reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Beauty!

No to wrzuć ten przepis na paczki z ziemniaków...brzmi intrygująco!:-D:-D
A odnośnie szybkich pączków to serki homo gdzie kupujecie w AH?może byc DANONE?:sorry2:
 
reklama
Sencila przybij 5-tkę:-D:-D:-D
Aniu myślę, że można:-):tak::tak::tak:
Beauty a ja dziś na obiad zrobiłam za dużo ziemniaków duszonych, ale z koperkiem - jak myślisz mogą być:confused: bo mi się świeżych nie chce gotować:no::-D
 
Ostatnia edycja:
Aneta, ale ten koperek juz w nich jest? Bo do paczkow to chyba nie bardzo.. Chyba ze chcesz paczki koperkowe... brzmi apetycznie :tak::-)
Ania, moga byc w proszku. Ja uzywam tylko takich , bo mi sie nie chce kisic ze swiezymi.
 
Moga byc w proszku, a ziemniaki juz raczej ( tym bardziej z koperkiem :rofl2: ) nie. One musza byc jeszcze cieple jak sie sie ciasto wyrabia ( ale nie gorace, coby sie nie poparzyc ) ;-)
 
No to BOMBA! Nie muszę nigdzie ganiać za drożdżami...kupie w AH!:-D
Koperkowych pączków jeszcze nie jadłam...:no:;-)chyba te ziemniaki się nie nadają...do wypieku!
Dzięki Beauty za linka!:-);-)

Ruch ty dziś WIELKI...co to czyżby wiosnawas obudziła miłe Panie?
Ann a ty gdzie sie schowałaś?Zamówiłaś pączki w polskim sklepie?:szok::-)
 
Beauty dzięki tak też myślałam:-D:-D:-D, leń ze mnie:baffled::baffled::baffled: Zjadłabym sobie pączka, ale chęci do pieczenia brak, zwłaszcza po moich przygodach z oponkami:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Może jutro będzie mi się chciało:confused::-)
Beauty a ile mniej więcej z tej porcji sztuk wychodzi:confused:
Aniu ja też nie jadłam koperkowych pączków:-D:-D:-D
Sencilla tak koperek już w ziemniakach jest:-)
 
reklama
No to jutro bedzie paczkowy dzień:-):-)
Ja jescze pieke faworki:tak:
Aneta nie reagowałam ,zapomniałam całkowicie:wściekła/y:A jak zareaguje to dostane to mieszkanie?
Reagowalaś już?
 
Do góry