reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Hej dziewczyny,
dziś nie spałam całą noc. I to nie przez Caludię, tylko przez hemoriody. Tak mnie tyłek bolał, że ani siedzieć, ani leżeć, masakra :szok:
Teraz już trochęlepiej, ale i tak idę zaraz do lekarza po jakiś lek na receptę, bo te maści bez recepty już mi nie pomagają :-(
 
reklama
Dzieki dziewczyny za rady! Zrobie tak jak pisze Beauty, skontaktuje sie z SVB.
Agnes, super, ze juz jestes! A co z tym zdjeciem obraczek? ;-)A jak fotograf? Skontaktowalas sie moze z ta moja kolezanka?
Agasta, mi pomaga masc i czopki POSTERISAN, kupuje w PL. sa drogie jak nie wiem co, ale pomagaja!
 
Sencilla
a ten POSTERISAN to na receptę w pl? Póki co ratuję się czym mam. Jak mama wróci do pl to najwyżej poproszę żeby mi to kupiła i przesłała.
 
Hej babeczki!

Prawdziwa środa jak na targu - aż miło się czyta tyle was sie pojawiło!
Anetko ja właśnie niedługo czekałam na ten dodatek 2-3 tyg:tak: ale wiesz co urząd to inny!;-)
Mamo Mikołaja weź sprawy w swoje ręce!I jedźcie wieczorem do szpitala!:tak:
Sencilla o becikowe musisz złożyć papiery w swoim ośrodku z aktem urodzenia!;-)
Witaj Agnes w NL!:-D
 
bry

aneta my już miesiąc czekamy za tym:baffled:

aniu jeśli moge widziec:-) to ile przyznali wam tego dodatku?? nie musisz pisac kwoty,tylko ile procent???

mamo mikołaja do szpitala uciekaj, bo jesli naprawde nie daj boze, zasłabniesz albo zemdlejesz to nie bedzie ciekawie i zmien lekarza...

agasta współczuje:-( mi na szczescie nic takiego nie wyszło...

beauty jutro robię twoje szybkie pącZki, już je kiedys robiłam i sa bardzo pyszne:tak:

my dzisiaj na obiadek pieczarkowa plus naleśniki:-) mniam mniam;-)
 
Czesc dziewczyny!!!!
Tyle ty piszecie ze ho ho:-):-):-)
Mamo Mikolaj zrob jak radza ci dziewczyny masz do tego klopoty z tarczycą a z tym nie ma zartow:no::no::no:
Agnes widze ze podroz minela spokojnie, przy tej pogodzie co jest teraz w PL:baffled::baffled:
Dziewczyny a to becikowe o ktorym piszecie to nalezy sie tutaj po urodzeniu czy w Polsce:confused::confused::confused:
Dzisiaj znowu mam labe z gotowaniem :-):tak: idziemy z kolezanka do restauracji, bo moj M. ma dzisiaj przgotowac bufet bałkański i ma byc nawet zurek, wiec troche polskiej kuchni sie szykuje:-):-):-)
ide tez chyba kawy sie napic bo jakas ospala jestem tylko jeszcze tego ciasta z rabarberem mi brakuje:-D:-D:tak:
 
Witam:-)
Mozna starać się o becikowe z polski?:szok:Ale ja jestem zacofana:tak:.
Mamo Mikołaja tak jak dzewczyny radzą pedem do szpitala!
Aneta my tez złozyliśmy wniosek i jeszcze nic nie przyszło:no:
Ania i jak po spacerku?
Moj A właśnie wyszedł z Michałkiem,a ja obiad prawie gotowy wiec dycham popijajac kawusie:-)
 
reklama
Do góry