reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

reklama
Dzień dobry!!!!

Anetko a z jakiej okazji ta buteleczka martini pochwal się tu szybciutko:tak::tak::tak::tak::tak:
u nas dziś zapowiada się ładna pogoda a ja jeszcze musze do miasta iść kupić coś dla teściowej na imieniny :tak::tak::tak::tak::tak::tak:masakra wogóle nie wiem co :tak::tak:
 
Bry
Anetko a my to co? :-). A takk poważnie to co macie świętować jeśli można wiedzieć. ;-)

Agnes pochwal się co kupiłaś jak wrócisz do domu.

Ja od wczorajszego popołudnia znowu w domu. :-(. Tak mnie głowa bolała, w dodatku przez moment straciłam pamięć. Szłam z mężem na pole, nie wiem jakim cudem znalałam się na siatce. On mówi że szłam i nagle jakbym leciała na nią, nie pamiętam nawet tego kawałka drogi. szef już wie że musi brać pod uwagę mój ewentualny wyjazd do Pl. boję się, ale jak nic się nie zmieni, to zamawiam busa i jadę, bo to bez sensu.
 
Ania, Agnes Robale pierwsza okazja to
Nasza jutrzejsza 7 rocznica ślubu:tak::tak::-):-):-), a druga to już trochę przeterminowana, bo jeszcze nie opiłam moich nowych 4 kółek, a mam już go 1,5 miesiąca:tak::tak::tak::-):-):-)
To kto pije ze mną:confused::tak::-)

Robale źle twoje dolegliwości wyglądają:baffled::-( Na kiedy masz rezonans:confused:
 
Ania, Agnes Robale pierwsza okazja to
Nasza jutrzejsza 7 rocznica ślubu:tak::tak::-):-):-), a druga to już trochę przeterminowana, bo jeszcze nie opiłam moich nowych 4 kółek, a mam już go 1,5 miesiąca:tak::tak::tak::-):-):-)
To kto pije ze mną:confused::tak::-)

Robale źle twoje dolegliwości wyglądają:baffled::-( Na kiedy masz rezonans:confused:

No to Anetko faktycznie masz co świętować!!!
GRATKI oficjalne jutro a dzisiaj.... i z drugiej okazji też ... a czym teraz pomykasz?
 
dobry wieczor
Dziewczyny, jutro ostatni dzien i zaczynam urlop!!!!!!!!!!!!!! :-):tak: w poniedzialek lecimy z mama do Pl na tydz, a pozniej mam jeszcze jeden tydz. z moim M. ale nie mamy jeszcze zadnych planow moze na kilka dni pojedziemy na Texel :rofl2:
Dzisiaj bylismy w Den Bosch b. ladne miasto ale bylo tak tloczno, do tego nie umielismy znalesc naszego parkingu :szok::laugh2: wiec nachodzilismy sie troche, na pewno pojade tam kiedys pobuszowac po sklepach wybor ogromny ;-)
Anetko gratki z okazji waszej rocznicy :tak: jutro wypije za wasz pomyslnosc :-)
Agnes co kupilas tesciowej ??? udaly sie zakupy ????
Lece sie kapac bo jutro o 6 pobudka
Dobranoc 4all i slodkich snow:-)
 
reklama
[FONT=trebuchet ms,geneva]

Czesc !
[/FONT]​
[FONT=trebuchet ms,geneva] A & P[/FONT]
[FONT=trebuchet ms,geneva]W 7 rocznicę ślubu[/FONT]
[FONT=trebuchet ms,geneva]Życzymy Wam, aby [/FONT]
[FONT=trebuchet ms,geneva]Płomień waszej miłości[/FONT]
[FONT=trebuchet ms,geneva]Nigdy nie słabnął,[/FONT]
[FONT=trebuchet ms,geneva]A Wasze dzieci [/FONT]
[FONT=trebuchet ms,geneva]Chowały się szczęśliwie,[/FONT]
[FONT=trebuchet ms,geneva]W jego cieple i blasku.[/FONT]
 
Do góry