reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Czesc dziewczyny
ja sie jeszcze kulam:baffled:, ale juz powoli dojrzewam do mysli ze chcialabym miec to juz za soba, meczy mnie to czekanie wprawdzie to jeszcze tydz. do terminu ale......, i te pytania wszystkich dookola "jak sie czujesz, jeszcze nic????" strasznie mnie to zaczyna irytowac:crazy:, a moze juz jestem przewrazliwiona:dry::dry:
U nas widze sloneczko wychodzi moze sie pojde przejsc
Zdrowka dla wszystkich dzieciakow :tak::tak:
 
reklama
Karola to, że zareagowałaś na mieszkanie i byłaś na 2 pozycji to nic nie znaczy, zobacz teraz lub za 2 dni na której będziesz pozycji, bo to wszystko przez tydzień czyli do następnej środy może się jeszcze 500razy zmienić:baffled::tak:
Zupa prosta, zaraz przepis napiszę, ale ja na oko robię:-D:-D:-D, więc dokładnej proporcji nie podam.
Gosiu musisz cierpliwie czekać:tak: i nie wolno Ci się denerwować:-) Za kilka dni będziesz miała już maluszka przy sobie:tak:. Myśl pozytywnie, nie ile jeszcze Ci zostało, a ile już za Tobą:tak::-) Jesteś już o krok od mety, więc głowa do góry;-):-)
 
witam i ja,

Ala, Natka , duzo zdroweczka dla dziewczynek... :tak: Natka, podawaj Zosi duzo picia...
Niunia, biedna Wikusia... dobrze, ze nic gorszego sie nie stalo...
Ann, lepiej nie zaniedbuj tego badania krwi...
Anetko, moj Manuel teraz juz tak nie przybiera duzo na wadze... zazwyczaj tak do roku czasu dzieci przybieraja szybko i duzo... jak byl niemowlakiem to byl "sporym grubaskiem" ... :tak: jak mial niecale 7 miesiecy to wazyl 10kg 250gram... :tak::-D Aneta, nie pisz o kiszonych ogorkach, bo juz mi slinka cieknie.... ja je tak uwielbiam, a tutakj ich nie ma...
Natka, ja mam Buzzy czerwony o trzech kolkach... :tak: :-D ten zielony co pisalas to mi sie nie bardzo podoba... ale to oczywiscie rzecz gustu... mnie podobaja sie w sumie te wszystkie trzy modele... znowu moje dwie kolezanki maja ten Maclaren i sobie zachwalaja... ja raczej wybiore ten, w ktorym malemu sie bedzie najwygodniej siedzialo, zobaczymy... a jak tobie sie podoba Buzzy, to ten Mutsy jest bardzo podobny do niego, tylko mniejszy... ;-)
Karola, wszystkiego najlepszego dla Twego lubego... milego wieczorku Wam zycze... ;-)
Ania, gratki dla Ernesta za samodzielne obslugiwanie sie nocnikiem... ;-)
Sencilla, wlasnie gdzie jestes... a Gosia, maluszek jeszce w brzuszku? :-)
 
Gosiu, sorki, pisalam moj post z przerwami (bo Manuel mi pomagal)... ;-) i dopiero teraz widze, ze sie odezwalas... nie denerwuj sie, ani sie nie obejrzysz i bedziesz sciskala malenstwo w ramionach... :tak::-)
 
magdalena, bylam i oddalam juz krew... zdazylam miedzy deszczami a do szpitala mam dwa kroki, tylko zawsze jak tam szlam to bylo pelno ludzi a dzisiaj trafilam i nie bylo nikogo...
a wogole to dalej sie zle czuje, tak jakos dziwnie mi sie brzuch napina jak chodze :baffled:
 
Aneta tak właśnie myślałam,że to nie takie proste:tak::-)No już jestem na 29:baffled:.:tak:
Magdalena dzieki za życzenia ,na pewno przekaże:tak::-)
Ann to oznacza wiecej odpoczynku i wylegiwania się!!!:tak:A jak czesto ci sie bedzie to zdarzać,skonsultuj się z ginem:tak:
Gosia już nie długo,ani się obejrzysz a już bedzie z taba malutki.Jakie imie bedzie miał???
My tez miedzy deszczykiem pospacerowaliśmy:-)Co prawda trwało to jakieś 20 min:szok::-DAle dobre i to!Wiecej czasu zajeło ubranie sie hihi:tak::-D
Ide robic zupke, pomidorowa.I piersi z pieczarkami i serem.
 
Ostatnia edycja:
Hej kochane!

Fajne że tak dużo nabazgrałyście...:tak::-D
Ja dziś mam super dzień...najpierw byłam na kawce urodzinowej HOL, potem zjadłam lunch z moją koleżanką w Tilburgu i oczywiście kolejną kawkę wypiłam :-D, wróciłam do domu a tu krokieciki na obiad małżon zrobił...:-D:szok:
Dzieci zostały z nim więc mam dziś wyjątkowo luźny dzień a to tego na 18.00 jestm umówioną z nowopoznaną Polką na "póżną kawkę"bo mam mi pomóc coś załatwic w Belastingu...:tak:;-)
Dawno mi tak dobrze nie było...:-D:-D:-D
Wszystkim chorym i obolałym zdrówka życzę a Ann ty więcej odpoczywaj kochana!:tak:
Gosiu Ty też korzystaj z okazji i ciesz jeszcze spokojem...
Miłego popołudnia....
 
Karola ja również życzę wszystkiego naj dla Twojego ukochanego:tak:
Aniu oj rzeczywiście masz dziś luźny dzień:tak:.
Ja właśnie się dowiedziałam, że nie jedziemy na święta do PL:baffled:, dopiero 2tyg po świętach, bo mój M ma dużo pracy.
Ann ja na Twoim miejscu zadzwoniłabym do lekarza i powiedziała o tych skurczach. U Ciebie jest dwójka, więc mogą się spieszyć na świat, a mają jeszcze dużo czasu, więc chociaż zadzwoń do lekarza i poinformuj go o swoich dolegliwościach:blink:
Magdalena ja mam zapas więc zapraszam na kiszone ogórki;-):-):tak:. Mój Oli ma 16 miesięcy i nawet 10kg nie waży, a je bardzo dużo:tak:
Miłego wieczorku życzę:tak:
 
reklama
Tak wiem dziewczyny ze na pewno jeszcze nieraz bede wspominac ten spokoj ktory mam teraz, ale to czekanie :dry::dry: no i jestem ciekawa jak to bedzie:confused::tak:
Karola imiona wybralismy holendersko-polskie Daan Wojtek:happy:
Ann odpoczywaj to naprawde pomaga, ja teraz jak mnie brzuch boli to okladam sobie cieplym termoforem albo cieply prysznic biore i odrazu lepiej, a wogole dzwon do lekarza oni bez problemu udzielaja wszelki informacji a i ty zaraz poczujesz sie spokojniejsza
Udanego wieczoru wszystkim zycze:-):-)
 
Do góry