reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Holandia

Dzien dobry,
Witam sie i ja... :biggrin2: niedawno wstalam bo dzisiaj wolne... :-D jak cudownie pobyc w domku...:rofl2:

wlasnie sniadanko wcinam
musialabym isc wreszcie na to badanie krwi chociaz nie chce mi sie bo pogoda do niczego...:baffled:
 
reklama
Dzień dobry u nas dziś pada a ja muszę na zakupy iść:szok:mój A pracuje w innej firmie i od poniedziałku i wraca dopiero o 19 :szok:przedtem pracował bliziutko i jak coś to mogłam go odwieżć do pracy i miałam samochód aalbo on się wześniej urwał nie bylo z tym problemu a teraz musi siedzieć do końca:szok:a ja jestem uziemiona:crazy:
Anetko mój Dawid też w sumie dużo zjada ale na wadze nie przybiera ostatnio na szczepieniu lekarka powiedziała że za mało waży ale jak nie chce to co mu zrobię ale w końcu mam spokój narazie z ząbkami mam nadzieje:tak::tak:

Sencilla ja bym prosiła 2 płytki i oczywiście możesz wysłać kiedy będziesz miała czas:-)

laski u mnie jak by się przejaśnia może jednak wyjdę jak się mały obudzi

teraz idę sobie obiadek przygotować póki mały śpi:tak::tak::tak::tak:
narka do potem
 
dziewczyny u nas kiepsko, Zosia chora, całą noc nie zmrużyłam prawie oka, bo albo plakała albo piszczała, albo się wierciła i to nie od ząbków:no: poszliśmy do lekarza i zgadnijcie co???? normalnie nam coś zapisał:szok: byłam w szoku:szok: dał jej antybiotyk, bo ma jakies bakterie i nie chce nic jeśc:-(
teraz śpi, ale co z tego jak co 10 minut budzi się z płaczem:-(
 
natka- po antybiotyku zosia na pewno lepiej sie poczuje:tak:

a u nas wiki dzisiaj sie przewrocila -rozciela dziaslo i brode ma zadrapana, bylo tyle krwi ze sie przestraszylam:-( całe szczescie że mój P był w okolicy i szybko przyjechał... dobrze że nic powazniejszego sie nie stało...:zawstydzona/y:
my mielismy jechac do znajomej ale wiki zdazyla zasnac, pogoda okropna i chyba posiedzimy w domku:baffled:



miłego dnia;-)
 
Witam Was kobitki:tak:
Natka, Alu, Niunia biedne księżniczki:-(, zdrówka życzę:tak:
Agnes ja jestem non stop uziemiona:baffled: i chcąc nie chcąc dziś wiatr i deszcz a ja musiałam zapierniczałam zaprowadzić Nikodema i odebrać ze szkoły. Do sklepu po chleb już nie wykręciłam, bo mi się nie chciało na taką pogodę, więc mój M kupi jak będzie wracał z pracy. Kończy o 16, a o 16:30 jest w domu, więc nie jest tragicznie:-)
Ann Ty to masz dobrze:tak:, wylegujesz się do tej godzinki:tak::-), kiedy ja będę miała taki dzień:confused:
Aniu, Pauka pysznej kawuni życzę:tak:
Beauty co u Ciebie:confused:
Sencilla gdzie się podziałaś:confused:
Co tutaj tak cicho, gdzie się podziewacie dziewczyny:confused:

My właśnie wcinamy obiadek, dziś kotlety mielone z serem, ziemniaki i kiszone ogóreczki:tak:
 
natka, to faktycznie cos powazniejszego jak antybiotyk przepisal, ale to dobrze przejdzie jej szybciutko, zdrowka duzo ;-)
ja na obiad mam kotlety schabowe z wczoraj bo robilam
Aneta, to tylko dzisiaj tak bo mam wolne :tak:ale juz zaliczylam drzemke bo czuje sie fatalnie, glowa mnie tak boli ze :szok: wzielam juz 2 paracetamole ale nic nie pomoglo, jakby stado koni mi po niej przejezdzalo, i co sie schyle to mi tak pulsuje ze caly czas leze... to chyba przez ta pogode... wietrzysko u nas straszne no ten deszcz :baffled:
zrobilam sobie teraz kawke moze to pomoze
A Sencilla wlasnie gdzie jestes? Beauty, twigless, mamo mikolaja i reszta??
 
Natka ja wczoraj miałam pomidorową z laną kluską tzn mój M miał pomidorową, a ja z dziećmi zupkę owocową:tak::-)
Ann może masz niskie ciśnienie i dlatego Cię tak głowa boli:confused:
Ja ogólnie mam non stop niskie ciśnienie, średnio 60/90, ale jak z Oliwierkiem byłam w ciąży i poszłam na wizytę to miałam raz 40/60 i mój gin nie chciał mnie do domu puścić:no:
Olgunia to już chyba w ogóle do nas nie zagląda:no:
 
Ostatnia edycja:
Ann może masz niskie ciśnienie i dlatego Cię tak głowa boli:confused:
Ja ogólnie mam non stop niskie ciśnienie, średnio 60/90, ale jak z Oliwierkiem byłam w ciąży i poszłam na wizytę to miałam raz 40/60 i mój gin nie chciał mnie do domu puścić:no:
pewnie tak, dobrze ze moge sobie polezec, chociaz nosi mnie zeby cos zrobic, ale nie dam rady...
no olguni tez dawno nie bylo :confused:
 
reklama
Czesc:-)
Natka ,Ala zdrowka dla dziewczynek:tak:
Niunia biedna Wikusia,ale sie musiałas strachu najeść.:baffled:
Pauka powodzenia w roznoszeniu cv:tak:
Agasta i jak z zabkami Claudii?
Ann ,jak ci dobrze.Ja ostatni raz takie byczenie miałąm w ciazy:-D:tak:
Aneta jaka to zupka owocowa,daj przepisik:-D:tak::-)
U nas sie wypogdziło.Zareagowałam w społdzielni i na jednym z mieszkan byłam 2 .I teraz ma czekac na jakis ich ruch???
Moj A ma dzis urodzinki wiec ,wieczorkiem kolacja sam na sam:tak:;-)
 
Do góry