reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

reklama
Hejka laseczki!!!!
widze ze walentynki sie udaly....:tak::tak:
U nas tez bylo milo i tak jak tu mowia "gezellig":-):-)
Sencilla nie martw sie czasem tak bywa i wiesz jak to to mowia "a po nocy przychodzi dzien, a po burzy slonce...". Ja tez jestem za spotkaniem tylko ze ja mieszkam tak daleko na koncu swiata, moze kiedy sie przeprowadzimy kiedys.......:-:)confused:
Aniu z kawalu sie usmialam 10/10:-D:-D:-D
Aneta ja tez mysle ze z niego jeszcze kawal chlopa wyrosnie, moj siostrzeniec tez taki byl i jadl najchetniej platki z mlekiem, a teraz siostra narzeka ze jemu na obiad to wiadro ziemniakow by musiala gotowac:-D:tak::-D:tak:. Dziekuje za ksiazke bede miala ciekawa lekture do poduszki:tak::happy:
Oj widze ze zarty sie was dzisiaj trzymaja Karola to tez swietne jest:-D:-D:-D
Dobranoc...........
 
hej laski,
ja na spotkanie tez bardzo chetnie, jesli Ania sie zgodzi to chetnie z nia sie zaczepie :-D,
a po 3 marca to pewnie dlatego ze Ani mama znowu przyjezdza :-D
 
Sencilla ja proponuje spotkano u mnie, byłam pierwsza:-p:tak::-)
Sencilla ja dziś z mężem też się pokłóciłam:crazy::-(, nakrzyczałam na niego:sad::sad::sad:, ale za chwilkę było już dobrze, przeprosiłam, mój M mnie przytulił i jest ok:-). Mam ostatnio jakieś dziwne humorki, muszę się wyryczeć:wściekła/y:, wykrzyczeć:wściekła/y: i padło na mojego M:-( Jesteśmy tego zdania, że szkoda czasu na kłótnie, więc nawet jeśli się pokłócimy to szybko się godzimy:tak:. Rozmowa, rozmowa i jeszcze raz rozmowa:tak:. Gosia ma racje po każdej burzy wychodzi słońce:-). Sencilla głowa do góry:happy:
Dziewczyny kawały fajne:-D:-D:-D
Magdalena a co ja Tobie wysłałam:confused::szok:, wystałam jeszcze raz:tak:
niunia mój Oli jak przyjeżdżamy z PL to zachowuje się tak samo, odzwyczajony od swojego łóżeczka i nie chce spać:no:
Pauka, ale miałaś fajną niespodziankę jak wróciłaś z pracy:tak::-)
natka nic straconego... zróbcie sobie walentynki dziś:tak::-)

Postanowiłam, że nie będę zmuszać Nikodema do jedzenia, widocznie tyle jego organizm potrzebuje:tak:
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry!:-D

Sencilla Ann ma racje co do mamy...a reszte historii już znasz...
Anetko masz racje - zostaw sprawy swojemy biegowi...synkowi nic nie będzie.
Erni ma takie naady też co się tyczy mleka:wściekła/y:...
Najpierw pił normalnie, potem nie chciał 3 dni...znowu pił potem bunt i pił tylko z kubka...teraz pije sama mleko z butelki bez dodatków, a i tak nie zawsze mu to mleko wcisnę bo nie chce...:no::wściekła/y:
A coś jeść musi!:-D
Tyle że on obiad z nami wsunie cały i jeszcze siostrze pomoże..:-D
Znowu Karina mleczko mogła by 5 razy dziennie a obiad beeee..:laugh2::sorry:

Ja wstałam wcześniej dziś ale mam takiego lenia że aż się boję co to będzie...
Może kawka mnie postawi na nogi;

 
Witam Was :-)
Aniu lenia w poniedziałkowy poranek ma chyba każdy:-D:-D:-D
Z moimi dziećmi jest podobnie... tylko, że Oli wypija bez problemu mleko i obiad brata zjada również:-D, a Niko to bez mleka spać nie pójdzie:-D:-D:-D, a obiad dla niego nie musiałby istnieć:no:
Uciekamy do szkoły:tak:
Miłego poniedziałku życzę:-)
 
witam

bardzo rzadko tu zagladam chyba troche mi sie niechce
jestem od dwoch tyg chora ledwo chodze a wczesniej maly byl chory a jeszcze wczesniej moj j niewiem sluzba zdrowia jest tu szokujaca wszystko musi samo przejsc
temp. Maly mial 41 a oni twierdza ze to normalne i zeby mu nic nie dawac a on lecial mi z rak!! Dzis ide ze soba do lekarza i jestem naszykowana na rozmowe bardzo wkurzona jestem wiec nie bedzie milo tym bardziej ze maly juz znowu ma katar i kaszle chyba zwarjuje
ja kaszle tak ze az wymiotuje a katar to juz z krwia to nie normalne!!!!

musze posiedziec i poczytac co tam naskrobalyscie przez ten okres dlugi

trzymajcie sie cieplo wpadne znowu jak bede na silach
 
reklama
mama mikołaja zdrówka i jeszcze raz zdrówka dla całej Waszej rodzinki:tak:
Dziewczyny jak wygląda tutaj wizyta ginekologiczna u lekarza domowego:confused: Muszę się wybrać do ginekologa, ale jakoś się tutaj boję:baffled: Od wielu lat chodzę do jednego gin w PL i może stąd moje obawy:confused:. 25.02 jedziemy do PL na kilka dni, więc chyba poczekam z tą wizytą:tak:
Sencilla ja do Ciebie mam ok 100km:baffled::-(
 
Do góry