kąpać (a to świetnie na nią działa jako środek uspokajający i nieco nasenny), nakarmiłam ją i spała od 21:30 do 6:40.
Gosia dasz radę. Jeszcze troszkę i będziesz już tulić Daana w ramionach :tak:
Niunia całuski dla biednej Wikusi
Ann odpoczywaj i się nie przmęczaj.
Aniu ja w pl też byłam ostatni raz na wakacjach. Dokładnie to 2 pierwsze tyg lipca. Też już się stęskniłam.
Aneta a wiesz że ja jeszcze nigdy nie jadłam owocowej zupy? Będę musiała wypróbować kiedyś Twój przepis.
Sencilla, Pauka gdzie się podziewacie?

Widzę, że o ogórkach kiszonych mowa. Mi mama zapas przywozła, ale co z tego jak jeść nie moge bo armię piersią :baffled:
A tak a propo to od kiedy mniej więcej będe mogła sobie pozwolić na "małe co nieco" żeby Claudii nie zaszkodziło?

Czekam aż mała wstanie, nakarmie ją i jedziemy po tą lodówkę.
 
reklama
Dzien dobry,
wlasnie wchlonelam sniadanko...

dzisiaj tak jakby lepiej sie czuje, poki co glowa nie boli, dzieki dziewczyny za rady dzisiaj juz nie czuje zadnego napinania ale jak sie powtorzy to zadzwonie do lekarza, chyba za duzo przedwczoraj sie narobilam i to pewnie dlatego...
dzisiaj jeszcze luzny dzien wprawdzie ide do pracy ale tylko na chwile wiec znowu bede odpoczywac, no i biore sie wreszcie za testy na prawko bo teorie juz przerobilam a i te jazdy juz bym zaczac chciala, bo brzucho rosnie w porywajacym tempie :-D
a co kochane dzisiaj na obiad robicie ? bo ja pomyslu nie mam :confused:

Ala, gratuluje mieszkanka !!:-)
Ania, ja tez myslalam tak jak Aneta co do prezentu dla meza
natka , to faktycznie obkupilas Zosie za niewielkie pieniazki :tak:

pa milego dnia
 
Do góry