reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Dzieki za pomoc i mile slowa dziewczyny pojade na pogotowie wieczorem mam w d... Naszego lekarza szkoda czasu na wizyty u niego

my zalatwialismy dodatek do mieszkania ,rodzinne w sierpniu i dopiero teraz przyszlo 205 euro do mieszkania za msc.grudzien a co dalej to niewiem a na malego jeszcze nic podobno tylko papier jakies ze do konca marca wyplaca pieniazki ale i le i za jaki okres to nic nie pisze wiec zeby dostac kase tu to trzeba troche czasu poczekac
 
reklama
Gosia a to czemu masz stresa?:oo:Przeciesz to nie jest az tak straszne .Ja tez sie porodu nie bałam.Jak mi wody odeszły to posprzatałam jeszcze dom i ogladałam tv chyba ze 2 gzodz ,a dopiero potem dzwonołam po połozna :) :)))
 
Hej!

No właśnie kto ma jakiś SUPER przepis na paczki!?bo jutro tłusty czwartek!:szok::-D
Karola bacikowe ja wzięłam w Polsce a rodzinne pobieram tutaj...:tak:
Tylko one się pytają czy brałas jakies pieniadze tu..Spróbuj co ci szkodzi!
Gosia ale ci dobrze z tym "obiadkiem" w restauracji - ja mam kulinarnego lenia!:sorry2:Dobrze się czujesz skoro poruszyłaś temat porodu...
U nas tez pięknie...było ale i tak zimno!:baffled:
 
Ja juz po spacerze, ładnie jest, ale zimno.

Ania, mówisz ze jutro tłusty czwartek już jest? W takim razie trzeba pączków napiec, polecam pączki z ziemniaków, ja takie od kilku lat robie i dla nas są rewelacyjne;-) Tylko nie wiem czym je nadziać, bo marmolady tu nie ma....

Karola przepis na szybkie paczki jest na kulinarnym.

Ja jak skladalam wniosek o dodatki ( przez internet) to po tygodniu milam juz kase na koncie,a po dwoch albo trzech dopiero listowne decyzje dostalismy.

Gosia, nie stresuj się kobieto, zobaczysz wszystko szybko pójdzie:tak::-)
 
reklama
....ale się rozpędziłyście z tym pisaniem:-)
U nas pogoda ładna, słoneczko świeci, ale za ciepło nie jest:no:
Ja właśnie kurze cycki smażę, do tego ziemniaki i sałatka ze słoika od mamy z PL:-D:-)
Karola dziś środa, reagowałaś na mieszkanie:confused:
 
Do góry